Το καλύτερο

Zod

Δραστήριο μέλος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Ασε το morrowind ειναι απο τα αγαπημενα μου αλλα οσες φορες εχω προσπαθησει να το ξαναπαιξω παθαινω αυτο. :(

Όταν συνηθίζεις σε καλύτερα γραφικά έτσι είναι :P... πάντως για την εποχή του ήταν κορυφή σε γραφικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ναι, θυμαμαι που η αδερφη μου ειχε πολυ καλη καρτα γραφικων τοτε (GeForce 4 Ti) και οταν ειχα δει το νερο στο παιχνιδι ειχα εντυπωσιαστει απιστευτα :D Στο δικο μου πισι ειχα χαλια και κλαιγομουν και τελικα μου πηρε δωρο την ιδια καρτα οταν πηγε Γαλλια για να μπορω να παιζω morrowind :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epitheus

Νεοφερμένος

Ο epitheus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Δεν το έχω παίξει το Risen αλλά από ότι βλέπω δεν έχει πάρει ίδιες κριτικές όσο το Oblivion. Ότι και να λέμε Morrowind&Oblivion είναι τα υπέρτατα rpgs, βέβαια δεν έβαλα το morrowind γιατί όποιος το παίξει τώρα θα ξενερώσει με τα outdated γραφικά του.:P

Επίσης για καλύτερο rpg της χρονίας: Dragon Age Origins, σαν τα παλιά καλά baldur's gate αλλά πολύ ανώτερο σε γραφικά :P

Λέω ότι το oblivion δεν ειναι τόσο καλό επειδή είναι κάπως παλιό.
Το Risen πιστεύω πως έχει αδικηθεί απο τους reviewers (μοιάζει πάρα πολύ με το oblivon;)).




Καλύτερο retro παιχνίδι :Monkey island1(special edition)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
μεγαλύτερη βλακεία που βγήκε ποτέ:Empire Earth 3.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Καλύτερο retro παιχνίδι :Monkey island1(special edition)

Όλα τα Monkey Island τα σπάνε... Από το the secrets of monkey island μέχρι και το πρόσφατο TOMI είναι διαμάντια τα games της lucasarts.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epitheus

Νεοφερμένος

Ο epitheus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Συμφωνώ .+1000
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Καλύτερο ποδοσφαιράκι σε γραφικά/χειρισμό κ' αίσθηση πραγματικότητας χωρίς αμφιβολία Pro Evolution Soccer 2010


Kick Off 2 της Amiga. Τοσα χρονια δεν υπάρχει ποδοσφαιρακι που να σου επιτρεπει τετοια ελευθερια στο γηπεδο.


[ame]https://www.youtube.com/watch?v=fXi9Nl0QtPY&feature=related[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epitheus

Νεοφερμένος

Ο epitheus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ή sensible soccer ^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
pro evolution soccer 2011-2012
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top