Σχολή Αστυφυλάκων

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Δεν υπαρχει συζητηση για τις εγκαταστασεις. Μονο και μονο που στην κομοτηνη εχεις τα μπανια διπλα σου εξω στον διαδρομο τελειωνει εκει η συζητηση. Οσο για το γυμναστηριο οτι μπορει κανει ο καθενας. Μπορεις να πας απλα ο χρονος ειναι περιορισμενος. Το ρεθυμνο σαν πολη παντως ειναι οντως καλυτερο απο κομοτηνη.


Δλδ για σένα σαν εγκαταστάσεις σε νοιάζει μόνο ο χώρος π πας να χ#σεις;γτ μόνο σε αυτό υστερεί η κομοτηνη.
 

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Τον tonyler τον θυμάμαι από το forum του gameworld όταν ήταν 17 και μετά εμφανίστηκε στο ischool γιατί έδινε πανελληνιες και έλεγε για το Xbox και τώρα έχει τελειώσει την σχολή αστυφυλάκων πω πως περνάνε τα χρόνια :alljumpy:

Καλό είναι μα επιστρέφεται στο ischool παιδιά για να βοηθάτε και αλλά παιδιά που σκέφτονται τις σχολές που περάσατε και φοίτησατε
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ackerback

Νεοφερμένος

Ο Ackerback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ρε παίδες κάποιοι έχετε πάει στη σχολή και λέτε όσα λέτε;
Μη πετάτε ότι σας κατέβει στα άτομα που ενδιαφέρονται για τη σχολή
Ο άλλος πιο πάνω λέει ότι ανάλογα με το σε ποια σχολή είσαι μπορεί να σου δώσουν δίπλωμα για αμάξι και αν θες μηχανή πας Δίας
Που τα είδατε αυτά ρε;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Arianara S3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Arianara S3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Αστυφυλάκων. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Ρε παίδες κάποιοι έχετε πάει στη σχολή και λέτε όσα λέτε;
Μη πετάτε ότι σας κατέβει στα άτομα που ενδιαφέρονται για τη σχολή
Ο άλλος πιο πάνω λέει ότι ανάλογα με το σε ποια σχολή είσαι μπορεί να σου δώσουν δίπλωμα για αμάξι και αν θες μηχανή πας Δίας
Που τα είδατε αυτά ρε;
Αααα τώρα που το θύμισες φίλε μου. Κι όποιος άλλος γνωρίζει ας απαντήσει. Με τα διπλώματα τι ισχύει ακριβώς; Δηλαδή το παίρνεις εκεί μέσα; Δωρεάν ή με χαμηλότερη τιμή; 'Η όχι;
 

Ackerback

Νεοφερμένος

Ο Ackerback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Αααα τώρα που το θύμισες φίλε μου. Κι όποιος άλλος γνωρίζει ας απαντήσει. Με τα διπλώματα τι ισχύει ακριβώς; Δηλαδή το παίρνεις εκεί μέσα; Δωρεάν ή με χαμηλότερη τιμή; 'Η όχι;


Στη σχολή γίνεται μόνο εκπαίδευση για μηχανές
Δε κάνουν όλοι όμως τα άτομα τα επιλέγει ο εκάστοτε εκπαιδευτής
Στο τέλος περίπου του πρώτου έτους έρχεται επιτροπή και εκεί γίνεται η εξέταση
Όσοι δεν έχουν δίπλωμα (όπως εγώ τότε) θα δώσουν και σήματα
Εγώ είχα βραχεία τις μέρες πριν την εξέταση και σκέφτηκα ότι δε θα τα περάσω με λίγο διάβασμα οπότε πήγα έτσι και κόπηκα (για να προλάβω μερικούς που μπορεί να πουν ότι δεν ήξερα να οδηγάω, στη πορεία είχα ντυμένη μηχανή, όσοι κάνετε θα καταλάβετε)
ΣΥΜΒΟΥΛΗ
Πιάστε τον εκπαιδευτή να σας πάρει αν δε σας.εχει στα υπόψιν
Έχει βγει διαταγή που μετατρέπει το υπηρεσιακό πολιτικό (είχε καταργηθεί εδώ και χρόνια)
Δε ξέρω λεπτομέρειες τελείως μιας και εφόσον κόπηκα αναγκαστικά έβγαλα από μόνος
Είναι μεγάλη ευκαιρία γιατί βγάζεις απεριόριστο και δεύτερον γιατί η εκπαίδευση είναι από τα λίγα ουσιώδη πράγματα στη σχολή

