Ερωτήσεις πιστοποίησης Ειδικός Μηχανογραφημένου λογιστηρίου

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους θα ήθελα να ρωτήσω άμα ξέρει κάποιος πού μπορώ να βρώ τις ερωτήσεις και τις απαντήσεις για την πιστοποίηση στην Ειδικότητα Ειδικός Μηχανογραφημένου λογιστηρίου Ευχαριστώ πολύ και περιμένω άμμεση ανταποκρίση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magicadespell

Νεοφερμένος

Η magicadespell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Μπορείς να αγοράσεις το βιβλίο από τις εκδόσεις Κλειδάριθμος με τις ερωτήσεις-απαντήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Nαι αλλά από ότι έχω ακούσει δεν τις απαντάνε σωστά..Έχει κάποιος καμμιά άλλη ιδέα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magicadespell

Νεοφερμένος

Η magicadespell αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Γιατί δεν τις βρίσκεις μόνος σου από τα βιβλία που σας έδωσαν; Εγώ τις βρήκα μόνη μου και αγόρασα και το βιβλίο του Κλειδάριθμου και τα έλεγχα. (ειδικότητα νοσηλευτική)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Redman20

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Redman20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Σημειώσεις έδωσαν όχι βιβλία..Απλά θέλω να είμαι σίγουρος..Σας παρακαλώ άμα ξέρει κάποιος κάτι ας βοηθήσει..Ευχαριστώ πολύ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katia 77

Νεοφερμένος

Η katia 77 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Αν μπορεί να με βοηθήσει κάποιος δεν εχω πάρει την ποιστοποίηση στο μηχανογραφημενο λογιστηριο.Απο που μπορω να παρω τις ερωτησεις και τις απαντησεις αλλα να ειναι εγκυρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

magdast

Νεοφερμένος

Η MAGDA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Τις απαντήσεις και τις ερωτήσεις τις βρίσκεις απαντημένες στο βιβλίο εκδόσεις κλειδάριθμος.
https://www.klidarithmos.gr/main/index.php?dispatch=products.view&product_id=33054
:D:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top