Σχολές ΗΜΜΥ

nasos007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nasos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
παιδια μην το ψαχνετε το θεμα...
Δηλωστε οποια σχολη θελετε και ας νομιζετε οτι δεν την πιανετε γτ λενε οτι θα πεσουν οι βασεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
παιδια μην το ψαχνετε το θεμα...
Δηλωστε οποια σχολη θελετε και ας νομιζετε οτι δεν την πιανετε γτ λενε οτι θα πεσουν οι βασεις..

+φωνω με το αν και με το αμα δε γινεται τιποτα ευτυχως τα πηγαμε καλα στα αλλα και ελπιζουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nasos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
ρε παιδια εγω ξεχασα να πω οτι |ημχ|<χ για καθε χ εν R και η ισοτητα ισχυει μονο για χ=0
Και η ειρωνεια ειναι οτι με ρωτησε μια συμμαθητρια μου μετα για την αιτιολογηση και της ειπα αυτο αλλα μετα συνειδητοποιησα οτι ειχα ξεχασει να το γραψω...
ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ

η υπερβολικη σιγουρια μ σκοτωσε εμενα ....
10 τετραδια τριων θεματων ειχα γραψει την τελευταια χρονια..
Φανταστειτε δουλεια που ειχε πεσει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
ρε παιδια εγω ξεχασα να πω οτι |ημχ|<χ για καθε χ εν R και η ισοτητα ισχυει μονο για χ=0
Και η ειρωνεια ειναι οτι με ρωτησε μια συμμαθητρια μου μετα για την αιτιολογηση και της ειπα αυτο αλλα μετα συνειδητοποιησα οτι ειχα ξεχασει να το γραψω...
ΟΤΙ ΝΑ ΝΑΙ

η υπερβολικη σιγουρια μ σκοτωσε εμενα ....
10 τετραδια τριων θεματων ειχα γραψει την τελευταια χρονια..
Φανταστειτε δουλεια που ειχε πεσει

οντως ΕΔΩ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕΣ γιατι και εγω δεν το εγραψα αυτο γιατι το λεει στο βιβλιο και η φαση ειναι οτι στον ενα πηρα 79 και στον αλλον 76 οποτε εδω ΙΣΩΣ με εκοψε για την αιτιολογης ευτυχως που το ειπες γιατι το ειχα ξεχασει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nasos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
ναι ηταν σημαντικο να αναφερθει για να αιτιολογηθει η μοναδικοτητα της λυσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
λοιπον τωρα τα πηρα τα αποκκοματα και τελικα ο ενας με εδωσε 9/9 ο αλλος 7/9 τελικα μ δωσαν απο τις τεσσερις συναρτησεις 1/8 και 2/8 το τραγικο ειναι οτι ο ενας μ εκοψε απο το ΘΜΤ ΣΤΗ ΘΕΩΡΙΑ!!! 1 μοριο ,,,ακομα και απο το Β θεμα ο ενας μ εκοψε 1 μοριο.....???τι να πω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nasos007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nasos007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 146 μηνύματα.
Δεν αλλαζει τιποτα..μην χαλας την διαθεση σου..
Ετσι και αλλιως πιανεις θεσσαλονικη που ειναι πανεμορφη πολη..
να υποθεσω οτι βασικος στοχος ηταν ΕΜΠ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Δεν αλλαζει τιποτα..μην χαλας την διαθεση σου..
Ετσι και αλλιως πιανεις θεσσαλονικη που ειναι πανεμορφη πολη..
να υποθεσω οτι βασικος στοχος ηταν ΕΜΠ?

βασικα εγω χωρια οτι ειμαι ΠΑΟΚ θελω θεσσαλονικη να παω αλλα εκει σπουδαζει και η αδερφη μου ,βεβαια για να πουμε και του στραβου το δικαιο δε θα με χαλουσε να γραφει διπλα στο ονομα μου ΕΜΠ αλλα οπου και να περασω σιγουρα μπορω να παρω μεταγραφφη οποτε ισως αν ηταν αλλιως τα δεδομενα θα εβαζα μεταγραφη και για ΕΜΠ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
κατσε τι εννοεις πηρα τα αποκομματα?:0γινεται να δουμε?ποσο πηραμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
πανε βγαλτα μια φωτοτυπια διπλα εχω και στα 3 μαθηματα εκτως απο φυσικη γιατι δε χρειαστηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
ναι ηταν σημαντικο να αναφερθει για να αιτιολογηθει η μοναδικοτητα της λυσης
και εγω που το ανεφερα τι καταλαβα??τα γραφα βεβαια λιγο περιεργα αλλα το ειπα ολα τα ειπα γαμωτο γτ μ βαλανε τοσο λγιο μην τ παρω πφ...πως μπορω να δω κ γω τ αποκομματα???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
πανε ζητα απο το διευθυντη να σου τα βγαλει μια φοτοτυπια ειναι απλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marietaki22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η marietaki22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
αα δν τ ηξερα!αυτο..τα εχουν οι διευθυντεες;

θα παω σιγουρα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GeorgeYnwa!