(Εννοείται δε πληρώνεις κάτι για την εκπαίδευση και το υπηρεσιακό δίπλωμα)
 

Arhs19

Νεοφερμένος

Ο Arhs19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Δλδ για σένα σαν εγκαταστάσεις σε νοιάζει μόνο ο χώρος π πας να χ#σεις;γτ μόνο σε αυτό υστερεί η κομοτηνη.


Μπανια τουαλετες θαλαμοι διδακτηρια ειναι κατωτερα της κομοτηνης. Οι εγκαταστασεις της κομοτηνης ειναι καλυτερες τι να κανουμε. Αυτο δε σημαινει πως ειναι η καλυτερη σχολη να παει καποιος. Ο,τι βολευει τον καθενα. Προσωπικα θα προτεινα οποιος εχει σχολη κοντα στην κατοικια του να παει εκει. Το ρεθυμνο παντως ειναι πανεμορφο οποτε καλα θα περασετε και εδω οποιος ερθει.
 

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Φίλε μου στα μπάνια και τις τουαλέτες θα διαφωνήσω. Στο Ρέθυμνο ο καθένας έχει χρεωμενο δικό του ντουζ και μπανιο και ασχολείται αυτός μη βρωμίσει κλπ. Διδακτήρια στο Ρέθυμνο είναι καλύτερα γιατί οι πίσω πισω κοιμούνται άνετα χωρίς να τους πάρει χαμπάρι κάνεις (ΜΕΓΆΛΟ ΣΥΝ)
 

Arhs19

Νεοφερμένος

Ο Arhs19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ισχύει ότι οι δοκιμει μένουν μέσα 7~8 μήνες?
Εχουμε πει πιο πριν φιλε. Ναι περιπου τοσο μενουν μετα πρακτικη ενα χρονο και τελος λιγο πριν την ορκωμοσια επιστρεφουν για ενα μικρο διαστημα. Ουτε χρονο δεν μενεις μεσα συνολικα.
 

toolooboom

Νεοφερμένος

Ο toolooboom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Ευχαριστώ!! Το είχα διαβάσει αλλά δεν το πίστεψα 100%γιατί ήμουν στον στρατό και θα εμένα μέσα και τα 3 χρόνια
 

toolooboom

Νεοφερμένος

Ο toolooboom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εχουμε πει πιο πριν φιλε. Ναι περιπου τοσο μενουν μετα πρακτικη ενα χρονο και τελος λιγο πριν την ορκωμοσια επιστρεφουν για ενα μικρο διαστημα. Ουτε χρονο δεν μενεις μεσα συνολικα.
Άρα μέσα είναι μονο οι "πρώτοετοις" ???και ευχαριστώ!
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Εχουμε πει πιο πριν φιλε. Ναι περιπου τοσο μενουν μετα πρακτικη ενα χρονο και τελος λιγο πριν την ορκωμοσια επιστρεφουν για ενα μικρο διαστημα. Ουτε χρονο δεν μενεις μεσα συνολικα.
Άρα μέσα είναι μονο οι "πρώτοετοις" ???και ευχαριστώ!
 

toolooboom

Νεοφερμένος

Ο toolooboom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Εχουμε πει πιο πριν φιλε. Ναι περιπου τοσο μενουν μετα πρακτικη ενα χρονο και τελος λιγο πριν την ορκωμοσια επιστρεφουν για ενα μικρο διαστημα. Ουτε χρονο δεν μενεις μεσα συνολικα.
Άρα μέσα είναι μονο οι "πρώτοετοις" ???και ευχαριστώ!
 

