Φοιτητική ζωή στα Χανιά

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Οχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wadebill

Νεοφερμένος

Ο wadebill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Μηπως γνωριζεις εαν υπαρχει καποιο κλειστο που να μπορεις ομως να παιζεις ελευθερα ή να πληρωνεις καποιο ποσο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Εχω δει ενα κλειστο.Ειναι του Δημου αλλα δεν ξερω τι παιζει με αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wadebill

Νεοφερμένος

Ο wadebill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Το επιπεδο σπουδων ειναι καλο?ΕΙναι κατωτερο απο τα αλλα τμηματα ημμυ?(περνουσα και χανθη αλλα δεν την δηλωσα λογω αποστασης και ισως εκανα λαθος)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Το επιπεδο σπουδων ειναι υψηλοτατο.100% αξιοπιστη συγκριση με αλλα τμηματα δεν μπορει κανεις να κανει κατ εμε, εκτος αν εχει φοιτησει σε ολα.Οσον αφορα την Ξανθη, αυτο που εχω ακουσει ειναι οτι δεν εχουν και τις καλυτερες εγκαταστασεις(χωρις αυτο να σημαινει οτι ειναι κακες) ενω εμεις εχουμε καινουριο κτιριο.Επισης, οι ΗΜΜΥ στην Ξανθη ειναι Ηλεκτρολογοι, με αποτελεσμα να εχουν περισσοτερα δικαιωματα, ενω στα Χανια ειμαστε Ηλεκτρονικοι(με οσες διαφορες στο προγραμμα σπουδων συνεπαγεται αυτο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wadebill

Νεοφερμένος

Ο wadebill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Σε ευχαριστω για τις απαντησεις σου.Απο διασκεδαση,αθλητικες δραστηριοτητες,νυκτερινη ζωη τι προσφερουν τα Χανια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Σε ευχαριστω για τις απαντησεις σου.Απο διασκεδαση,αθλητικες δραστηριοτητες,νυκτερινη ζωη τι προσφερουν τα Χανια?
Νομιζω οτι οι απαντησεις που υπαρχουν ηδη μπορουν να σε καλυψουν οσον αφορα τη νυχτερινη ζωη και τη διασκεδαση(πιασε το thread απο την αρχη και διαβασε το).Τα Χανια ειναι μικρη πολη αρα θα εχεις και πιο περιορισμενες επιλογες αλλα δεν εχω ακουσει καποιο παραπονο.Τωρα για τις αθλητικες δραστηριοτητες δεν εχω κατι να σου πω, εγω ειμαι περισσοτερο του γυμναστηριου οποτε δεν εχω ψαξει το θεμα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wadebill

Νεοφερμένος

Ο wadebill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Μηπως ξερετε εαν συνεχιζουν οι καταληψεις και αν θα γινουν κανονικα οι εγγραφες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Δυστυχως θα εχουμε καταληψη μεχρι τις 13-14 του μηνα.....Οι εγγραφες υποτιθεται οτι θα γινουν κανονικα συμφωνα με τους καταληψιες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wadebill

Νεοφερμένος

Ο wadebill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Η εναρξη χειμερινού εξαμήνου ειναι στις 19 Σεπτεμβρίου. Δηλαδη τοτε αρχιζουν τα μαθηματα ή αργοτερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Ναι, τοτε αρχιζουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erinys

Νεοφερμένος

Η erinys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 69 μηνύματα.
Oι εγγραφές προφανώς γίνονται κανονικά.
Η έναρξη του χειμερινού εξαμήνου είναι στις 19/9, οπότε ναι τότε αρχίζουν θεωριτικά. Απλά δεν ξέρω τι θα παίξει με τις καταλήψεις μέχρι τότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wadebill

Νεοφερμένος

Ο wadebill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδια θα ηθελα να ρωτησω επιπλεον τι παιζει με το ΑΕΔ του πολυτεχνειου?Οι ταχυτητες ειναι καλες?Υπαρχει δυσκολια στην εγκατασταση του εξοπλισμου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wadebill

Νεοφερμένος

Ο wadebill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Τα μαθηματα ενεργειας τα οποια υστερειται το τμημα ξερετε μηπως τι περιλαμβανουν?Το τμημα ασχολειται καθολου με δορυφορικες τηλεπικοινωνιες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Invincible

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αν τα μαθήματα αρχίζουν 19/9 τότε όσοι δεν έχουν ακόμη γραφτεί μέχρι τότε τι κάνουν? Απλά χάνουν τα μαθήματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zaraki

Δραστήριο μέλος

Ο Zaraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 536 μηνύματα.
Αν τα μαθήματα αρχίζουν 19/9 τότε όσοι δεν έχουν ακόμη γραφτεί μέχρι τότε τι κάνουν? Απλά χάνουν τα μαθήματα?
Δεν θα αρχισουν στις 19 δυστυχως, εχουμε καταληψη μεχρι τις 20(και οι παραταξεις δεν δειχνουν να εχουν διαθεση για μαθημα, δεν τους εφτανε μονο το καλοκαιρι για διακοπες).


Μπορεις να γραφτεις κανονικα ακομα και αν εχουν αρχισει τα μαθηματα(μεχρι τις 30 του μηνα που τελειωνει η προθεσμια απο το υπουργειο).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wadebill

Νεοφερμένος

Ο wadebill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Παιδια το κωδικο που πηρα απο το μηχανογραφικο κεντρο το χρησιμοποιω μονο στους υπολογιστες τησ σχολης? Για τον ιστοχωρο μαθηματων κτλ πρεπει να παρω αλλο username αφου κανω αιτηση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
WTF. :stunned:
Κανείς;;; :eek::eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Μα πως δε το είχα δει αυτό το θρεντ τόσο καιρό; Έχουμε ΧανιοΗΜΜΥζ εδώ; :D

wadebill, ελπίζω να μην έχεις βρει απάντηση για να σε διαφωτίσω εγώ και μόνο εγώ!

Αρχικά welcome to HMMY, lucky you(not. or hot? δε θυμάμαι. NOT σίγουρα not) :P

Τον κωδικό αυτόν, θα τον χρειαστείς σε περίπτωση που πηγαίνεις μηχανογραφικό για να μπεις στο νετ ή πχ για να μπεις στο φοιτητολόγιο να δεις τους βαθμούς σου. Για το courses στο οποίο λογικά αναφέρεσαι θα χρειαστείς άλλον αφού κάνεις αίτηση. Βασικά μην αγχώνεστε βρε, θα σας τα πουν όλα μόλις ξεκινήσετε μαθήματα. Προς το παρόν χαλαρώστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gazlamp

Νεοφερμένος

Η gazlamp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Ξέρει κανείς εάν λειτουργεί η ομάδα χορού του πολυτεχνείου(και αν ναι τι μαθήματα κάνει)?Κάπου είδα ότι η λειτουργία της έχει ανασταλεί προς το παρόν,αλλά καθώς τώρα έρχομαι στα Χανιά δεν έχω περισσότερες πληροφορίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 11 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top