Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
πάντως έτσι για την ιστορικότητα η Αθηνά το έχει ξανακάνει και στο τέλος δεν άλλαξε ψήφο.Οπότε δεν πιστεύω ότι παίζει να καθορίσει την ισοψηφία στο τέλος.
Κιόμως, ξεχνάς ποιος "έσπασε" την ισοψηφία στο προηγούμενο παιχνίδι υπέρ της Ηρούς; Δεν έχει πρόβλημα να αλλάζει ψήφο ακόμα και τελευταία στιγμή. Άλλωστε το έκανε και σε αυτό το παιχνίδι, αλλάζοντας σε Lorien #119 2 λεπτά πριν λήξει η ψηφοφορία. :)
@fand... ¨οχι που θα το άφηνες να πέσει κάτω... πφφφφ

booooooooooooooooring!
Σε χαλάει που ξέρω πως παίζεις και σκέφτεσαι; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
πάντως έτσι για την ιστορικότητα η Αθηνά το έχει ξανακάνει και στο τέλος δεν άλλαξε ψήφο.Οπότε δεν πιστεύω ότι παίζει να καθορίσει την ισοψηφία στο τέλος.
Το ενδεχόμενο να το κάνει για να τρομάξει τους πολίτες και όποιος αλλάξει ψήφο να θεωρηθεί αυτόματα ύποπτος μας περνάει από το μυαλό; ;)

Αχχ με βλέπω να σκίζω πτυχία σε αυτόν τον γύρο αν δεν είναι η Res
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
fandago... Όπως βλέπεις... σου δίνω το παιχνίδι στα χέρια...

Αν είσαι τόσο σίγουρος, ενώ είσαι πολίτης, ότι εγώ είμαι δολοφόνος, άλλαξε από Neraida και ψήφισε με...

Ή μήπως τώρα θα αρχίσεις κανα παρανοικό σενάριο περί... Resident τσιράκι, Neraida δολοφόνος?

Χαχαχαχα... νομίζω έχεις αρχίσει να γίνεσαι προβλέψιμος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Αν είσαι τόσο σίγουρος, ενώ είσαι πολίτης, ότι εγώ είμαι δολοφόνος, άλλαξε από Neraida και ψήφισε με...
Θα το κάνω όταν κρίνω ότι είναι σωστό. Άλλωστε επειδή για τον δικό σου ρόλο δεν είναι σίγουροι οι υπόλοιποι, προτιμώ να βγάλω την Neraida τώρα και εσένα αύριο, αν ζω. Τουλάχιστον έτσι θα κερδίσω πάλι την αξιοπιστία που "έχασα" για κάποιους, με το να κατηγορώ την dooo ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ΧΑΧΑΧΑΧΑ... Να με συμπαθάς αλλά αν είσαι πολίτης και πιστεύεις ότι βγάζοντας εμένα σε φανερή ψηφοφορία θα κερδίσεις την αξιοπιστία σου...Ε είσαι για γέλια!!!!


Βγάλε με σήμερα καλύτερα που δεν φαίνεται τι είμαι και μπορείς να κάνεις τις συνήθεις διαστρεβλώσεις τους και να το σώσεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Βγάλε με σήμερα καλύτερα που δεν φαίνεται τι είμαι και μπορείς να κάνεις τις συνήθεις διαστρεβλώσεις τους και να το σώσεις!!!
Άρα λοιπόν δεν σε βγάζω σήμερα (εκτός αν κινδυνεύω εγώ), γιατί δεν χρειάζεται να διαστρεβλώσω τίποτα. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Να κάνω εγώ μια ριζοσπαστική πρόταση???
Δεν πάμε όλοι μαζί να ψηφίσουμε xanp?

Sorry κοπελιά αλλά και πολίτης να είσαι, με αυτό το παίξιμο και τις εκατομύρια αλλαγές ψήφου το μόνο που κάνεις είναι να μας αποπροσανατολίζεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
ρε συ fand.... πλέον εύχομαι να είσαι όντως κακός [όπως υποψιάζομαι] γιατί αλλιώς δεν δικαιολογείσαι με τπτ!!!

Αν είσαι πολίτης σε διαβεβαιώνω ότι θα είσαι χαλαρά ο χειρότερος πολίτης που πέρασε ποτέ!!!!

