Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,352 εγγεγραμμένα μέλη και 2,488,573 μηνύματα σε 79,497 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 434 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιδιαίτερα μαθήματα ΑΟΘ

Λεωνίδας_Δ

Καθηγητής

Ο Λεωνίδας_Δ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Οικονομικών Επιστημών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O Λεωνίδας_Δ έγραψε: στις 00:55, 01-10-19:

• Πτυχιούχος Οικονομολόγος του Τμήματος Οικονομικών Επιστημών Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

• Κάτοχος Μεταπτυχιακού Διπλώματος στη Λογιστική και Ελεγκτική του Πανεπιστημίου Πειραιώς

• Περιοχές εξυπηρέτησης:Μαρούσι,Κηφισιά,Βριλήσσια,Nέα Ερυθραία,Πεύκη,Αγία Παρασκευή,Ηράκλειο,Γλυκά Νερά

Παραδίδω ιδιαίτερα στα μαθήματα:

Αρχών Οικονομικής Θεωρίας (ΑΟΘ)

Ολοκληρωμένη Προετοιμασία για τις Πανελλαδικές Εξετάσεις.Ειδικότερα δίνεται έμφαση στη μεθοδολογία των ασκήσεων και την επίλυσή τους από το μαθητή/τρια.
Ακόμη η συχνή αξιολόγηση με διαγωνίσματα και τεστ κατανόησης της θεωρίας και των ασκήσεων εξασφαλίζει τόσο την συχνή επανάληψη της εξεταστέας ύλης όσο και την αφομοίωσή της.Τέλος παρέχεται η κάλυψη τυχόν κενών σε βασικά στοιχεία άλγεβρας τα οποία είναι απαραίτητα για τις ασκήσεις του ΑΟΘ.

Δεν απαιτείται αγορα επιπλέον βοηθημάτων καθώς οτιδήποτε χρειαστεί θα παρέχεται απ τον διδάσκοντα χωρις επιπλέον κόστος.

Τιμες 15-20 ευρω/ώρα (60 λεπτά).

Περιοχές εξυπηρέτησης:Μαρούσι,Κηφισιά,Βριλήσσια,Nέα Ερυθραία,Πεύκη,Αγία Παρασκευή,Ηράκλειο,Γλυκά Νερά .

Επικοινωνία:6975926199,leonidas_koz@hotmail.com
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Λεωνίδας_Δ : 01-10-19 στις 01:08.
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος