Φοιτητικά Ερωτηματολόγια

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Mike-DMR-86

Νεοφερμένος

Ο Mike-DMR-86 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Όπως και ναχει σημασία έχει οτι βρήκα κατι να κανω στο λεωφορείο μέχρι να φτάσω σπίτι μου.;):D:whistle:

Χαχαχαχαχαχα! Χαίρομαι ιδιαίτερα! Το τερπνόν μετά του ωφελίμου :P!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mike-DMR-86

Νεοφερμένος

Ο Mike-DMR-86 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Την Κυριακή τελειώνει επίσημα η δυνατότητα συμπλήρωσης του ερωτηματολόγιου! Για ακόμα λίγες μέρες όποιος ενδιαφέρεται και δεν έχει ήδη απαντήσει μπορεί να συμμετάσχει με την πολύτιμη γνώμη του στην έρευνα!

https://docs.google.com/forms/d/1wfCv7w1b0NyukgkRFNv1JLqo7xGmwrpgXKe92lyJEck/viewform

Για να καταχωρηθεί το ερωτηματολόγιο πρέπει να έχουν συμπληρωθεί οπωσδήποτε όλες οι ερωτήσεις με κόκκινο αστερίσκο πάνω δεξιά! Τέλος πατάτε υποβολή!

Υ.Γ.1.Για μια ακόμα φορά επισημαίνεται πως όλα τα στοιχεία, θα χρησιμοποιηθούν καθαρά για ερευνητικό σκοπό και δεν υπάρχει καμία περίπτωση να δημοσιευτούν!

Υ.Γ.2.Η συμπλήρωση του ερωτηματολογίου μπορεί να γίνει και μέσω κινητού τηλεφώνου, αφού πραγματοποιείται μέσω του Google Docs και δεν χρείαζεται κανένα λογισμικό να έχει εγκατασταθεί πρώτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loona

Νεοφερμένος

Η loona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Το ερωτηματολόγιο αυτό είναι για την πτυχιακή μου εργασία και αφορά τις κοινωνικές σχέσεις που αναπτύσσονται online (ιδίως στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης) και offline/στην πραγματική ζωή. Χρειαζόμαστε απαντήσεις από μαθητές λυκείου και από φοιτητές που βρίσκονται προς το τέλος των σπουδών τους (4ο και πάνω).Εάν γνωρίζετε άτομα αυτών των ηλικιών που θα ήθελαν να απαντήσουν προωθήστε το. Το ερωτηματολόγιο είναι αρκετά σύντομο και ενδιαφέρον.Εννοείται ότι η έρευνα είναι ανώνυμη και τα στοιχεία σας εμπιστευτικά.

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τη βοήθειά σας!

και το link:
https://docs.google.com/forms/d/1jLvL9OTnHUeBouRUIYsThGe7AWTjxxCu0Jx06zJtykc/viewform
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sipno

Νεοφερμένος

Ο Sipno αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα,είμαι φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφορικής στη Καστοριά
και κάνω μία έρευνα πάνω στη χρήση του Geogebra,είναι ένα διαδραστικό μαθηματικό πρόγραμμα.
Παρακαλώ όσοι το χρησιμοποείτε ή το έχετε χρησιμοποιήσει κάποιες φορές
κάντε το κόπο να απαντήσετε,είναι ελάχιστες ερωτήσεις.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
Η φόρμα: https://docs.google.com/forms/d/1mrSTDMPIb3gtka2yU-sDStHjejvH4cuWl_zwms3zfs8/viewform
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Εγω απάντησα στις ερωτήσεις. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Always_in_love

Νεοφερμένος

Η Καίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Το ερωτηματολόγιο αυτό είναι για την πτυχιακή μου εργασία και αφορά τις κοινωνικές σχέσεις που αναπτύσσονται online (ιδίως στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης) και offline/στην πραγματική ζωή. Χρειαζόμαστε απαντήσεις από μαθητές λυκείου και από φοιτητές που βρίσκονται προς το τέλος των σπουδών τους (4ο και πάνω).Εάν γνωρίζετε άτομα αυτών των ηλικιών που θα ήθελαν να απαντήσουν προωθήστε το. Το ερωτηματολόγιο είναι αρκετά σύντομο και ενδιαφέρον.Εννοείται ότι η έρευνα είναι ανώνυμη και τα στοιχεία σας εμπιστευτικά.

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ για τη βοήθειά σας!

