Συνδυασμός δουλειάς και ψυχαγωγίας στη Μαλαισία

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!Λοιπόν, εγώ και η ομάδα ρομποτικής μου θα πάμε σε ένα συνέδριο στη Μαλαισία!Ήθελα να σας ρωτήσω ωστόσο κάτι λίγο άσχετο, μήπως ξέρετε τι ωραίο έχει η Μαλαισία, για να κάνουμε και να δούμε?Θέλουμε δηλαδή να συνδυάσουμε δουλειά και αναψυχή.Μήπως έχετε κάτι να προτείνετε?Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

cosmopolitan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!Λοιπόν, εγώ και η ομάδα ρομποτικής μου θα πάμε σε ένα συνέδριο στη Μαλαισία!Ήθελα να σας ρωτήσω ωστόσο κάτι λίγο άσχετο, μήπως ξέρετε τι ωραίο έχει η Μαλαισία, για να κάνουμε και να δούμε.Θέλουμε δηλαδή να συνδυάσουμε δουλειά και αναψυχή.Μήπως έχετε κάτι να προτείνετε?Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:D

Ομάδα ρομποτικής;; που κολλάει φοιτητής νομικής με ρομποτική;

Ολά ωραία είναι εκει, διαφορετικά κα εξωτικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ομάδα ρομποτικής;; που κολλάει φοιτητής νομικής με ρομποτική;

Ολά ωραία είναι εκει, διαφορετικά κα εξωτικά
Ε είναι ένα χόμπυ που είχα από παλιά και τα τελευταία χρόνια διαγωνιζόμαστε σε παγκόσμιο επίπεδο.Τελοσπάντων, αυτό που ψάχνω είναι μέρη που μπορώ να δω στη Μαλαισία.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Δεν είναι για πολλά- πολλά. Βλέπεις, αλλά δεν ακουμπάς. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Δεν είναι για πολλά- πολλά. Βλέπεις, αλλά δεν ακουμπάς. :P
Γιατι αυτο?Ηλπιζα σε μια κατατοπιστικοτερη απαντηση σου.:P
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cosmopolitan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά!Λοιπόν, εγώ και η ομάδα ρομποτικής μου θα πάμε σε ένα συνέδριο στη Μαλαισία!Ήθελα να σας ρωτήσω ωστόσο κάτι λίγο άσχετο, μήπως ξέρετε τι ωραίο έχει η Μαλαισία, για να κάνουμε και να δούμε?Θέλουμε δηλαδή να συνδυάσουμε δουλειά και αναψυχή.Μήπως έχετε κάτι να προτείνετε?Ευχαριστώ εκ των προτέρων.:D
βρε χαζό είσαι!! καθεσαι και κανεις ρομποτικά τέτοια και είσαι φοιτητής νομικής;; δε το καλλιεργείς να φύγεις στο εξωτερικό να πλουτίσεις, γιατί άμα μείνεις στην ελλάδα για νομική, θα μείνεις κάποτε με την ανάμνηση του συνεδρίου της μαλαισίας.


**Συμφωνώ με τον veni. Βλέπεις και δεν ακουμπας(μάλλον δε σε ακουμπάνε. Από τις πρώτες χώρες στην ανήλικη πορνεία κλπ). Η κουάλα λουμπουρ όμως είναι κάτι που δεν το περιμένεις. Αλλες εικόνες και ήχοι, χρώματα!

Καλά να περάσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Cosmopolitan μήπως μπερδεύτηκες με Ταϋλάνδη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
βρε χαζό είσαι!! καθεσαι και κανεις ρομποτικά τέτοια και είσαι φοιτητής νομικής;; δε το καλλιεργείς να φύγεις στο εξωτερικό να πλουτίσεις, γιατί άμα μείνεις στην ελλάδα για νομική, θα μείνεις κάποτε με την ανάμνηση του συνεδρίου της μαλαισίας.


**Συμφωνώ με τον veni. Βλέπεις και δεν ακουμπας(μάλλον δε σε ακουμπάνε. Από τις πρώτες χώρες στην ανήλικη πορνεία κλπ). Η κουάλα λουμπουρ όμως είναι κάτι που δεν το περιμένεις. Αλλες εικόνες και ήχοι, χρώματα!

Καλά να περάσεις!
Κουαλα Λουμπουρ θα παω! Και, οπως ειπε ο Βενι, η Ταϋλανδη εχει μεγαλο ποσοστο παιδικης πορνειας!Εξαλλου εγω δεν ειμαι ανηλικος πλεον.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Λάθος εποχή πάτε..!! Τον Μάρτιο έπρεπε να πάτε που είχε και Formula 1...!!:vroum: (Έκαστος στο είδος του...!:D)
Λοιπόν καλά να περάσετε και φυσικά ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ..!!!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Λάθος εποχή πάτε..!! Τον Μάρτιο έπρεπε να πάτε που είχε και Formula 1...!!:vroum: (Έκαστος στο είδος του...!:D)
Λοιπόν καλά να περάσετε και φυσικά ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ..!!!:clapup:
Το Νοεμβρη παμε!Btw περυσι ειχαμε παει στο Αμπου Νταμπυ και το ξενοδοχειο ηταν κολλητα με το γηπεδο της Φερραρι, οποτε χορτασαμε αγωνες.:PΕυχαριστουμε.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Το Νοεμβρη παμε!Btw περυσι ειχαμε παει στο Αμπου Νταμπυ και το ξενοδοχειο ηταν κολλητα με το γηπεδο της Φερραρι, οποτε χορτασαμε αγωνες.:PΕυχαριστουμε.:)
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....!!! Εμένα γιατί δεν με πήρατε μαζί σας....????:cry_x: Τυχαιράκιδες...!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....!!! Εμένα γιατί δεν με πήρατε μαζί σας....????:cry_x: Τυχαιράκιδες...!:P
χαχχαχαχα, δε το σκεφτηκαμε!Αλλα ας μη ξεφευγουμε απ το θεμα, εχει κανεις να προτεινει πως να ξοδεψουμε το χρονο μας εκει?:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Ρίξε μια ματιά εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
Μπορεις να γινεις σαφεστερος?

Τς τς η νέα γενιά τα θέλει όλα στο πιάτο.

Κοινωνικές αντιλήψεις, θρησκεία και ό,τι αναφέρθηκε μέχρι τώρα. Περιορίσου στους πύργους. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Τς τς η νέα γενιά τα θέλει όλα στο πιάτο.

Κοινωνικές αντιλήψεις, θρησκεία και ό,τι αναφέρθηκε μέχρι τώρα. Περιορίσου στους πύργους. :P
Ε καλα δεν εχω σκοπο να παω για να κανω παρεες, απλα για να δω μερη που πιθανοτατα δε θα δω πολλες φορες στη ζωη μου.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Βtw Ιορδανη βρηκα αρκετα ενδιαφεροντα σημεια για sightseeing και αναψυχη στο λινκ που μου δωσες.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cosmopolitan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η cosmopolitan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αίγιο (Αχαΐα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top