Σπουδές Κτηνιατρικής στην Ρουμανία

ArtemisPap

Νεοφερμένος

Η ArtemisPap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Τη διάλεξα γιατί είχα άλλες σχολές κατά νου μου.Τώρα που μου εμφανίστηκε η ευκαιρία για το πανεπιστήμιο,το σκέφτομαι περισσότερο.Το θέμα μου είναι πως δεν θέλω να αλλάξω κατεύθυνση,όχι για τα μαθήματα,δεν έχω κανένα πρόβλημα,αλλά σε περίπτωση που αλλάξω γνώμη ΞΑΝΑ,να έχω τουλάχιστον περάσει σε σχολή της θεωρητικής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συγγνώμη αλλά μου φαίνεται ότι δεν ξέρεις τι θέλεις. Αυτά που γράφεις δεν βγάζουν νόημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Τη διάλεξα γιατί είχα άλλες σχολές κατά νου μου.Τώρα που μου εμφανίστηκε η ευκαιρία για το πανεπιστήμιο,το σκέφτομαι περισσότερο.Το θέμα μου είναι πως δεν θέλω να αλλάξω κατεύθυνση,όχι για τα μαθήματα,δεν έχω κανένα πρόβλημα,αλλά σε περίπτωση που αλλάξω γνώμη ΞΑΝΑ,να έχω τουλάχιστον περάσει σε σχολή της θεωρητικής.

Γι αυτο λεω! πανε θετικη για να κυνηγησεις το ονειρο σου αλλα παρε ιστορια γενικης ωστε να εχεις ανοιχτο και το 1ο πεδιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ArtemisPap

Νεοφερμένος

Η ArtemisPap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μα ακριβώς αυτό!Δεν ξέρω τι θέλω.Γι'αυτό ζητάω γνώμες.Μου φαίνετε έχω καλύψει όλες τις απορίες μου!Να'σται καλά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Από θετική για 1ο πεδίο υπάρχει μείωση μορίων λόγω συντελεστών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτά που σκέφτεσαι είναι δύο πράγματα που δεν συνδυάζονται. Στην ερώτηση "τι θέλεις" μόνο εσύ μπορείς να απαντήσεις. Αποφάσισε λοιπόν πρώτα και μετά στη διάθεσή σου για ό,τι θες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top