Φοιτητική ζωή στην Καβάλα

maria_tsimi

Νεοφερμένος

Η maria_tsimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.

theo44

Νεοφερμένος

Ο theo44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Για ενοίκιο δεν ξερω αλλά για ψώνια ναι ολίγον ακριβά! ε φοιτητές έχει όσους έχει μια πόλη με ΤΕΙ..το επίπεδο του ΤΕΙ πάντως είναι πολύ καλό από όσο μ έχουν πει φίλοι που σπουδάζουν εκει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Σημερα ετυχε να περασω απο εξω απο ενα μεσιτικο το ποιο φθηνο ηταν στα 230 αλλα σιγουρα θα βρεις και ποιο φθηνα .Ενας γνωστος μου ιχε βρει με 180 περσυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Εχει με 150 120 ευρω ειναι φθηνη πολη.Εχετε ακουσει τιποτα να μας πειτε για την πολη αλλος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Εχει με 150 120 ευρω ειναι φθηνη πολη.Εχετε ακουσει τιποτα να μας πειτε για την πολη αλλος?
Σαν τι θες να μαθεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nikos Sitys

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.
Σαν τι θες να μαθεις;
Σαν τα παντα.Γιατι απο οτι βλεπω σπουδαζεις και εσυ εκει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Σαν τα παντα.Γιατι απο οτι βλεπω σπουδαζεις και εσυ εκει???
Καταγομαι απο καβαλα και εχω και ενα φιλο στο συγκεκριμενο τμημα.Απο οτι με ειχε πει ειναι αρκετα ενδιαφερων και το μοναδικο στην χωρα αν δεν κανω λαθος .Το καλο με την καβαλα οτι ειναι δυσκολο να χαθεις γιατι οποια καρηφορα και αν παρεις στη θαλασσα θα βγεις καλητερα να δεις για σπιτι προς το βυρονα που ειναι και κοντα στο κεντρο και κοντα στα τει εχει αστικα .Για διασκεδαση ειχει κινηματογραφο ,θεατρο(καπου καπου εχουν καποιες καλες παρασταστασης),κλαμπακια ,σκυλαδικο , μουσικες ταβερνες και καφε- μπαρ .Αν θες κατι αλλο πες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

KonstadinosDan

Νεοφερμένος

Ο KonstadinosDan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Και εγω καβαλα περασα στο τμημα μηχανολογιας!την αλλη βδομαδα ερχομαι για σπιτι!(((:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KonstadinosDan

Νεοφερμένος

Ο KonstadinosDan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εμενα ενα παιδι μου ειπε να κοιταξω οταν νοικιασω σπιτι να εχει αυτονομη θερμανση γιατι εκει ειναι πολλα με κεντρικη θερμανση και θα την πατησω γιατι πληρωνεις και το σπιτι ειναι παγωμενο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Εμενα ενα παιδι μου ειπε να κοιταξω οταν νοικιασω σπιτι να εχει αυτονομη θερμανση γιατι εκει ειναι πολλα με κεντρικη θερμανση και θα την πατησω γιατι πληρωνεις και το σπιτι ειναι παγωμενο!
Αν δεν εχει δικη του θερμαση μην νοικιασεις . Τον χειμωνα που περασε αρκετες οικοδομες δεν μπορεσαν να τα βρουν οι κατοικη για να βαλουν πετρελαιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cha0s

Περιβόητο μέλος

Ο cha0s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,384 μηνύματα.
Πήγα το ΣΚ Καβάλα σε ενα φίλο μ. Η πόλη πανέμορφη είναι, η σχολή(μηχανολογία) αρκετά καθαρή και τεράστια, το φαγητό στη λέσχη μια χαρά ήταν.
Δεν είχε πολυ κόσμο γιατί είχαν φύγει οι περισσότεροι για τις γιορτές, αλλά η πόλη μ' άρεσε αρκετά. Ανετα κάνεις εκει γαμάτη φοιτητική ζωή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Σπουδάζει ο ξάδερφος μου και μου έχει πει ότι είναι πανέμορφη πόλη,λίγο ακριβή αν θυμάμαι καλά και δεν έχει πολλά κορίτσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kιkή

Νεοφερμένος

Η kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
Καλή είναι μωρέ και όμορφη πόλη. Το θέμα είναι μάθεις πού να βγαίνεις και ποιες μέρες. Πέρυσι σαν πρωτοετής δε γνώριζα πολλά πράγματα, αλλά φέτος περνάω μια χαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HonoreDeBalzac

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HonoreDeBalzac αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Βέλγιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Από στέκια πως είναι η πόλη;
Καφέ,μπαρ κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Από στέκια πως είναι η πόλη;
Καφέ,μπαρ κτλ

Εχει πραγμάτα να σε προσφέρει η πολη ωραία περιοχη ειναι ο αγιος νικόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
ουτε ενας δεν περασε καβαλα;
Τα ενοικια πως σας φενονται νομιζω επεσαν καπως φετος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jdsdk

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Πέρασα και εγώ Καβάλα φέτος παιδιά μηχανικών Πληροφορικής! Η πόλη πολύ ωραία μου φάνηκε πού πήγα για να βρω σπίτι και φτηνά νοικια! Τώρα για νυχτερινή ζωή δεν έχω άποψη ακόμα! Κανένας άλλος πέρασε Καβάλα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Δεν ειναι και στα επιπεδα μεγαλης πολης αλλα εχει μερη να βγεις τσεκαρα την περιοχη του αγιου νικολαου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Laou_95

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Laou_95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 255 μηνύματα.
Πέρασα και εγώ Καβάλα φέτος παιδιά μηχανικών Πληροφορικής! Η πόλη πολύ ωραία μου φάνηκε πού πήγα για να βρω σπίτι και φτηνά νοικια! Τώρα για νυχτερινή ζωή δεν έχω άποψη ακόμα! Κανένας άλλος πέρασε Καβάλα?

Συγχαρητήρια για την επιτυχία σου! ;)
Ωραία πόλη... Ελάχιστη νυχτερινή ζωή!
Είμαι από Καβάλα, και το 2013 είχα περάσει Μηχανικών Πληροφορικής ΤΕ Καβάλας... Αν θες λεπτομέρειες για τη σχολή μπορείς να ρωτήσεις! Παρακολούθησα το 1ο έτος κανονικά! Αλλά προσωπικά,δεν μου άρεσε ιδιαίτερα, και επειδή τυχαίνει να είμαι του θεωρητικού και του μπλα-μπλα....και η τύχη ήρθε με το μέρος μου (από οικονομική άποψη) :D ΦΕΤΟΣ ΞΑΝΑΔΙΝΩ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jdsdk

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Εσύ σε πια χρόνια είσαι? Καβάλα σπουδαζεις?

Ευχαριστώ! Καλή επιτυχία να έχεις φέτος laou95! Τι δεν σου άρεσε από τη σχολή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top