ΕΠΑΛ και νυχτερινό μαζί γίνεται;

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
παιδια θα ηθελα να σας ρωτησω μηπως γινετε να πιγαινεις επαλ το πρωι και το βραδυ νυχτερινο επαλ ταυτοχρονα:(????????οποιος γνωριζει κατι ας μου πει σας ευχαριστω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Για ποιο λόγο να το κάνεις αυτό?ΑΝ και δεν νομίζω να γίνετε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
του χρονου παω 3 επαλ,αλλα θελω να παω 2 επαλ νυχτερινο ωστε να αλαξω επαγγελμα,δεν θελω να αφησω το πρωινω μιπως και περασω καπου:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Δηλαδη εννοεις πως π.χ εισαι πληροφορικη τ πρωι και τ βραδυ γεωπονια...????
Κατι τετοιο,η εννοεις να αλλαξεις τελειως ειδικοτητα:what::what:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
να αλαξω τελειως ειδικοτιτα,τελικα γινετε ι οχι να πιγαινω και στα δυο??????????:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
οχι δεν γινεται!!πρεπει να εισαι μαθητης μονο σε ενα σχολειο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Καλα σου λεει ο biousra αυτο δν γινεται!!! Πηγαινε στο ενα:D
Αυτο ειναι παραλογο π.χ ειναι σαν εγω να σπουδαζω πληροφορικη Θεσσ/νικη και παραλληλα ιατρικη Λαρισα!!!
Δεν καταλαβαινω γιατι το θες αυτο......
Τελοςπαντων αυτο π λες δν γινεται:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Καλα σου λεει ο biousra αυτο δν γινεται!!!
:nono::nono: οχι ο μπιουσρά

ΚΟΠΕΛΑ ειμαι Η Μπιουσρά!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elnionio

Νεοφερμένος

Ο elnionio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
τουλαχιστον γινεται να παω νυχτερινο και να συνεχησω την ειδικοτητα που εχω μιχανολογος??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
:nono::nono: οχι ο μπιουσρά

ΚΟΠΕΛΑ ειμαι Η Μπιουσρά!!!!:P:P


Χιλια συγνωμη.......:'(Αληθεια σου λεω δεν τ προσεξα:lol::lol::lol:
Sorry και παλι εεε
-----------------------------------------
τουλαχιστον γινεται να παω νυχτερινο και να συνεχησω την ειδικοτητα που εχω μιχανολογος??????

Αυτο ναι μαλλον γινεται...:iagree::iagree::iagree: Λογικα..Για να εισαι σιγουρος ρωτα καποιον καθηγητη σου η και ακομη πηγαινε στο νυχτερινο δν ξερω..,και ρωτησε τους:iagree::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top