και το link:
https://docs.google.com/forms/d/1jLvL9OTnHUeBouRUIYsThGe7AWTjxxCu0Jx06zJtykc/viewform

Απάντησα ολα αλλά μου βγάζει κόκκινα κουτάκια λες και δεν έχω απαντήσει κατι. Τι γίνεται,μήπως φταίει που μπαίνω από κινητό? Και όταν λέει πόση ώρα ήμουνα φβ αν θελω να βάλω ενα τέταρτο πως γράφεται?0.25 της ώρας? Δέχεται δεκαδικά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

loona

Νεοφερμένος

Η loona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εάν έχεις απαντήσει όλες τις ερωτήσεις που είναι με αστεράκι, τότε ίσως φταίει που μπαίνεις από κινητό. Δεν μου το έχει επισημάνει και κάποιος άλλος αυτό. Στις απαντήσεις για την ώρα και τους φίλους μπορείς να απαντήσεις όπως θέλεις είτε με αριθμούς είτε με γράμματα (ελληνικά ή greeklish) με λεπτά ή ώρες(όπως θες).Δεν είναι δηλαδή απαραίτητο να κάνεις τη μετατροπή σε ώρα.
Ευχαριστώ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Γεια σας!
Το παρακάτω ερωτηματολόγιο απευθύνεται σε άτομα 13-30 ετών και το θέμα του είναι "Νέοι και πολιτικές απόψεις"
Είναι για εργασία στο τμήμα Διεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας.

https://docs.google.com/forms/d/1Mw6jxX1euF-d3KRc5FV9Bk9EnG4HthmzV_o5EuM_JDw/viewform

Αν έχετε 5 λεπτά και θέλετε, απαντήστε το.
Σας ευχαριστώ πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Γεια σας!
Το παρακάτω ερωτηματολόγιο απευθύνεται σε άτομα 13-30 ετών και το θέμα του είναι "Νέοι και πολιτικές απόψεις"
Είναι για εργασία στο τμήμα Διεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών στο Πανεπιστήμιο Μακεδονίας.

https://docs.google.com/forms/d/1Mw6jxX1euF-d3KRc5FV9Bk9EnG4HthmzV_o5EuM_JDw/viewform

Αν έχετε 5 λεπτά και θέλετε, απαντήστε το.
Σας ευχαριστώ πολύ!
ας αφιερώοσυμε το 5λεπτο λοιπόν:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orient.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Όρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 815 μηνύματα.
ας αφιερώοσυμε το 5λεπτο λοιπόν:)

Ευχαριστώ πάρα πολύ Γιάννη και όσους απαντάτε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STRATOS111

Νεοφερμένος

Ο STRATOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Παιδιά καλησπέρα, Όσοι μπορείτε συμπληρώστε τις παρακάτω έρευνες που αναπτύχθηκαν στο πλαίσιο της εργασία για το μάθημα του Μάρκετινγκ. Πρόκειται για δύο έρευνες που σχετίζονται με τις αλύσιδες εστιατορίων γρήγορης εξυπηρέτησης και συγκεκριμένα τα Goody's και τα McDonalds. Δεν θα σας πάρει πάνω από 5 λεπτά.

https://docs.google.com/forms/d/1RSi2_4MHlfxO7tYOrooN9hkbcQpAYE6Kv_yPxJBcuIk/viewform

https://docs.google.com/forms/d/1sxn71dhAP2VwOwBGGjSuAeRWq_-T8pcypkg-1s0DNeA/viewform




Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Συμπληρώθηκαν. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STRATOS111

Νεοφερμένος

Ο STRATOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Συμπληρώθηκαν. :)
Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια σου. Είναι πολύ σημαντική για την εργασία.;)
Παρακαλώ πολύ όσοι βλέπετε για πρώτη φορά τη δημοσίευση συμπληρώστε εάν είναι δυνατό το ερωτηματολόγιο και προωθήστε σε όσους μπορείτε!! Σας ευχαριστώ πολύ.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Τα συμπλήρωσα κι εγώ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STRATOS111

Νεοφερμένος

Ο STRATOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.

Pink Butterfly

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
κι εγωωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

STRATOS111

Νεοφερμένος

Ο STRATOS111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Συμπληρώθηκαν και απ' εμένα!
Καλά αποτελέσματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Τα συμπλήρωσα κι εγώ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,403 μηνύματα.
Το συμπλήρωσα κι εγώ.

Ερώτηση: Υπάρχουν ακόμα τα McDonalds στην Ελλάδα; Θεσσαλονίκη δεν έχω δει. Μόνο στην Κρήτη, στο Ηράκλειο, είχε πριν πολλά χρόνια, αλλά νομίζω κι αυτό έκλεισε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 5 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top