Φοιτητική ζωή στην Καβάλα

ellilili

Νεοφερμένος

Η ellilili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Τελεια! Εγω θα πάω την άλλη βδομάδα!
Να συναντηθούμε ρε παιδια αν είναι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NIKOLAS19_

Νεοφερμένος

Ο NIKOLAS19_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
και βεβαια θα συναντηθουμε!!!!οποιος-α θελει εχω φεις μπουκ νικολας καιμ στα λατινικα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paki

Νεοφερμένος

Ο Paki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Και εγω εδωσα φετος παννεληνιες αλλα δν περασα.Θα ξαναδωσω του χρονου αλλα θα προσπαθησω μονος μου με κανα ιδιαιτερο μονο σε μαθηματικα και φυσικη!Για Καβαλα θα δωσω και εγω.Αλλωστε ειμαι και απο εκει.Ειναι φοβερα,διπλα σε ολα!Αξιοσημειωτο ειναι να εχεις αμαξι,αλλιως λιγο δυσκολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ellilili

Νεοφερμένος

Η ellilili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 62 μηνύματα.
και βεβαια θα συναντηθουμε!!!!οποιος-α θελει εχω φεις μπουκ νικολας καιμ στα λατινικα!!!

Χαχα! Είμαστε ήδη φιλοι!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Antwnhs

Νεοφερμένος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Κι εγώ πήγα πριν 3 ημέρες να γραφτώ και μπορώ να πω πως ήταν φανταστηκά! Λίγο ποδαρόδρομος βέβαια, αλλά εντάξει.
Κανείς Διαχείριση πληροφοριών Β` εξάμηνο υπάρχει? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evelin19

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η evelin19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
μπα εγω λογιστικη Β εξαμινο................

pαιδια η καβαλα φοβερη πολη....το τει βεβαια ειναι λιιιιιιιγο χαλια αλλα η πολη ειναι καταπληκτικη!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

NIKOLAS19_

Νεοφερμένος

Ο NIKOLAS19_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
σαν αλκατραζ ειναι τα τει αλλα τεσπα...οντως ωραια πολη ειναι η καβαλα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
Είναι ο αδερφός μου Καβάλα, 3ετής στη μηχανολογία!! Η πόλη όντως είναι όμορφη... ιδιαίτερα το καλοκαίρι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Spy_ros

Νεοφερμένος

Ο Spy_ros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
παιδιά γεια σας..!!σπουδάζει κανεις τει λογιστικής στην καβαλα???ας μου πει κανεις την γνώμη του..γιατί σκέφτομαι να τη βάλω στο μηχανογραφικό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ernest

Νεοφερμένος

Ο ernest αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά, ξέρει κανείς πληροφορίες για την μαθητική εστία Καβάλας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Απο οτι εχω ακουση ατομα που δεν αξζουν μπενουν στην εστια και αυτη που δικαιονται να μπουν μενουν απεξω συμφωνα με ρεπορταζ της τοπικης τηλεορασης .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kιkή

Νεοφερμένος

Η kιkή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
παιδες και εγω για Καβαλα το κοβω. Εφοσον δεν μπορω να περασω στην πρωτη μου επιλογη κοιταζω που μπορω να περασω καλα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-fifitsa-

Νεοφερμένος

Η -fifitsa- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
πηγες να γραφτείς??στο τμήμα της λογιστικής?εγώ παίρνω τηλ στην γραμματεία και ούτε το σηκώνουν και έχω αγχωθεί :/ έλληηη αν έχεις κανένα νέο από λογιστική κανε με add στο msn: fifitsa__15__@hotmail.com.. θα τα πούμε από εκεί...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

maria_tsimi

Νεοφερμένος

Η maria_tsimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Κάποιος που να σπουδάζει η να μένει στην Καβάλα θα μπορούσε να μου δώσει πληροφορίες για την φοιτητική ζωή εκεί γιατί δεν έχω ακούσει και τα καλύτερα..επίσης αν είναι ακριβή η ζωή εκεί.. ευχαριστώ εκ των προτέρων..

----------------------

καλά κανένας??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Εξαρτατε με την συγκρινης ειναι αρκετα ωραια πολη .Ακριβη σαν πολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theo44

Νεοφερμένος

Ο theo44 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
+φωνω σαν πολη πολυ ωραια..αλλα λιγακη ακριβη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_tsimi

Νεοφερμένος

Η maria_tsimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Εξαρτατε με την συγκρινης ειναι αρκετα ωραια πολη .Ακριβη σαν πολη.

+φωνω σαν πολη πολυ ωραια..αλλα λιγακη ακριβη!

δλδ οταν λετε ακριβη?? σαν ενοικια η γενικα οτι αγορασεις σε πιανουν συνεχεια και παντου... και κατι αλλο εχει πολλους φοιτητες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
Νταξει εχει φοιτητες αλλα μην φανταστης και λαοθαλλασες.Που περασες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_tsimi

Νεοφερμένος

Η maria_tsimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ορμύλια (Χαλκιδική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
εγω περασα πληροφορικη σερρες..ενας φιλος μου περασε διοικηση επιχειρησεων καβαλας και πιστευει οτι ειναι χαλια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.
εγω περασα πληροφορικη σερρες..ενας φιλος μου περασε διοικηση επιχειρησεων καβαλας και πιστευει οτι ειναι χαλια
ως δευτεροετης σε καλοσοριζω στη σχολη και στις σερρες :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top