Πώς περνάμε την τάξη;

jonisp1

Νεοφερμένος

Ο jonisp1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
παιδες απο επαλ πως περνάμε την τάξη δλδ με μέσους όρους και τέτοια που λένε τη παίζετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tilemaxos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
Πρώτη Λυκείου είσαι? κοίτα η ο μέσος Όρος τον τετραμήνων πάει το άθροισμα όλων των μαθημάτων (χωρίς την γυμναστική) δια των αριθμό των μαθημάτων.
Και για τελικό Μ.Ο. είναι

{[(Μ.Ο. 1ου τετραμήνου + Μ.Ο. 2ου τετραμήνου)/2]+ Μ.Ο. γραπτών τετραμήνου}/2


τωρα απο εκει και περα σε καθε μαθημα πρεπει να εχει πανω απο 9,5 αλλα... Αν παρεις στο πρωτο τετραμηνο κατω απο 9,5 και στο δευτερο πανω απο 9,5 και βγηκε ο ΜΟ των τετραμηνων πανω απο 9,5 περνας!!!!! αλλα θα πρεπει να γραψεις και εξετασεις

Κατάλαβες??

Αν μπορεί κάποιος άλλος να το ορίσει καλυτέρα να με διορθώσει είναι το ίδιο σύστημα αν δεν κάνω λάθος με τα Γενικά Λύκεια. Θα κάνω και παραδείγματα αύριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jonisp1

Νεοφερμένος

Ο jonisp1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Ναι κατάλαβα...tnx
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_st8

Νεοφερμένος

Η maria αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
παιδες απο επαλ πως περνάμε την τάξη δλδ με μέσους όρους και τέτοια που λένε τη παίζετε??


εγω προσωπικα οχι!τωρα οι αλλοι τι κανουν..:P


ε με λιγο γλυψιμο στους καθηγητες και λιγο λαδωμα σε απουσιολογους... περασες στη β!:P
σοβαρα τωρα,λιγο διαβασμα χρειαζεται..οι καλοι τροποι κ οι προσπαθειες παντα λαμβανονται υπ οψη..(..ετσι περναγε ο αδερφος μου τις ταξεις!λολ)..!οσο για μ.ο πριν γινουν επαλ ισχυαν απ οσο ξερω τα ιδια με το γενικο λυκειο..τωρα αν εχει αλλαξει κατι..ας ποσταρει καποιος απο επαλ που γνωριζει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tilemaxos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
εγω προσωπικα οχι!τωρα οι αλλοι τι κανουν..:P


ε με λιγο γλυψιμο στους καθηγητες και λιγο λαδωμα σε απουσιολογους... περασες στη β!:P
σοβαρα τωρα,λιγο διαβασμα χρειαζεται..οι καλοι τροποι κ οι προσπαθειες παντα λαμβανονται υπ οψη..(..ετσι περναγε ο αδερφος μου τις ταξεις!λολ)..!οσο για μ.ο πριν γινουν επαλ ισχυαν απ οσο ξερω τα ιδια με το γενικο λυκειο..τωρα αν εχει αλλαξει κατι..ας ποσταρει καποιος απο επαλ που γνωριζει..

Eχω απαντησει εγω παραπανω... τελος παντων μου ειπε οτι καταλαβε αλλα αν θελει καποιος μπορω να βαλω και παραδειγματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valium

Νεοφερμένος

Η Τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής ΤΕΕ Α' κύκλου και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εγω φετος παω πρωτη ταξη στο επαλ και ολα ειναι τελεια..
οσο για τους βαθμους νομιζω οτι ειναι πιο ευκολο να περασεις την ταξη απο οτι στο γενικο λυκειο..τελειωσα το γυμνασιο με μεσο ορο 13,7 και ειμαι απουσιολογος του τμηματος:D:jumpy::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tilemaxos

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 106 μηνύματα.
εγω φετος παω πρωτη ταξη στο επαλ και ολα ειναι τελεια..
οσο για τους βαθμους νομιζω οτι ειναι πιο ευκολο να περασεις την ταξη απο οτι στο γενικο λυκειο..τελειωσα το γυμνασιο με μεσο ορο 13,7 και ειμαι απουσιολογος του τμηματος:D:jumpy::P