Ξεσκάλωσε λίγο από μένα και κοίτα και λίγο πέρα από τη μύτη σου κι εσύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Να κάνω εγώ μια ριζοσπαστική πρόταση???
Δεν πάμε όλοι μαζί να ψηφίσουμε xanp?

Sorry κοπελιά αλλά και πολίτης να είσαι, με αυτό το παίξιμο και τις εκατομύρια αλλαγές ψήφου το μόνο που κάνεις είναι να μας αποπροσανατολίζεις...
Δεν χρειάζεται να μοιραστούν οι ψήφοι των πολιτών σε περισσότερους. Αν γίνει αυτό, οι δολοφόνοι αποφασίζουν ποιος θα φύγει απλά με 1-2 ψήφους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Δε μου αρέσει που δεν μιλάει κανείς επί τόσες ώρες.

Μου φαίνεται οι δολοφόνοι σκοπεύουν να κάνουν ένα ντού λίγο πριν την ψηφοφορία και να βολέψουν κατ' όπως θέλουν το αποτέλεσμα. Τώρα ειδικά που χάσανε και μια δολοφονία δεν θα θέλουν να χάσουν και έναν δολοφόνο. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Για να δούμε fand.. .είπες (#528 ) ότι θα με βγάλεις σήμερα μόνο αν κινδυνεύεις...

Σε περιμένω στη γωνία... να το ξέρεις...

Για να δούμε τι θα προσπαθήσεις να καταφέρεις στις 2 ώρες.

Εγώ προτίθεμαι να εφαρμόσω το fair play πάντως. Αν δεν με ψηφίσεις δεν θα σε ψηφίσω ως τις 8. Να δούμε τι θα κάνεις λοιπόν...

Τολμάς να πας στον τάκο με μένα και/ή την Neraida? ;)

edit: προφανώς αν αλλάξεις ψήφο και τη δώσεις σε μένα θα σε ξαναψηφίσω βέβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εγώ προτίθεμαι να εφαρμόσω το fair play πάντως. Αν δεν με ψηφίσεις δεν θα σε ψηφίσω ως τις 8. Να δούμε τι θα κάνεις λοιπόν...

Τολμάς να πας στον τάκο με μένα και/ή την Neraida? ;)
Ποιο fair play βρε Resss;
Θα μας τρελάνεις; Κινδυνεύεις να βγεις, λες πως είσαι πολίτης και ο fandago δολοφόνος και δεν τον ψηφίζεις;
Πιο αμυντική στάση από αυτό δεν έχει υπάρξει.



Επίσης lorien μιας και βλέπω ότι παρακολουθείς το παιχνίδι, δεν επιτρέπεται από τους κανονισμούς να χρησιμοποιείς το σύστημα αξιολόγησης μηνυμάτων εφόσον αποχώρησες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τολμάς να πας στον τάκο με μένα και/ή την Neraida? ;)
:confused:
Αυτό τώρα τι είναι; Αφού είναι σίγουρο ότι δεν θα σε αφήσουν οι συνδολοφόνοι σου να φύγεις. Από στιγμή σε στιγμή περιμένω τις αλλαγές στην ψήφο σας. :worry:

Πάντως βλέπω με κοντράρεις με συγκεκριμένους λόγους... Ποιους; Ότι υποστήριξα ότι η dooo είχε κακό ρόλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εαν δεν αλλαξουν οι ψηφοι...μενουν ακομα χωρις να εχουν ψηφισει η Νιγια, η οποια θα εμφανιστει τα κοβω και τον Φαν αποκλειεται να τον ψηφισει...μετα η Βικυ, ποιος ξερει τι θα κανει, η Λορ που θα μπει που θα παει, ποιος ξερει τι θα κανει ομως και ο Πιτ που επισης δεν μπορει καποιος να ψυχολογησει την ψηφο του...
Απορω και εγω τι θα κανει ο φαν...αλλα μην ανησυχεις Ρες για σενα...εμενα θα φροντισουν να διωξουν :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ηρώ...

Για την ακρίβεια απευθύνομαι στην πολίτη Ηρώ (αν υπάρχει σε αυτό το γύρο)

Ναι... Θεωρώ ότι είναι σημαντικότερο οι πολίτες που έχουν απομείνει να καταλάβουν κάποια πράγματα και να διώξουν τους δολοφόνους παρά να μείνει ένας συγκεκριμένος πολίτης [εγώ] μέσα μέχρι τέλους και να δυσκολέψει τους πολίτες με το να μπερδεύονται αν πρέπει να τον ψηφίσουν ως δολοφόνο ή όχι.

