Τελικά θα την δούμε ψηφιακά;

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Μιχαλάκη :-*

Noμίζω είχαμε υπογγράψει κάτι τέτοιο.
Δε γίνεται να κλέψουμε το υπουργείο. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Μιχαλάκη :-*

Noμίζω είχαμε υπογγράψει κάτι τέτοιο.
Δε γίνεται να κλέψουμε το υπουργείο. :pfff:

Δε θυμάμαι να υπέγραψα συμφωνία ότι θα περάσουν για έλεγχο.

Δεν κλέβουμε το υπουργείο, αυτοί μας χάρισαν 400 ?. :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δε θυμάμαι να υπέγραψα συμφωνία ότι θα περάσουν για έλεγχο.

Δεν κλέβουμε το υπουργείο, αυτοί μας χάρισαν 400 ?. :devil:
Θα το έκλεβες σε περίπτωση που πουλούσες το laptop. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spirtoulis7

Νεοφερμένος

Ο spirtoulis7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
τελικά φέτος δεν έχει επιδότηση ε? :/:
μου στείλανε σπίτι διάφορα που έχουν σχέση με τον εύδοξο και το πρόγραμμα δίοδος αλλά για την επιδότηση τίποτα...
και αφου δεν έχουν βγάλει ακόμα ανακοίνωση υποθέτω πως γιοκ η επιδότηση :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnynoisemaker

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
και εγω ετσι το κοβω...αλλιως θα ειχανε βγαλει κατι οπως ειχαν βγαλει περυσι τετοιο καιρο!! και αμα τους ρωτησεις..θα ακουσουμε την γνωστη καραμελα <<της οικονομικης κρισης>>!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Και εγώ δε νομίζω να υλοποιηθεί φέτος.
Βέβαια μια χρονιά είχαν δοθεί Μάρτιο, αλλά για φέτος το βλέπω χλώμό. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morelo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Morelo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.
τελικά φέτος δεν έχει επιδότηση ε? :/:
μου στείλανε σπίτι διάφορα που έχουν σχέση με τον εύδοξο και το πρόγραμμα δίοδος αλλά για την επιδότηση τίποτα...
και αφου δεν έχουν βγάλει ακόμα ανακοίνωση υποθέτω πως γιοκ η επιδότηση :hmm:

Kαι μενα μου στειλανε φακελο με ενημερωτικα φυλλαδια για ευδοξο,pitho,diodo, και γραμμα απτην grnet...
οσο για την επιδοτηση χλωμο,κοβουν ποσα κονδυλια για την παιδεια οποτε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xdf21

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο xdf21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 191 μηνύματα.
Δεν νομιζω να μην δωθει φετος.

Το συγκεκριμενο προγραμμα ειναι νομιζω μεχρι το 2011-12
Η χρηματοδοτηση ειναι κατα ενα μεγαλο μερος απο την Ευρωπαικη Ενωση.


Αν ειναι να κοψουν απο κατι,
τοτε να κοψουν απο τα κονδυλια και τις επιδοτησεις των βουλευτων.


ΟΧΙ απο εμας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnnynoisemaker

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εσυ καλα τα λες απο ποιους πρεπει να κοψουν...το θεμα ειναι ποιος σε ακουει...κ ειναι κριμα γτ ενταξει εγω θελω να παρω laptop να μην εχω τον ιδιο υπολογιστη με τον αδερφο μου..αλλα ξερω αλλους συμφοιτητες μου που εχουν φυγει απο το σπιτι τους και περιμεναν την επιδοτηση μεχρι τωρα και εχουν μεινει χωρις ιντερνετ και υπολογιστη!!!τουλαχιστον ας βγει καποια ανακοινωση....οχι να γινονται υποθεσεις και ν αιωρουνται ολα στον αερα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Να μην τολμήσω να ρωτήσω εάν υπάρχει περίπτωση να μας δώσουν την επιδότηση που περιμένουμε από πέρσι........Ε???????????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
οχι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Ψηφιακά;
Σε λίγο δε θα έχουμε λεφτά ουτε για τις μπαταρίες του τηλεκοντρόλ.
Δε θέλει πολύ κλικ κλικ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα ***

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα *** αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 158 μηνύματα.
Απλά είναι λεφτά που τα δικαιούμαστε.........................Και έλεγαν ότι ισχύει μέχρι το 2012-2013!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Απλά είναι λεφτά που τα δικαιούμαστε.........................Και έλεγαν ότι ισχύει μέχρι το 2012-2013!
ΛΕΦΤΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ! Εδω το παλευουν για να μην κηρυξουνν σταση πληρωμων..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top