Φοιτητική ζωή στα Ιωάννινα

mp3dj

Νεοφερμένος

Ο mp3dj αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
1 Οκτωβρίου ξεκιναει η πληροφορικη φιλε.αναλυτικα για ωρες δες εδω: https://www.cs.uoi.gr/upFiles/uploads/09_23_2010_10-18-23.pdf

ευχαριστω ρε φιλε!!!!!!!!Θα τα πουμε εκει:P:P:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nevermind

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nevermind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 196 μηνύματα.
για την Ιατρικη σχολη παντως, μολις πηρα τηλ και μου ειπαν στις 4.. Κανα προγραμμα απο που θα βρουμε?? Αυτη η ιστοσελιδα τους δεν εχει τιποτα:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kallulin

Νεοφερμένος

Η ΜΕΝΙΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Ξερει κανεις αν οι εστιες που βρισκονται εξω απο το πανεπιστημιο(στο λοφο Περιβλεπτου) εχουν internet???:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
^
Ναι οι εστίες των Πανεπιστημίων είμαι σίγουρη πως έχουν.
Τώρα για τις εστίες των ΤΕΙ που είναι στα Σεισμόπληκτα μέσα,δεν γνωρίζω. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Πως ειναι η φοιτιτικη ζωη στα Γιαννενα???

Εχει κοσμο,εχει ενεργο και δραστηριο κοσμο?Οι φοιτητες ειναι ολοι καγκουρο-τρεντιδες που το μονο που τους νοιαζει ειναι να βγουνε σε μια καφετερια η σε ενα μπαρακι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anthony

Δραστήριο μέλος

Ο Anthony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 691 μηνύματα.
Πως ειναι η φοιτιτικη ζωη στα Γιαννενα???

Εχει κοσμο,εχει ενεργο και δραστηριο κοσμο?Οι φοιτητες ειναι ολοι καγκουρο-τρεντιδες που το μονο που τους νοιαζει ειναι να βγουνε σε μια καφετερια η σε ενα μπαρακι?

διάβασε τις 8 προηγούμενες σελίδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
διάβασε τις 8 προηγούμενες σελίδες
Διαβασα και ειδα οτι ολοι ρωτανε για μπαρακια καφετεριες κτλ

Εγω ρωταω αν υπαρχει η αλλη πλευρα,δλδ ατομα που να μην αραζουν ολη μερα σε καφετεριες και το βραδυ να προτιμανε με την παρεα τους να κανουν κατι αλλο απο το να βγαινουν στα χαζοκλαμπακια.Τετοιος κοσμος υπαρχει? (οπως υπαρχει στην Σαμο για παραδειγμα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JosefK

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχαήλ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,361 μηνύματα.
Διαβασα και ειδα οτι ολοι ρωτανε για μπαρακια καφετεριες κτλ

Εγω ρωταω αν υπαρχει η αλλη πλευρα,δλδ ατομα που να μην αραζουν ολη μερα σε καφετεριες και το βραδυ να προτιμανε με την παρεα τους να κανουν κατι αλλο απο το να βγαινουν στα χαζοκλαμπακια.Τετοιος κοσμος υπαρχει? (οπως υπαρχει στην Σαμο για παραδειγμα)

Χαλάρωσε, όπου και να πας θα βρεις παρέα που να σου ταιριάζει.
Και μη βάζεις διαχωριστικά "αυτή η πλευρά", "η άλλη πλευρά", "τέτοιος κόσμος" κλπ...

Μην αποκλείεις ανθρώπους ως πιθανούς φίλους. Αν δε γνωρίσεις κάποιον, δε μπορείς να ξέρεις πόσο αξιόλογος άνθρωπος και πόσο καλός φίλος μπορεί να είναι.
Ακόμα και αυτοί που φαίνεται να "αραζουν ολη μερα σε καφετεριες και το βραδυ βγαινουν στα χαζοκλαμπακια", μπορεί αν τους γνωρίσεις να διαπιστώσεις ότι είναι άνθρωποι που αξίζει να είναι φίλοι σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Narcissa

Νεοφερμένος

Η Narcissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
παιδια απ ότι φαινεται περναω Χημικο στα Γιαννενα.Μπορειτε να μου πειτε ποση ωρα θελει με το αυτοκινητο απο Θεσσαλονικη?Επιπλεον θα ηθελα να μαθω και τις τιμες στις οποιες κυμαινεται το νοικι στα Γιαννενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Panagiotakis!

Νεοφερμένος

Ο Panagiotakis! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδια απ ότι φαινεται περναω Χημικο στα Γιαννενα.Μπορειτε να μου πειτε ποση ωρα θελει με το αυτοκινητο απο Θεσσαλονικη?Επιπλεον θα ηθελα να μαθω και τις τιμες στις οποιες κυμαινεται το νοικι στα Γιαννενα

Καταρχάς συγχαρητήρια για την επιτυχία σου , το Χημικό Ιωαννίνων είναι αξιόλογο από ότι ακούγεται και από ότι ξέρω από φίλους που σπουδάζουν εκεί,και τα Γιάννενα πάρα πολύ καλή πόλη για φοιτητές από όλες τις απόψεις,θα το διαπιστώσεις και μόνη σου όταν έρθεις.Με το αυτοκίνητο με λογική ταχύτητα είναι γύρω στις 2,5 ώρες αν δε κάνω λάθος(ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος γιατί έχω καιρό να κάνω τη διαδρομή).Όσο για το νοίκι,αν πας έγκαιρα,δηλαδή πριν τις βάσεις ή αμέσως μετά την ανακοίνωση τους,θα βρεις πολλές καλές ευκαιρίες με τιμές κοντά ή ακόμα και κάτω από τα 300 ευρώ,και κοντά στο κέντρο.Γενικά δεν ξέρω φοιτητή που μένει μόνος του και δίνει πάνω από 400 ευρώ.Δηλαδή έχε στο νου σου 300-350 ευρώ.Όσον αφορά την περιοχή που θα νοικιάσεις,τα Γιάννενα είναι πόλη που ''περπατιέται'' ,δεν παίζει μεγάλο ρόλο αν μένεις κοντά ή μακριά από το κέντρο.Απλά φρόντισε να κάνεις γρήγορα μόλις σιγουρέψεις ότι περνάς εκεί.
Ελπίζω να σε κατατόπισα,καλά αποτελέσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

punkpanther

Νεοφερμένος

Η punkpanther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
αυτή η καθαρά "φοιτητική" καφετέρια με τους κουλοχέρηδες στη διπλανή αίθουσα και τα τραπέζια πόκερ....έκλεισε.ευτυχώς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Narcissa

Νεοφερμένος

Η Narcissa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 109 μηνύματα.
Καταρχάς συγχαρητήρια για την επιτυχία σου , το Χημικό Ιωαννίνων είναι αξιόλογο από ότι ακούγεται και από ότι ξέρω από φίλους που σπουδάζουν εκεί,και τα Γιάννενα πάρα πολύ καλή πόλη για φοιτητές από όλες τις απόψεις,θα το διαπιστώσεις και μόνη σου όταν έρθεις.Με το αυτοκίνητο με λογική ταχύτητα είναι γύρω στις 2,5 ώρες αν δε κάνω λάθος(ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος γιατί έχω καιρό να κάνω τη διαδρομή).Όσο για το νοίκι,αν πας έγκαιρα,δηλαδή πριν τις βάσεις ή αμέσως μετά την ανακοίνωση τους,θα βρεις πολλές καλές ευκαιρίες με τιμές κοντά ή ακόμα και κάτω από τα 300 ευρώ,και κοντά στο κέντρο.Γενικά δεν ξέρω φοιτητή που μένει μόνος του και δίνει πάνω από 400 ευρώ.Δηλαδή έχε στο νου σου 300-350 ευρώ.Όσον αφορά την περιοχή που θα νοικιάσεις,τα Γιάννενα είναι πόλη που ''περπατιέται'' ,δεν παίζει μεγάλο ρόλο αν μένεις κοντά ή μακριά από το κέντρο.Απλά φρόντισε να κάνεις γρήγορα μόλις σιγουρέψεις ότι περνάς εκεί.
Ελπίζω να σε κατατόπισα,καλά αποτελέσματα!

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες!Όσο για την περιοχή που είπες..απ ότι είδα στους χάρτες,αλλου είναι το κέντρο της πόλης και αλλου είναι η πανεπιστημιούπολη.Τo σπίτι που θα νοικιάσω που συμφέρει να είναι,κοντά στο κέντρο η κοντά στην πανεπιστημιούπολη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Aντε παιδια μπορει και σε κανα 2μηνο να σας ερθω και εγω:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki93

Νεοφερμένος

Η tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
Aντε παιδια μπορει και σε κανα 2μηνο να σας ερθω και εγω:D

Xαχα και εσύ,ε? Σε ποιο τμήμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Xαχα και εσύ,ε? Σε ποιο τμήμα?
βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων..μακαρι δηλαδη θα το ηθελα πολυ:redface: εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki93

Νεοφερμένος

Η tzenaki93 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
βιολογικων εφαρμογων και τεχνολογιων..μακαρι δηλαδη θα το ηθελα πολυ:redface: εσυ?

Σου το εύχομαι...:)!Εγώ λογικά Φιλολογία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Σου το εύχομαι...:)!Εγώ λογικά Φιλολογία!
επισης:D παντως θα ναι μια χαρα να παμε Γιαννενα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

coachili

Νεοφερμένος

Ο coachili αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
τα Γιαννενα ειναι ισως η καλυτερη επιλογη για φοιτητικη ζωη........

επισης:D παντως θα ναι μια χαρα να παμε Γιαννενα

Σου το εύχομαι...:)!Εγώ λογικά Φιλολογία!




παιδια και εγω στην ιδια σχολη στην ιδια πολη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Όλοι οι ας πούμε μελλοντικοί γιαννιώτες για meeting:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top