Fair play με την έννοια, από όσο έχω καταλάβει, ο fandago δηλώνει ότι με υποψιάζεται αλλά δεν είναι σίγουρος.
Το ίδιο λέω κι εγώ για τον ίδιο.
Με βάση το τεκμήριο της ... αθωότητας [ή της ενοχής όπως θέλεις πάρτο] μπορεί να λέει κάποιος από εμάς την αλήθεια. Fair play λοιπόν, θεωρώ εγώ, ότι είναι να αποσύρουμε την ψήφο μας εκατέρωθεν στην παρούσα φάση και όχι ο ένας να ψηφίσει τον άλλο και ο άλλος όχι. Αν, λοιπόν, δεν με στείλει ο ίδιος εκτός παιχνιδιού, δεν πρόκειται να το κάνω ούτε εγώ. Ας αποφασίσουν οι υπόλοιποι παίκτες ποιός πρέπει να φύγει και ποιός όχι. Simple as that. Έτσι το βλέπω εγώ τουλ.

Και... για να σκεφτώ... α, ναι ... οι δολοφόνοι καίγονται σε τέτοιες περιπτώσεις μη φύγουν, οι πολίτες "απλώς" δεν θα ήθελαν. That simple.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Απορω και εγω τι θα κανει ο φαν...αλλα μην ανησυχεις Ρες για σενα...εμενα θα φροντισουν να διωξουν :)
Δηλαδή λέτε ότι εγώ καθορίζω την εξέλιξη του παιχνιδιού τόση ώρα; Εσείς απλά είστε θεατές; Χαχαχαχα...

Τελικά Neraida για πες μας την άποψη σου για την Rez. Θεωρείς ότι είναι αθώα και εγώ ένοχος; Για να ξέρουμε δηλαδή έπειτα. ;)

Επίσης ευελπιστώ ότι κάποιος θα καταλάβει αυτά που λέω και θα ψηφίσει ανάμεσα σε Rez και Neraida για να δούμε ποιοι θα προσπαθήσουν να τις σώσουν και αν όντως η Rez δεν θα αλλάξει ψήφο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

Απορω και εγω τι θα κανει ο φαν...αλλα μην ανησυχεις Ρες για σενα...εμενα θα φροντισουν να διωξουν :)
Δε νομίζω Neraida, το σενάριο κατά το οποίο είσαι αθώα μια χαρά βλέπω να λειτούργησε. Τσίμπησαν αυτοί που έπρεπε να τσιμπήσουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
@fan: το πάω προσωπικά προς εσένα γιατί
1. μου έχεις κλονίσει το νευρικό σύστημα με τις ασυναρτησίες σου [:P]
2. Αν είμαστε και οι 2 πολίτες κάνουμε κακό στους υπόλοιπους πολίτες γιατί "συσπειρώνονται" οι ψήφοι εναντίον μας και οι δολοφόνοι αλωνίζουν [να 'ν' καλά μόνο η νοσοκόμα δλδ που δεν αλωνίζουν τόσο πολύ]. Ας αποφαασίσουν λοιπόν ποιός πρέπει να φύγει για να μείνει ο άλλος μέσα και να προσπαθήσει να εντοπίσει τους πραγματικούς δολοφόνους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Είμαι στα πρόθυρα αλλαγής ψήφου.:P
Στον προηγούμενο γύρο η Ρεζ είχε κάνει το λάθος να αλλάξει ψήφο.Αν αλλάξω όμως εγώ τώρα θα είναι λάθος?:hmm:
Μέχρι τις 7 θα έχω αποφασίσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
@fan: το πάω προσωπικά προς εσένα γιατί
1. μου έχεις κλονίσει το νευρικό σύστημα με τις ασυναρτησίες σου [:P]
Κοριτσάκι καιρός νομίζω να σταματήσεις να λες ότι λέω ασυναρτησίες και να το ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙΣ! Το να μειώνετε έτσι τα λόγια τον άλλων, χωρίς να τα κοντράρετε ΔΕΝ λέγεται παίζω, λέγεται κάτι άλλο αλλά θα μας πέσει βαρύ. Σταμάτα και εσύ να παίζεις με το νευρικό μου σύστημα (:P) και μίλα ξεκάθαρα, απαντώντας σε αυτά που σου λέω. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top