Έχετε πάρει ποτέ μέρος σε κάποιον διαγωνισμό της ΕΜΕ;

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
παιδια μπορει να ειμαι οφ τοπικ λιγο αλλα θελω να ρωτησω.τωρα θα παω πρωτη λυκειου και σκεφτομαι να παρω σε διαγωνισμο φυσικης αν υπαρχει.μπορειτε λιγο να με κατατοπισετε? :) ευχαριστω :Ρ

ναι είσαι οφ τοπικ :) το αντίστοιχο θέμα βρίσκεται εδώ
επίσης με μία αναζήτηση στο Google
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εχω φτιάξει ολοκληρο σποιλερ με προηγούμενα θεματα. Τώρα αν θες για εξτρα προετοιασία, έπαιρνες καθόλου τον ευκλείδη είτε τον Α είτε τον Β;;


όχι. οι Μαθητικοί διαγωνισμοί της ΕΜΕ απευθύνονται σε μαθητές εώς την 3η Λυκείου. Κρίμαι για σενα:(
οχι δεν επαιρνα ουτε τον ευκλειδη Α ή Β
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Στην Α λυκείου είχα πάει στο διαγωνισμό φυσικής (Α φάση μόνο) και στην ΕΜΕ είχα φτάσει μέχρι τον Ευκλείδη
Στην Β λυκείου είχα πάει στον Αρχιμήδη και σ' έναν διαγωνισμό επιστημών, όπου σε τοπικό επίπεδο η ομάδα του σχολείου μου βγήκε 1η και στην Αθήνα (πανελλήνιο επίπεδο) βγήκαμε 1οι από τα σχολεία της επαρχίας και 9οι πανελλαδικώς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Στην Α λυκείου είχα πάει στο διαγωνισμό φυσικής (Α φάση μόνο) και στην ΕΜΕ είχα φτάσει μέχρι τον Ευκλείδη
Στην Β λυκείου είχα πάει στον Αρχιμήδη και σ' έναν διαγωνισμό επιστημών, όπου σε τοπικό επίπεδο η ομάδα του σχολείου μου βγήκε 1η και στην Αθήνα (πανελλήνιο επίπεδο) βγήκαμε 1οι από τα σχολεία της επαρχίας και 9οι πανελλαδικώς.
πως προετιμαστικες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dmitsos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 929 μηνύματα.
Το θαλή και τον Ευκλείδη τους είχα περάσει χωρίς προετοιμασία, στον Αρχιμήδη είχα πάρει κάτι βιβλία τους τίτλους των οποίων δε θυμάμαι και τα' χω δώσει (νομίζω ήταν αλγεβρικές ανισότητες, γεωμετρία για ολυμπιάδες μαθηματικών και η άλγεβρα στις μαθηματικές ολυμπιάδες) και είχα λύσει περίπου 2 θέματα από τα 4 αλλά το μπούλο πήρα :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top