Σπίτι στην Πάτρα

Sail Beg

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Sail Beg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 319 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ,κατεβαίνω σε 2-3 βδομάδες οπότε μάλλον εκεί θα ψάξω.
Εντάξει δεν έχω θέμα με τα αστικά,θα κατέβω με αυτοκίνητο κατά πάσα πιθανότητα,οπότε αν θέλω να το ξενυχτήσω έχω την λύση αν και το αποφεύγω.
Ευχαριστώ και πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Η Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4,687 μηνύματα.
ευχαριστώ πολύ,κατεβαίνω σε 2-3 βδομάδες οπότε μαλλον εκεί θα ψάξω.
Εντάξει δεν έχω θέμα με τα αστικά,θα κατέβω με αυτοκίνητο κατά πάσα πιθανότητα,οπότε αν θέλω ξενυχτήσω έχω την λύση αν και το αποφεύγω.
Ευχαριστώ και πάλι.

Μια χαρά τότε. :) Αν μπορείς να λύσεις το... μεταφορικό είσαι ο.κ! Απλά στο ειπα αυτο για τις συγκοινωνίες γιατί πολλούς τους προβληματιζει στο θεμα επιλογής περιοχης για σπιτι. Για όσους δεν αρέσκονται σε συχνά ξενύχτια και καθημερινά δρομολόγια στο κέντρο, οι περιοχές που σου είπα είναι ιδανικές. Γι αυτό και επέλεξα Αγυια βασικά. Εχει όλα όσα έψαχνα. Ησυχία (αποφευγεις τη κουραστικη βαβούρα του κεντρου), είναι ασφαλής περιοχή, εχει προσιτές τιμές σε νεοκτιστες πολύκατοικίες (μη μας πέσει και κανένας σοβας στο κεφάλι! :P ), είναι κοντά στο Πανεπιστήμιο.
Καλή επιλογή σπιτιού να ευχηθώ και καλή αρχή στη σχολή σου!

_______________________________

Και κάτι άλλο παιδιά που ισχυει στην Πάτρα, όπως φαντάζομαι θα συμβαίνει και στις άλλες πόλεις. Αν είστε σίγουροι για την πόλη που περάσατε, καλό είναι να αναζητήσετε σπίτι πριν βγουν οι βάσεις, γιατί ύστερα πλακώνει ο κόσμος κι ο ντουνιάς και τις τιμές για τα σπίτια τις τσιμπάνε εσκεμμένα! Ίσως έτσι εξασφαλισετε ένα πιο οικονομικό ενοίκιο. ΚΑΛΗ ΑΡΧΉ σε όλους εύχομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Xaris SSSS

Διάσημο μέλος

Ο Xaris SSSS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,139 μηνύματα.
Παιδιά τι ξέρετε σχετικά με τα Smik ?
https://www.smik.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top