Υποτροφίες 4000 ευρώ σε παιδιά αγροτών

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
https://www.activistis.gr/index.php?...00----&catid=42:2009-02-05-10-47-12&Itemid=76

οι ημερομηνιες καταθεσης των δικαολογητικων ειναι απο 28/9 μεχρι 30/10


νομιζω οτι μπορει να βοηθησει καποιους αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sakoulias

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Σακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
Φιλε να σαι καλα εισαι τιτανομεγιστοτεραστιος δεν εχω λογια να σε ευχαριστησω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
βεβαια ειναι με σειρα προταιραιοτητας,αλλα αν πληρεις τις προυποθεσεις δεν χανεις κατι με το να κανεις αιτηση,το ιδιο θα κανω και εγω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
εγώ που θα πάω για 2 έτος τι βεβαίωση να πάρω από τη σχολή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
αν ειδατε στα δικαιολογητικα που χρειαζονται θελουν και πιστοποιητικο απο το πανεπιστημιο πανω στο οπoιο αναγραφονται το ετος που σπουδαζεις,η βαθμολογια και η σειρα με την οποια εχεις εισαχθει στην σχολη...εμενα στο πιστοποιητικο που μου δωσανε απο την σχολη οταν εκανα την εγγραφη δεν γραφει την βαθμολογια μου,ουτε και την σειρα με την οποια μπηκα στην σχολη...γραφει μονο το ετος φοιτησης..τι να κανω να ζητησω αλλο πιστοποιητικο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanoskr

Νεοφερμένος

Ο thanoskr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
παιδιά γνωρίζετε τί συμβαίνει στην περίπτωση που θα κάνουμε τα χαρτιά μας για μετεγγραφή σε άλλο πανεπιστήμιο? (ρωτάω γιατό αν εγκριθεί η μετεγγραφή από το τμήμα υποδοχής θα ζητηθεί αποφοιτήριο από το τμήμα προέλευσης,το οποίο είναι ουσιαστικά έγγραφο διαγραφής από το τμήμα προέλευσης) υπάρχει περίπτωση να υποστούμε κυρώσεις ή να διακοπεί το πρόγραμμα υποτροφίας?
-----------------------------------------
αν ειδατε στα δικαιολογητικα που χρειαζονται θελουν και πιστοποιητικο απο το πανεπιστημιο πανω στο οπoιο αναγραφονται το ετος που σπουδαζεις,η βαθμολογια και η σειρα με την οποια εχεις εισαχθει στην σχολη...εμενα στο πιστοποιητικο που μου δωσανε απο την σχολη οταν εκανα την εγγραφη δεν γραφει την βαθμολογια μου,ουτε και την σειρα με την οποια μπηκα στην σχολη...γραφει μονο το ετος φοιτησης..τι να κανω να ζητησω αλλο πιστοποιητικο?

μήπως πρέπει να στείλουμε και αντίγραφο του ατομικού δελτίου επιτυχίας,όπου αναγράφονται αυτά τα στοιχεία?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Eγώ που πήγα στη σχολή να γραφτώ και δεν το πήρα το πιστοποιητικό τι κάνω? Αν ζητήσω από τη σχολή να μου το στείλουν με κούριερ ή με ένα φαξ στο ΚΕΠ του χωριού ας πούμε ή και ταχυδρομικά θα το κάνουν ή θα μου πουν αη τάσου?:P

Κι είναι και μακριά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Φιλε Μιχαλη σε ευχαριστω πολυ!! Τελικα ειμαστε πολλα τα αγροτοπαιδα απ'οτι βλεπω:P:P... Αν και συγκεντρωνω ελαχιστες μοναδες, θα την κανω την αιτηση, μηπως και σταθω τυχερος!! Αλλωστε, δε νομιζω να το γνωριζουν πολλα ατομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NemesisRose

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κ@τερίν@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 197 μηνύματα.
Φιλε Μιχαλη σε ευχαριστω πολυ!! Τελικα ειμαστε πολλα τα αγροτοπαιδα απ'οτι βλεπω:P:P... Αν και συγκεντρωνω ελαχιστες μοναδες, θα την κανω την αιτηση, μηπως και σταθω τυχερος!! Αλλωστε, δε νομιζω να το γνωριζουν πολλα ατομα...


Κι εγώ ελάχιστες, ούτε πολύτεκνοι και τρίτεκνοι είμαστε, ούτε αναπηρίες(δόξα τω θεώ) δεν έχουμε, ούτε πόντιοι είμαστε:PΑλλά παρ'όλα αυτά κι εγώ θα κάνω αίτησηση!Άντε καλή μας τύχη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

minoans

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ξέρει κανείς πότε θα τα παρουμε?????????????/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isaak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ισαάκ Παπαδόπουλος - Isaak Papadopoulos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας (Φλώρινα) και μας γράφει απο Φλώρινα (Φλώρινα). Έχει γράψει 359 μηνύματα.
ποτε θα ανακοικωθούν τα αποτελέσματα??????????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ρε παιδια και γω την ιδια απορια με το συναδελφο και συντοπιτη Ισαακ εχω... Τι γινεται με τις υποτροφιες?? Θα δωθουν τελικα και αν ναι, ποτε?? Εχουμε κανενα νεοτερο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
δυστυχως το ειδα λιγο αργα ...:/:
τελικα τι γινεται με το ποσο? δινεται καθε χρονο,ανεξαρτητως ετους φοιτησης και επιτυχιας στις εξεταστικες της σχολης?
οποιος μπορει να μου δωσει καποιες πληροφοριες θα το εκτιμουσα. :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sofaki__18

Νεοφερμένος

Η sofaki__18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
εχω την εντυπωση(χωρις βεβαια να ειμαι και απολυτα σιγουρη) οτι δεν παιζει ρολο σε ποιο ετος βρισκεσαι..αρκει οταν στειλεις τα χαρτια σου,συμφωνα με την προκηρυξη,να στειλεις και τις βαθμολογιες σου απο την σχολη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top