toolooboom

Νεοφερμένος

Ο toolooboom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.

tonyler

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tonyler αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Αν πας κομοτηνη δεν παίζει σχεδόν τίποτα από καψόνια(λόγω του διευθυντή που δε θέλει να ιδρώνουν τόσο οι δόκιμοι) . Στο Ρέθυμνο(που δεν είναι εκεί ο διευθυντής) τον πρώτο καιρό θα περάσεις πιο άσχημα από τη βασική. Διδυμότειχο δεν ξέρω.
 

toolooboom

Νεοφερμένος

Ο toolooboom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Αν πας κομοτηνη δεν παίζει σχεδόν τίποτα από καψόνια(λόγω του διευθυντή που δε θέλει να ιδρώνουν τόσο οι δόκιμοι) . Στο Ρέθυμνο(που δεν είναι εκεί ο διευθυντής) τον πρώτο καιρό θα περάσεις πιο άσχημα από τη βασική. Διδυμότειχο δεν ξέρω.
Ρωτάω επειδή έχω βγάλει μια βασική από στρατιοτικη σχολη σε σχέση είναι χειρότερα?
Και κάτι άλλο αφού είναι μόνο πρωτοετείς μέσα ποίοι τους πιδανε Και τους εκπαίδευουν στην βασική?
Ευχαριστώ!
 

Ackerback

Νεοφερμένος

Ο Ackerback αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 33 μηνύματα.
Ρωτάω επειδή έχω βγάλει μια βασική από στρατιοτικη σχολη σε σχέση είναι χειρότερα?
Και κάτι άλλο αφού είναι μόνο πρωτοετείς μέσα ποίοι τους πιδανε Και τους εκπαίδευουν στην βασική?
Ευχαριστώ!

Όχι δεν είναι άσχημα τα καψόνια
Για Διδυμότειχο που ήμουν μπορώ να σου πω ότι υπάρχουν κάποια αλλά όχι πολλά
Και τώρα ειδικά με τον νέο διευθυντή που είναι υπεύθυνος της αστυφύλακων δε παίζουν πολλά
Βέβαια εννοείται τα παραβαίνουν και πχ ενώ έχουν καταργηθεί μετά τα διαλείμματα οι συντάξεις και κάναμε κανονικά και παίρναμε και κάμψεις
Συν ότι λόγω γυναικών είναι πιο χαλαρά
Φυσιολογικά είναι όλα παιδιά
Κοιτάξτε να περάσετε καλά με τις παρέες που θα κάνετε
Γενικά είναι άχρηστος ο χρόνος εκεί μέσα
Αξίζουν λίγα πράγματα οπότε κάντε παρέες και θα θυμάστε καλά πράγματα
 

Bbasil

Νεοφερμένος

Η Bbasil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλησπέρα είμαι μαθήτρια Γ λυκείου.Προχθες πήγα για μέτρηση στη πυροσβεστική και με έβγαλαν 1,70 και κάτι χιλιοστά και με πέρασαν.Σημερα που πήγα για μέτρηση στην αστυνομία ένας με έβγαλε 1,68 άλλος 1,69 και κάτι ..μου ειπαν να ξαναπαω σε μια βδομάδα..Αμέσως μετα την εξέταση αυτή πήγα σε παιδίατρο η οποία είχε το ίδιο μέτρο με το αστυνομικό τμήμα και με έβγαζε 1,70 και κατι.Έχω πιθανότητες? Ίσως αν δείξω χαρτί που επιβεβαιώνει την μέτρηση απο γιατρό και τη πυροσβεστική αλλάξει κάτι?
Ευχαριστώ για τον χρονο σας...
 

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Καλησπέρα, μα και εσύ στην κόψη του ξυραφιού είσαι. 1.70 ακριβώς.
Ας ελπίσουμε σε 1 εβδομάδα να ψηλώσεις κάτα 1 πόντο.

Πέρα από τα αστεία, όμως τους το είπες ότι στην πυροσβεστική σε έβγαλαν 1.70; Αν ναι τι είπαν;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top