Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,310 εγγεγραμμένα μέλη και 2,487,619 μηνύματα σε 79,455 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 335 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Φροντιστήρια σχεδίου

drakoulakg

Νεοφερμένος

H drakoulakg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 17 ετών . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H drakoulakg έγραψε: στις 23:15, 05-09-18:

Καλησπέρα! Πηγαινω β' λυκειου και ενδιαφερομαι για φροντιστηρια σχεδιου στην αθηνα (κεντρο-νοτια προαστια) ωστε να προετοιμαστω για την αρχιτεκτονικη. Αν καποιος εχει προσωπικη εμπειρια η εχει ακουσει καλα λογια για καποιο φροντιστηριο θα με βοηθουσε πολυ!
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

ougka pougka

Μαθητής Γ' λυκείου

H ougka pougka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

H ougka pougka έγραψε: στις 00:12, 06-09-18:

Ο Πλακας ειναι το μεγαλο ονομα στην Αθηνα, ισως και ο Ζαχαρακης. Στον πρωτο πηγαινει και μια φιλη μου, δεν εχει πει κατι κακο μεχρι στιγμης. Εχει 3 υποκαταστηματα, λογικα θα σε βολευει αυτο της Ομονοιας η αυτο της Γλυφαδας.
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Αρχιτεκτόνων Μηχανικών (ΑΕΙ/Βόλος) και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,975 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 18:47, 06-09-18:

Τυχαία ανακάλυψα ότι φοιτητές αρχιτεκτονικής στην Πάτρα προσφέρουν δωρεάν μαθήματα σχεδίου! Πολύ καλή πρωτοβουλία μιας και το σχέδιο δεν διδάσκεται καν στα σχολεία συνηθως, και τα φροντιστήρια είναι αρκετά ακριβά! Αν κάποιος είναι Πάτρα και ενδιαφέρεται, θα μπορούσε να το ψάξει. Υπάρχει και ομάδα στο facebook
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Φροντιστήριο σχεδίου - Από dimitriskmc
      Το θέμα έχει λάβει 40 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-07-14 στις 15:06.
    • Θέματα γραμμικού σχεδίου - Από akaie
      Το θέμα έχει λάβει 28 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-12-13 στις 14:46.
    • Διαγωνισμός γραφιστικού σχεδίου Α.Π.Θ. - Από kaleidoscope
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-04-11 στις 02:28.
    • Βιβλίο σχεδίου!!! - Από HappyHippo
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-10-08 στις 23:14.
    • Υλικά Σχεδίου-Ζωγραφικής - Από Nininaou
      Το θέμα έχει λάβει 29 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εικαστικές τέχνες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-08-08 στις 14:33.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα