ΙΕΚ Ειδικότητα υπεύθυνου ξενοδοχειακών υπηρεσιών

alex4ndros

Νεοφερμένος

Ο alex4ndros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Γεια σας..
Σκεφτομαι σοβαρα να εγγραφω σε καποιο ιδιωτικο ι.ε.κ. για ειδικοτητα υπευθυνος ξενοδοχειακων υπηρεσιων κ τροφοδοσιας...
Αναρωτιεμαι αν καποιος εχει αποφοιτησει σε καποιο ι.ε.κ. κ αν υπαρχει ζητηση στον τομεα αυτο...Στα ι.ε.κ που πηγα μου ειπαν οτι συνεργαζονται με μεγαλες ξενοδοχειακες μοναδες οσον αφορα την πρακτικη...αργοτερα ομως θα μπορω να βρισκω θεσεις σε ξενοδοχεια ?? θα ειναι απαραιτητες μεταπτυχιακες σχολες(bachelor,master)...???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
μπορεις να κανεις μεταπτυχιακο απο ιεκ?
εγω ξερω εναν φιλο μου που εχει σπουδασει κατι αντιστοιχο σε ιεκ και δουλευει ενα εξαμηνο τον χρονο και περναει ολο τον υπολοιπο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex4ndros

Νεοφερμένος

Ο alex4ndros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Με εχουν ενημερωσει οτι γινεται να κανεις κ μαλιστα σε πανεπιστημια του εξωτερικου ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top