ΙΕΚ Μαγειρικής Praxis

Bilikas

Νεοφερμένος

Ο Bilikas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Γεια σας και απο μένα.

Ηθελα να ρωτησω αν γνωρίζει κάποιος ή αν εχει κανα γνωστο που να γνωριζει για την συγκεκριμένη σχολή.

Πήγα και ρωτησα και μου φανηκε αρκετά καλή τιμή για οσα κάνεις και όσα επιπλέον σου δίνουν, που σε αλλη φαση θα τα πληρωνες απο την τσέπη σου.

Το θεμα ειναι αν εχει καποιος εμπειρια απο την συγκεκριμενη σχολή, γιατι ακουγονται διαφορα για ιεκ που αλλα λενε και αλλα κάνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bilikas

Νεοφερμένος

Ο Bilikas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Δεν βρηκα ακομα καποιον γνωστο μου που να πήγε εκει, αλλα απο συζητησεις και αυτα που ειδα στο group στο facebοok απο φωτο των παιδιων, φαινετε οτι κανουν πραγματική δουλεια.

βεβαια θελει λιγο ψαξιμο στο fb, γιατι απο οτι ειδα εχουν κι αλλες ειδικοτητες και εχουν πολλες φωτο.

Παντως ακομα με ενδιαφερει να μάθω για τον τροπο που γινεται το μαθημα, μιας καιδεν εχω κανει την τελικη εγγραφη ακομα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

npc.69

Νεοφερμένος

Ο npc.69 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας παιδιά μήπως ξέρετε αυτή τη σχολη άμα είναι καλή και αναγνωρίσιμη; Επίσης θα ασχοληθώ με το τομέα τις διαιτολογίας οποτε θέλω να ξέρω άμα αξίζει να ασχοληθώ γιατί αυτή η δουλειά δε θα με χάλαγε.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Viedo

Διάσημο μέλος

Ο Viedo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,912 μηνύματα.
Γεια σου,
Είναι γνωστή, καλή (τουλάχιστον έτσι γράφει πολύς κόσμος στο διαδίκτυο) και αναγνωρίζεται. Έχει αρκετούς γνωστούς σεφ είτε καθηγητές είτε ως καλεσμένους, με σύγχρονες εγκαταστάσεις και επαγγελματικό πνεύμα.


Υποθέτω είναι καλό και στο συγκεκριμένο τομέα. Αν σου αρέσει η διατροφολογία/διαιτολογία να σπουδάσεις, επαγγελματικά λίγο πολύ οι περισσότερες σχολές είναι κορεσμένες.
 

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,605 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά μήπως ξέρετε αυτή τη σχολη άμα είναι καλή και αναγνωρίσιμη; Επίσης θα ασχοληθώ με το τομέα τις διαιτολογίας οποτε θέλω να ξέρω άμα αξίζει να ασχοληθώ γιατί αυτή η δουλειά δε θα με χάλαγε.
ξερω ενα παληκαρι που εκανε κατι αναλογο.τελειωσε διατροφολογιας στη χαροκοπειο και μετα πηγε σε αναλογο ιεκ.Απλα εισαι στο τρεξιμο ολη μερα και θελει ατσαλινα νευρα
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top