Νεοφερμένος

Ο GeorgeYnwa! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 79 μηνύματα.
Μεχρι ποτε μπορω να τα δω αυτα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.


H περσινή πρώτων των πρώτων δήλωσε ΕΜΠ την κλασική σχλή που δεν ξέρει κανένας τι είναι ΗΜΜΥ με σκοπό να ασχοληθεί με την Βιοιατρική. Υπάρχει αντίστοιχη Ροή στο ΕΜΠ ... οπότε μάλλον είχε διαβάσει για τις ροές και έτσι πήγε και δήλωσε.

Μάλλον ούτε η ίδια δε ξέρει ακριβώς τι είναι το ΗΜΜΥ.

Το μόνο που παραδέχομαι για τους ΗΜΜΥ είναι ότι συγκεντρώνουν στις σχολές τους τα μεγαλύτερα μυαλά... οπότε μιλάμε και ένα εξαιρετικό και ανταγωνιστικό επίπεδο φοιτητών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.


H περσινή πρώτων των πρώτων δήλωσε ΕΜΠ την κλασική σχλή που δεν ξέρει κανένας τι είναι ΗΜΜΥ με σκοπό να ασχοληθεί με την Βιοιατρική. Υπάρχει αντίστοιχη Ροή στο ΕΜΠ ... οπότε μάλλον είχε διαβάσει για τις ροές και έτσι πήγε και δήλωσε.

Μάλλον ούτε η ίδια δε ξέρει ακριβώς τι είναι το ΗΜΜΥ.

Το μόνο που παραδέχομαι για τους ΗΜΜΥ είναι ότι συγκεντρώνουν στις σχολές τους τα μεγαλύτερα μυαλά... οπότε μιλάμε και ένα εξαιρετικό και ανταγωνιστικό επίπεδο φοιτητών.

αμα περασε απθ εγω θα παρω ροη με λογισμικο και μαθηματικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TreloiGamers

Νεοφερμένος

Ο TreloiGamers αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Σπουδάζω Ξάνθη αν θες να ρωτήσεις κάτι συγκεκριμένο ρώτα. Για Βόλο δεν ξέρω τι παίζει αλλά νομίζω είναι πιο δύσκολο να πάρεις πτυχίο εκεί (απ ότι έχω ακούσει). Σαν πόλη ο Βόλος πρέπει να είναι καλύτερη επιλογή λόγω τοποθεσίας. Στην Ξάνθη κάνει κρύο το μεγαλύτερο διάστημα και έχουμε πολλούς άντρες = η αναλογία αγόρια - κοπέλες είναι κακή.

Μετα τη μετονομασια του τμηματος του βολου πριν λιγα χρονια ξερεις αν εχουν γινει βελτιωσεις κυριως στο τομεα της ενεργειας ( υποδομες , μαθηματα, κλπ) ;
Επειδη μενω και στο βολο και δεν εχω πολλες επιλογες
Επειδη εσυ μπορει να μη ξερεις οπως ειπες μηπως ξερει κανεις αλλος;
Επισης γιατι ειναι πιο δυσκολο να παρεις πτυχίο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Για το τελευταίο σου ερώτημα, απλώς μου είπε ένας που απασχολείται με επαγγελματική σταδιοδρομία ότι είναι πιο δύσκολα να περάσεις εξεταστική + ένα παιδί που ήταν εκεί μετεγγραφή. Βέβαια μπορεί και να μην ισχύει δεν σημαίνει και κάτι.

Όσον αφορά την μετονομασία εφόσον έχετε τα ίδια δικαιώματα πλέον δεν έχει σημασία. Μπορεί να μην έχουν γίνει βελτιώσεις αλλά δεν νομίζω να ενδιαφέρει και κανέναν. Αν και νομίζω έχετε όλα τα απαραίτητα εργαστήρια πλέον, αλλιώς δεν θα σας άφησαν να ονομαστείτε ηλεκτρολόγοι μηχανικοί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akikos

Επιφανές μέλος

Ο Ανδρέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 11,842 μηνύματα.
Μην κοιτάτε τα δικαιώματα. Τα τελευταία χρόνια έχουν μοιραστεί δεξιά και αριστερά. Επίσης όποιος φοβάται κυκλώματα και υπολογιστές μακριά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top