Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Παραδίδομαι!Δεν έχω άλλες δυνάμεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Παραδίδομαι!Δεν έχω άλλες δυνάμεις!

thought so... :P


τελικά το έξυπνο πουλί από τη μύτη πιάνεται :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
thought so... :P


τελικά το έξυπνο πουλί από τη μύτη πιάνεται :D:P

Μεγάλη η χάρη σου είμαι κουρασμένος!Αλλιώς θα τρωγα λίγο καναβούρι να σου τραγουδήσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
γεια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Γεια σου Res!:)

Δεν την παλεύω :/:.. :knife:
Εχω πήξει στην Πολεοδομία:worry:
Και εχω πολύ καιρό ακόμα για να τελειώσω.. Δε βλέπω ΦΩΣ!!:down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πολεοδομία??? :worry:

βάρβαρο μου ακούγεται!!! :P

εγώ πάλι περιμένω να ζεστάνει το νερό να μπω για μπανάκι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ναι ... και για την ακρίβεια Ιστορία Πόλεως και Πολεοδομίας:/:
Eχει γίνει το κεφάλι μου καζάνι!:confused:
I need a break!!!:)

Μπας και είσαι επιτηρήτρια πάλι στο κατω Πολυτεχνείο?
Φτιάξε μου τη μέρα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Γεια σου πρόεδρε, γεια σου Ηρώ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
LOL... ¨οχι δεν είμαι :P


-Πρόεδρος? Ποιός είναι ο Πρόεδρος? εγώ είμαι ο πρόεδρος??? <...> ρε άντε από κει ρε που θέλετε και αύξηση!!!

:D:D:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Γεια σου και σένα fandago:)

Καλά?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μια χαρά Ηρώ, υπήρξα και καλύτερα αλλά μια χαρά. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Τα Vista είναι ένα μάτσο χάλια από τους υπεραυτοματισμούς. Ευτυχώς όταν ξαναβρώ χρόνο θα στήσω το Linux να κάνω τη δουλειά μου σαν άνθρωπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Εχεις δικιο..:D

Μονο μη μου ταραζεσαι! Νταξει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Τα Vista είναι ένα μάτσο χάλια από τους υπεραυτοματισμούς. Ευτυχώς όταν ξαναβρώ χρόνο θα στήσω το Linux να κάνω τη δουλειά μου σαν άνθρωπος.

Μου φτιαξες τη μερα μου!:D:P Πώς πάει το μηχάνημα;Πετάει;:D

Καλημέρες κόσμε!

και στο συνάδελφο φυσικά! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Καλημέρααααα!!!!! :D:D:D

και στο συνάδελφο φυσικά! :D

Καλημέραααααααααα!!!!!!!!!!!!!
:clapup::clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλημέρα τέκνα μου!!!!!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

FaniFox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η FaniFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 273 μηνύματα.
Χαχα πως φαίνεται ότι δεν με ξέρεις καλά :P
Εγώ είμαι internet addict :P
Δεν υπάρχει περίπτωση να μην μπαίνω καθόλου, ακόμα και με το wifi στα Starbucks κάτι θα γίνει...


Ψυχή μου, πόσο μου θυμίζεις τον εαυτό μου γύρω στο '95, τότε που άρχισα να μπαίνω στο internet...Τότε δεν έβγαινα από το σπίτι, έμπαινα στο net (με dialup στα 14,4 kbps και με μια αστική μονάδα για όλο το session!) από τις 4 το απόγευμα που επέστρεφα από τη δουλειά και έβγαινα στις 4 τα χαράματα για να κοιμηθώ και λίγο πριν ξαναπάω στη δουλειά! ΄Ηξερα τους περισσότερους χρήστες του IRC με τα μικρά τους ονόματα καθώς και τα τηλέφωνά τους αλλά φυσικά πάντα μιλούσαμε on-line. Οι μόνοι έξοδοι μας ήταν στο internet καφέ ενός φίλου στην Καλαμαριά, οπότε και εκεί συνδεδεμένοι είμασταν!
Βρήκα τα 2 μου σπίτια (το παλιό και το καινούργιο) μέσω Internet, πούλησα και αγόρασα αυτοκίνητο μέσω Internet, βρήκα δουλειά...Τι εποχές!
Τελικά ξεκόλλησα λόγω δουλειάς, οικογένειας και φίλων. Καταλαβαίνω απόλυτα τους internet addict. Το δύσκολο είναι να μην είσαι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Μέραααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chimera

Δραστήριο μέλος

Η Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 723 μηνύματα.
Καλημέρα σας! Ξύπνησα νωρίς μετά από πολλές μέρες που ξυπνούσα στις 2 :clapup:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Παπαπαπα τι πράγματα είναι αυτά!Με κομπιούτερς ασχολείσαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top