Ποια μαθήματα μισείτε φέτος;

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
Εγώ την Αντιγόνη! Με νευριάζει το μάθημα,είναι χαζή η καθηγήτρια, το βρίσκω παντελώς άχρηστο και είμαι και θετική, δεν τα μπορώ αυτά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paskmak

Διάσημο μέλος

Ο paskmak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,503 μηνύματα.
Καλά αυτη η Αντιγόνη θάνατος ήταν πέρσι είχαμε και μια καθηγήτρια που μας το'καμνε το μάθημα λες και ήταν της κατεύθηνσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vassia!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βίκυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 383 μηνύματα.
Αντιγόνη και εγώ το θεωρώ αίσχος το μάθημα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Εμείς πάλι στην Αντιγόνη έχουμε έναν που έχει πολύ πλάκα, δεν μισώ και τόσο πολύ το μάθημα... Την ιστορία, αν και τη μισώ απίστευτα, η φετινή καθηγήτρια είναι τέλεια. Σε έκθεση - κείμενα έχουμε μια βλαμμένη και γίνεται η ώρα του παιδιού. Το μάθημα που μισώ είναι η ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Εγώ τώρα στην γ΄λυκείου δεν μπορώ την ώρα της κοινωνιολογίας....μου φαίνεται αιώνας!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
θα συμφωνησω στην αντιγονη(παρολο που ειμαι θεωρητικη)η καθηγητρια δεν μπορω να πω οτι το παιρνει πολυ στα σοβαρα απλα μιλαει μονη της!:Pκανει τη συνταξη μονη της χωρις να αφηνει να συμμετεχουμε μπας και παρουμε χαμπαρι τι γινεται,κανει και απανταει μονη της τις ερωτησεις και γενικα το μα8ημα ειναι μια φαση του:ας πουμε ο,τι ειναι να πουμε για να βγαλουμε την υλη..

και το αλλο μαθημα που δεν μπορω με τπτ ειναι η αλγεβρα.περυσι ηταν απτα αγαπημενα μου και φετος ο καθηγητης απλα μας εχει χαντακωσει.δεν καταλαβαινω τπτ και δεν μπορω να παω και φροντιστηριο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akis95

Δραστήριο μέλος

Ο akis95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 535 μηνύματα.
Ρε παιδιά αυτή η αντιγόνη πολύ κλαψιάρα δεν είναι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εγώ την Αντιγόνη! Με νευριάζει το μάθημα,είναι χαζή η καθηγήτρια, το βρίσκω παντελώς άχρηστο και είμαι και θετική, δεν τα μπορώ αυτά!

-1 επειδη λες πως εισαι θετικη αρα δεν μπορεις να κανεις αρχαια :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Ηρώ_

Δραστήριο μέλος

Η _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Τσεχία (Ευρώπη). Έχει γράψει 501 μηνύματα.
Ιστορία!:sick:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eliminated

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Eliminated αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
θα συμφωνησω στην αντιγονη(παρολο που ειμαι θεωρητικη)η καθηγητρια δεν μπορω να πω οτι το παιρνει πολυ στα σοβαρα απλα μιλαει μονη της!:Pκανει τη συνταξη μονη της χωρις να αφηνει να συμμετεχουμε μπας και παρουμε χαμπαρι τι γινεται,κανει και απανταει μονη της τις ερωτησεις και γενικα το μα8ημα ειναι μια φαση του:ας πουμε ο,τι ειναι να πουμε για να βγαλουμε την υλη..

και το αλλο μαθημα που δεν μπορω με τπτ ειναι η αλγεβρα.περυσι ηταν απτα αγαπημενα μου και φετος ο καθηγητης απλα μας εχει χαντακωσει.δεν καταλαβαινω τπτ και δεν μπορω να παω και φροντιστηριο...:(

Τουλάχιστον σας κάνει σύνταξη εσάς ! Εμάς ούτε κατά διάνοια! :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

granita

Δραστήριο μέλος

Η Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 444 μηνύματα.
αν και θεωρητική, τη φιλοσοφίαααααααααααααα......εν τω μεταξύ είναι που είναι από μόνο του το βιβλίο χάλια, έχουμε και μια απ'τις πιο βαρετές καθηγήτριες και ολοκληρώθηκε το πακέτο πλήξης!!!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katy95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η katy95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 248 μηνύματα.
την αλγεβρα και την γεωμετρια ,θεωρητικη ειμαι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
την απαισια και ανωφελη απο καθε αποψη αντιγονη και τη φυσικη γενικης παιδειας... παρολο που ειμαι θετικη κατευθυνση αυτα με τους νομους κουλομπ και τα ηλεκτρικα πεδια τα απεχθανομαι απο τοτε που τα πρωτοκαναμε στο γυμνασιο...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skatoula14

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,102 μηνύματα.
Τουλάχιστον σας κάνει σύνταξη εσάς ! Εμάς ούτε κατά διάνοια! :whistle:


τι και θα σας ζητησει συντακτικο στα διαγωνισματα??:eek::worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tzeka chocola

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tzeka chocola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Φυσική!! Πωω το πιο απαίσιο μάθημα στον κόσμο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

akrione

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο akrione αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 202 μηνύματα.
πωω αρχιζει να κατανταει ενοχλητικο το <<η ωρα του παιδιου>>.το χρησιμοποιουν παρα πολλοι και αρχιζει να με νευριαζει απο τν καθημερινη χρηση..χμ το πιο βαρετο(γιατι μισητο δν εχω) θα λεγα...δικαιο.ειναι χρησιμο δν λεω αλλα το βαριεμαι..και η αντιγονη εχει καποιο ενδιαφερον.σιγουρα καλυτερο απο τα αρχαια.βεβαια ο καθηγητης παιζει το μεγαλυτερο ρολο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ζεύς

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Φυσική γενικής παιδείας! Παρόλο που είμαι τεχνολογική κατεύθυνση... πιστεύω πως φταίει ο καθηγητής που κάνει πραγματικά χάλια μάθημα :S :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renia_1995

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 812 μηνύματα.
-1 επειδη λες πως εισαι θετικη αρα δεν μπορεις να κανεις αρχαια :P

1.Μισω τα αρχαια απο την φυση μου
2.Μου την δινει η καθηγητρια
3.Ετσι οπως κανει το μαθημα,ειναι οπως η Οδυσσεια/Ιλιαδα που καναμε στο γυμνασιο..δεν μας κανει τιποτα που να μοιαζει με αρχαια.. οποτε εχω δικιο :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roberta

Νεοφερμένος

Η roberta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 56 μηνύματα.
Γεια σε ολους:D:)..Εγω το μαθημα που αντιπαθω ειναι η φυσικη...εχω τοσα πολλα κενα,για την ακριβεια δεν ξερω καθολου,μα καθολου φυσικη!
Ειμαι και θεωρητικη οποτε,ως ενα βαθμο δικαιολογειται.Αλλα φταει οτι απο το γυμνασιο κιολας δεν ειχαμε καλο καθηγητη!:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ο καθηγητής Φυσικής γενικής που είχα στην Α λυκείου ήταν η αιτία που δεν διάλεξα Θετική.

Derp. 8|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top