Κατάλληλο μεταπτυχιακό για Μηχανολόγο

Con94

Νεοφερμένος

Ο Con94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα, έχω τελειώσει Μηχανολόγος Μηχανικός και σκεφτομαι να πραγματοποιήσω και ένα μεταπτυχιακό. Το θέμα είναι ποιο; είμαι ανάμεσα στο ΠΜΣ Ενεργειακών Συστημάτων του Π.Α.Δ.Α με heriot watt, και στο ΠΜΣ Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας του ΟΠΑ. Εσείς ποιο θα μου προτείνατε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
Καλησπέρα, έχω τελειώσει Μηχανολόγος Μηχανικός και σκεφτομαι να πραγματοποιήσω και ένα μεταπτυχιακό. Το θέμα είναι ποιο; είμαι ανάμεσα στο ΠΜΣ Ενεργειακών Συστημάτων του Π.Α.Δ.Α με heriot watt, και στο ΠΜΣ Διοικητικής Επιστήμης και Τεχνολογίας του ΟΠΑ. Εσείς ποιο θα μου προτείνατε;


Αει ή τει;
οταν λες μες heriot wattt θα εχει μαθήματα σκωτια, μαλαισια ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Con94

Νεοφερμένος

Ο Con94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Αει ή τει;
οταν λες μες heriot wattt θα εχει μαθήματα σκωτια, μαλαισια ;

Τα μαθήματα γίνονται στο Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής αλλα ειναι διακρατικό, ολα στην αγγλική και το κομματι του heriot watt σε εξετάζουν αυτοί οπως και σε αξιολογούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lancelot

Περιβόητο μέλος

Ο Lancelot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,549 μηνύματα.
Ειναι δυο εντελώς διαφορετικα προγράμματα. Εσυ με τι θα ηθελες να ασχοληθεις ;
Βασικα το κανεις για να βρεις εργασια; Εχεις στειλει καποιο βιογραφικο.

Στο ενα εχεις ενα νεοσύστατο πανεπιστήμιο στο αλλο οχι. Απο την αλλη ομως εχεις ενα πιο ενδιαφερων πμσ ( του παδα) . Μαλλον θα επελεγα παδα χωρις ωστοσο να αποκλεισω το οπα. Εχεις μηπως κάποιο συμφοιτητη / τρια που πηγε σε καποιο ή θελει να επιλεξει ενα απο τα δυο;

Μηχανολογος απο ΕΜΠ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Con94

Νεοφερμένος

Ο Con94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ειναι δυο εντελώς διαφορετικα προγράμματα. Εσυ με τι θα ηθελες να ασχοληθεις ;
Βασικα το κανεις για να βρεις εργασια; Εχεις στειλει καποιο βιογραφικο.

Στο ενα εχεις ενα νεοσύστατο πανεπιστήμιο στο αλλο οχι. Απο την αλλη ομως εχεις ενα πιο ενδιαφερων πμσ ( του παδα) . Μαλλον θα επελεγα παδα χωρις ωστοσο να αποκλεισω το οπα. Εχεις μηπως κάποιο συμφοιτητη / τρια που πηγε σε καποιο ή θελει να επιλεξει ενα απο τα δυο;

Μηχανολογος απο ΕΜΠ;

Έχω κάνει αίτηση και στα 2. Παδα που βγήκαν με δέχτηκαν, Οπα ακόμα περιμένω αλλα πρέπει να απαντήσω ηδη στο Παδα και στο Οπα καθυστερούν πολύ και δεν σηκώνουν τηλέφωνα ώστε να ξερω αν βγήκαν και αν με δέχθηκαν. Η αλήθεια ειναι πως ηθελα κατι κοντα σε διοίκηση. Βεβαια και του Παδα είναι αρκετά ενδιαφέρον. Απο Τει είμαι, και εργάζομαι ήδη σε μια εταιρία αυτό το διάστημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 7 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top