Συλλογή Ασκήσεων για την Μαθηματική Εταιρία

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
απανταω εγώ αν και σε άλλον προοριζετε η ερωτηση...

ριξε μια ματια εδω ... https://www.mathematica.gr/forum/viewtopic.php?f=109&t=15584 (και γενικα σε αυτο τον ιστιοτοπο)βεβαια στην αρχη το επίπεδο ειναι χαμηλο αλλα αργοτερα "ανεβαινει" και μαλλον θα σου αρεσουν τα θεματα:)

επισης υπαρχουν αρχεία εδω στο ιντερνετ με θεματα απο οποιο σταδιο και ταξη θες(καλα αυτο θα το ξέρεις)
Είμαι και μελος εκει ( δεν ξερω αν με εχεις δει ) εχω λυσει και καποιες ασκησεις (ευκολες σχετικα ).
ΥΣ:Εχω το ιδιο username και εκει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arsentkd

Νεοφερμένος

Η arsentkd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ιστιαία (Εύβοια). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Είμαι και μελος εκει ( δεν ξερω αν με εχεις δει ) εχω λυσει και καποιες ασκησεις (ευκολες σχετικα ).
ΥΣ:Εχω το ιδιο username και εκει.
καπου εχω πετυχει ενα Τασο αλλα δε θυμαμαι αν ηταν ακριβως το ιδιο με εσενα το username.θα χω το νου μου τωρα μιας και ειμαι και εγώ γραμμενη εκει:D

επισης θα θελα να ρωτησω...μηπως καποιος εχει τις λυσεις απο τα θεματα θαλη και ευκλειδη ανεξαρτητος ταξης ...εχω απο το 2006 και μετα...τα προηγουμενα ομως?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
καπου εχω πετυχει ενα Τασο αλλα δε θυμαμαι αν ηταν ακριβως το ιδιο με εσενα το username.θα χω το νου μου τωρα μιας και ειμαι και εγώ γραμμενη εκει:D

επισης θα θελα να ρωτησω...μηπως καποιος εχει τις λυσεις απο τα θεματα θαλη και ευκλειδη ανεξαρτητος ταξης ...εχω απο το 2006 και μετα...τα προηγουμενα ομως?:hmm:
Μπορεις να με δεις στο φορουμ της πρωτης λυκειου μολις εβαλα λυσεις για κατι θεματακια ενος διαγωνισματος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top