Καλα το θεμα απουσιολογος δεν ειναι τιποτα... εγω ειμαι 3 χρονια οχι λογο βαθμου... Επειδη δεν το θελει κανεις :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr. Dimy

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Ερυθραία (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Καλα το θεμα απουσιολογος δεν ειναι τιποτα... εγω ειμαι 3 χρονια οχι λογο βαθμου... Επειδη δεν το θελει κανεις :D

ΚΑι εγώ απουσιολόγος είμαι απο βαθμό βασικά αλλά με κάνουνε με το ζόρι εγώ δεν το θέλω!!!!!!!!!:D:lol::lol::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

robot

Νεοφερμένος

Ο robot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
εγω φετος παω πρωτη ταξη στο επαλ και ολα ειναι τελεια..
οσο για τους βαθμους νομιζω οτι ειναι πιο ευκολο να περασεις την ταξη απο οτι στο γενικο λυκειο..τελειωσα το γυμνασιο με μεσο ορο 13,7 και ειμαι απουσιολογος του τμηματος:D:jumpy::P


Ρε παιδιά μην το υποβαθμίζεται τόσο το ΕΠΑΛ.
Εσείς οι ίδιοι πηγένεται οπότε γιατί αυτή η ειρωνία και η κορο'ι'δία
Οσο αφορά το 9,5 που περνάς μη νομίζεται ότι θα μείνει έτσι.
Δεν μπορεί να ανταγωνίζεσαι το Γενικό Λύκειο και να μείνει έτσι
αυτό θα αλλάξει και θα το δείτε οπ'οτε μην επαρκείστε στο 9,5
Τέλος πάντων αυτό που θέλω να πω είναι να μην το παίρνεται σαν χαβαλέ που απλά πας και περνάς την ώρα σου γιατί σήμερα μπορεί να το έχετε για χαβαλέ αλλά όταν βγήτε στην αγορά εργασίας τότε είναι που θα έρθουν τα δύσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Ρε παιδιά μην το υποβαθμίζεται τόσο το ΕΠΑΛ.
Εσείς οι ίδιοι πηγένεται οπότε γιατί αυτή η ειρωνία και η κορο'ι'δία
Οσο αφορά το 9,5 που περνάς μη νομίζεται ότι θα μείνει έτσι.
Δεν μπορεί να ανταγωνίζεσαι το Γενικό Λύκειο και να μείνει έτσι
αυτό θα αλλάξει και θα το δείτε οπ'οτε μην επαρκείστε στο 9,5
Τέλος πάντων αυτό που θέλω να πω είναι να μην το παίρνεται σαν χαβαλέ που απλά πας και περνάς την ώρα σου γιατί σήμερα μπορεί να το έχετε για χαβαλέ αλλά όταν βγήτε στην αγορά εργασίας τότε είναι που θα έρθουν τα δύσκολα.


δν υποβαθμιζουν τ ΕΠΑ.Λ.τον ευατο τους υποβαθμιζουν:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

robot

Νεοφερμένος

Ο robot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
δν υποβαθμιζουν τ ΕΠΑ.Λ.τον ευατο τους υποβαθμιζουν:thanks:


Σωστότατος!!!!!!!!!!!!!!!!!:no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
παιδια πρεπει να εχουμε μεσο ορο τωρα που γραφουμε 9,5 και πανω;
αν ομως σε ενα μαθημα γραψω 5 και σε αλλο 15 συμψυφιζονται και περναω;
ετσι γινεται;
thanks
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Ναι έτσι γίνεται νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis!

Νεοφερμένος

Ο akis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Ναι έτσι γίνεται νομίζω...

αν ειναι ετσι πιστευω δεν θα εχω προβλημα οπως και πολλα παιδια..
ειδωμεν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aretoula

Νεοφερμένος

Η Αρετή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ασε και εγώ αν και εβγαλα το μεγαλυτερο ειπα οτι ειχα μικρο βαθμο να μην το παρω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top