Φοιτητικό επίδομα 2011-2012

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Καλησπέρα! Γνωρίζει κάποιος αν θα δοθεί φέτος το επίδομα στέγασης στους φοιτητές που νοικιάζουν σπίτι εκτός της πόλης τους?? Κάτι είχε ακουστεί ότι δεν θα ισχύσει φέτος.. Ευχαριστώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 223112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω οταν ειχα παει να γραφτω για το εξαμηνο στη γραμματεια του τμηματος,ρωτησα και μου ειπαν πως δε νομιζουν οτι θα τ δωσουν φετος..:(παντως τ σιγουρο ειναι οτι θα ανακοινωθει επισημα απο γεναρη τι σκοπευουν να κανουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariefleures

Νεοφερμένος

Η Mariefleures αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλημερα! Θα ηθελα να ρωτησω αν ξερει κανεις αν τελικα ισχυει το επιδομα ενοικιου για φετος και αν το δικαιουνται και οι μεταπτυχιακοι φοιτητες. Εχουμε νεοτερα; Στο σαητ του πανεπιστημιου δεν βρηκα κατι...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Πολύ φοβάμαι ότι δεν θα πάρουμε τίποτα φέτος.. Έτσι όπως τα κάνανε... Σιγά μην μας δώσουν κι επίδομα.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariefleures

Νεοφερμένος

Η Mariefleures αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
αυτο μαρθα το ξερεις επισημα; θελω να πω εχεις ρωτησει καπου και σου το ειπαν; επισης, γενικα (τις προηγουμενες χρονιες) οι μεταπτυχιακοι φοιτητες ξερεις αν δικαιουνταν το επιδομα ενοικιου;
ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
αυτο μαρθα το ξερεις επισημα; θελω να πω εχεις ρωτησει καπου και σου το ειπαν; επισης, γενικα (τις προηγουμενες χρονιες) οι μεταπτυχιακοι φοιτητες ξερεις αν δικαιουνταν το επιδομα ενοικιου;
ευχαριστω!

Α, όχι δεν ξέρω καθόλου.. Προσωπική εκτίμηση είναι και ελπίζω να μην ισχύει..! Όσους έχω ρωτήσει και σε γραμματείες κλπ δεν γνωρίζουν τίποτα δυστυχώς.. και δεν έχω ιδέα αν το δικαιούνται μεταπτυχιακοί.. :/ Ελπίζω να μας το δώσουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Μετά από μια συζήτηση με μια συμφοιτήτρια χθές είπα να ψάξω το θέμα
Ξέρετε καθόλου τι ισχύει παιδιά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Το δικαιούνται όλοι; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Λοιπόν! Εμένα στη σχολή μου μας έβγαλαν ανακοίνωση για τους πρωτοετείς ... Συμπλήρωσα μία αίτηση και θα μου δώσουν ένα πιστοποιητικό να το πάω στην εφορία μαζί με κάτι άλλα δικαιολογητικά για να το πάρω του χρόνου! Πρέπει απλά να σπουδάζεις σε άλλη περιοχή από τον τόπο μόνιμης διαμονής σου, να περάσεις τα μισά + 1 μαθήματα και πρέπει να υπάρχει και ένα όριο ετήσιου εισοδήματος! Δεν ξέρω ποιο είναι αυτό το όριο όμως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Τέλειαα! Ευχαριστούμε! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Εμένα γιατι μου φαίνεται λίγο μικρό το όριο ? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κaτε_αlx

Πολύ δραστήριο μέλος

Η κaτε_αlx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,545 μηνύματα.
εμ είναι έτσι ακριβώς όπως τα λέει η σχετική ανακοίνωση..
30.000 ετήσιο εισόδημα + 3.000 για κάθε παιδί
μπορείς να ρωτήσεις βέβαια και την εφορία στην οποία ανήκεις! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

MurdereSs

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Martha αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
Εεεεε, δεν το λες κ πολύ μικρό το 30.000!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top