Πανελλήνιος Διαγωνισμός Φυσικής: Γενικό θέμα

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Παίδες έχω μια απορία!
για τη 2α λυκείου, δεν υπάρχει δεύτερη φάση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daft Punk

Νεοφερμένος

Ο Daft Punk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Παίδες έχω μια απορία!
για τη 2α λυκείου, δεν υπάρχει δεύτερη φάση?

Όχι, δυστυχώς, υπομονή μέχρι του χρόνου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IasonasM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο IasonasM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Μήπως έχει κανείς κάποιο πρότυπο για την αίτηση συμμετοχής ή ξέρει τι πρέπει να γράφει;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Μήπως έχει κανείς κάποιο πρότυπο για την αίτηση συμμετοχής ή ξέρει τι πρέπει να γράφει;
Πας στον φυσικό που σου κάνει μάθημα και πες του να σε γράψει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

IasonasM

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο IasonasM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.
Ο φυσικός την γράφει; Γιατί αυτός ήταν που μου είπε να κάνω την αίτηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Ο φυσικός την γράφει; Γιατί αυτός ήταν που μου είπε να κάνω την αίτηση.
α τότε δεν ξέρω.
Εμένα ο φυσικός μ έγραψε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrMimi

Νεοφερμένος

Η DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.
Στο δικό μου σχολείο δεν μας ενημερώνουν ποτέ εγκαίρως για τους διαγωνισμούς. Το μόνο που κάνουν είναι να αναρτούν κάτι κωλόχαρτα στον πίνακα ανακοινώσεων λες και εμείς στο 10λεπτο διάλειμμα θα τα διαβάσουμε...οι φυσικοί δεν ασχολούνται καθόλου και εμείς τα μαθαίνουμε από site όπως το ischool!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Στο δικό μου σχολείο δεν μας ενημερώνουν ποτέ εγκαίρως για τους διαγωνισμούς. Το μόνο που κάνουν είναι να αναρτούν κάτι κωλόχαρτα στον πίνακα ανακοινώσεων λες και εμείς στο 10λεπτο διάλειμμα θα τα διαβάσουμε...οι φυσικοί δεν ασχολούνται καθόλου και εμείς τα μαθαίνουμε από site όπως το ischool!!!!!

Ε, υποτίθεται τον πίνακα ανακοινώσεων τον κοιτάς! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Να ανοιξω θεματακι και για τη Φυσικη; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Να ανοιξω θεματακι και για τη Φυσικη; :P
why not
εδώ έγινε ολόκληρο θέμα για την βιολογία, η φυσική που είναι και πιο γαμάτο μάθημα να μην έχει; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Παιδιά πέρασε η ημερομηνία δήώσεις συμμετοχής; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Πέρασε αλλά εγώ πήρα πριν τηλ στην ΕΕΦ και μου ειπαν πως μαλλον μπορω να δηλώσω αύριο συμμετοχή. Βέβαια μου ειπαν να καλέσω πιο μετά όταν θα έχει ερθει και η υπεύθυνη για το συνέδριο αυτό, οποτε μολις πάρω τηλ θα σας πω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
Οχι παιδια η προθεσμια δν εχει ληξει. Μεχρι τις 22/2 ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Ααααα πολύ ωραία :D Όσοι πάνε εκεί θα μείνουν στο ξενοδοχείο ή όχι; :/:

Μολις πηρα τηλ και για το συνεδριο 23-24 Φεβρ οι συμμετοχες εχουν κλεισει. Θα γινει ξανα ενα παρομοιο γύρω στον Απρίλιο μου ειπαν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ααααα πολύ ωραία :D Όσοι πάνε εκεί θα μείνουν στο ξενοδοχείο ή όχι; :/:

Μολις πηρα τηλ και για το συνεδριο 23-24 Φεβρ οι συμμετοχες εχουν κλεισει. Θα γινει ξανα ενα παρομοιο γύρω στον Απρίλιο μου ειπαν :D

Κάτσε τι εννοείς με το ξενοδοχείο; Κάθε πόλη δεν θα έχει δικό της εξεταστικό κέντρο. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vasilakis13

Δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 717 μηνύματα.
τι προετοιμασια μπορω να κανω για τον διαγωνισμο φυσικης της α λυκειου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

unπαικτable

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 963 μηνύματα.
τι προετοιμασια μπορω να κανω για τον διαγωνισμο φυσικης της α λυκειου?

Δυστυχως δν υπαρχουν βιβλια αντιστοιχα με αυτα των διαγωνισμων ΕΜΕ. Και τις πιο δυσκολες ασκησεις απο σχολικα βοηθηματα να λυσεις, δν θα βρεις καποια σχεση μεταξυ των ασκησεων. Παρολαυτα οπως καταλαβαινεις οι μεθοδοι επιλυσης των προβληματων ειναι σε γενικες γραμμες ιδιο(τυποι, βηματα επιλυσης) απλα στους διαγωνισμους θελει την μια σκεψη παραπανω. Δες παρολαυτα παλαιοτερα θεματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestis_13

Νεοφερμένος

Ο Orestis_13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά λέω να συμμετάσχω φέτος εδώ έχω μπει να δω κάποια παλιότερα θέματα αλλά δεν βρίσκω πολύ υλικό να διαβάσω. Ξέρετε αν υπάρχει κάποιο φόρουμ σαν το mathematica στα μαθηματικά? και που κυρίως κυμαίνεται η βάση στην α' φάση της τρίτης?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soleado Febrero ~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,033 μηνύματα.
Ποιοι θα πάρετε/πάρουμε μέρος φέτος;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SonnY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 273 μηνύματα.
αν δεν παμε εκδρομη εκεινη τη βδομαδα, εγω σιγουρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top