Γυναίκες στη ΣΣΑΣ

nataliaaa

Νεοφερμένος

Η nataliaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Hi..... έχω μια ερώτηση γιατί έχω μπερδευτεί.... Κάποτε το ύψος των γυναικών στη ΣΣΑΣ, στο τμήμα της νομικής ήταν 1,55 ως βάση. Αληθεύει ότι το πήγαν 1,65; :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
δες εδώ, αν και βγαίνει καινούρια κάθε Μάρτιο.

ssas.gr για ό,τι σχετικό με αυτές τις σχολές..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

N.R

Νεοφερμένος

Ο N.R αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
καλα ποσο κοντη εισαι πια 1.65 ειναι το οριο οχι 1.75 εγω 1.64 ειμαι εγω που ειμαι τριτη γυμνασιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
ξεχνάς αγαπητέ μου,οτι είσαι αγόρι (ένα αυτό),τα οποία αγόρια έχουν μια γρηγορότερη και μεγαλύτερη σωματική ανάπτυξη,και κατά δεύτερον,δεν έχουν όλοι τους ίδιους ρυθμούς ανάπτυξης,ούτε τα ίδια "όρια" ως προς το ύψος,τα οποία καθορίζονται απο κληρονομικούς και όχι μόνο παράγοντες ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Theoni

Νεοφερμένος

Η Θεώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ναι. Φετος εγινε 1.65.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
καλα ποσο κοντη εισαι πια 1.65 ειναι το οριο οχι 1.75 εγω 1.64 ειμαι εγω που ειμαι τριτη γυμνασιου
Κι εγω ειμαι 1.88,τι παει να πει?Οποιος ειναι 3χρονια μεγαλυτερος πρεπει να μου ριχνει 1 κεφαλι???lol:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΙΚΑΚΙ36421

Νεοφερμένος

Η Βίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Συγγνώμη παιδιά αλλά και εγώ έχω μια απορία.'Οριο ύψους μετράει σε όλες τις σχολές της ΣΣΑΣ ακόμη και στο κτηνιατρικό και οικονομικό;;;Και άμα έχετε καμιά διεύθυνση που μπορώ να πάω να δω για να το επιβεβαιώσω θα σας ήμουν ευγνώμων...Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΙΚΑΚΙ36421

Νεοφερμένος

Η Βίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες σου...Μου ήταν πολύ χρήσιμες γιατί όσους ρωτούσα για τις σχολές ΣΣΑΣ μου έλεγαν ότι μετράει το ύψος.Ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΒΙΚΑΚΙ36421

Νεοφερμένος

Η Βίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ για τις πληροφορίες σου...Μου ήταν πολύ χρήσιμες γιατί όσους ρωτούσα για τις σχολές ΣΣΑΣ μου έλεγαν ότι μετράει το ύψος.Ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!

Τελικά μετράει ύψος για όλες τις σχολές ΣΣΑΣ.Κάποιος μου είπε ότι δεν μετράει ύψος και κατά συνέπεια ενημερώθηκα λάθως!Συγγνώμη αλλά και εγώ πήρα λανθασμένες πληροφορίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Έφη35891

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έφη35891 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 356 μηνύματα.
Είναι πολύ άσχημες οι συνθήκες στη ΣΣΑΣ για μια γυναίκα; υπάρχει καμιά φοιτήτρια των τμημάτων να μας πει εντυπώσεις γενικά; εμένα ο ξαδερφός μου που είχε περάσει ΣΜΑ μου είχε πει ότι τα περισσότερα κορίτσια τα παράτησαν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikodim14

Νεοφερμένος

Ο nikodim14 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Ό,τι και να λεμε ο στρατος ειναι δυσκολοτερος για τα κοριτσια. Εχω μια γνωστη στο ψυχλογικο ΣΣΑΣ η οποια αφου τελειωσε τη σχολη θελει να τα παρατησει μαλλον εφαιτις των συνεχομενων μεταθεσεων και γενικοτερα των συνθηκων που επικρατουν στο στρατο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top