ΙΕΚ για επιστήμες υγείας

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
θα ήθελα την βοήθεια σας σε κάτι.

Μια φίλη μου θέλει να σπουδάσει κάτι σχετικό με την ιατρική σε κάποιο ιδιωτικό ΙΕΚ. Υπάρχει κανένα τέτοιο τμήμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
Ρίξε μια ματιά εδώ!!
https://www.ipokratios.gr/IEK/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valkyrie

Νεοφερμένος

Ο Valkyrie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Αισθητική
Φυσικοθεραπεία/Κινησιοθεραπεία
Διαιτητική
Νοσηλευτική
Β.Μικροβιολόγου
Β.Φαρμακείου/Τεχνικός Φαρμάκων και Καλλυντικών
Ιατρικός Επισκέπτης

Αυτά έχει το ΙΕΚ ΑΚΜΗ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.

Αυτό το ΙΕΚ είναι μόνο στην Αθηνα?

Η φίλη μου ενδιαφέρετε κυρίως για την Θεσσαλονίκη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 183 μηνύματα.
Υπάρχουν ιδιωτικά ΙΕΚ και στη Θεσσαλονίκη.
Το Δέλτα, Ακμή, Παστέρ και άλλα που μου διαφεύγουν αυτή τη στιγμή.
Όλα έχουν τις ειδικότητες που αναφέρει παραπάνω ο Valkyrie.
Ψάξτε λίγο στο ίντερνετ.....:P
Μπείτε στις κεντρικές σελίδες της κάθε σχολής, και δείτε τις ειδικότητες που προσφέρει η κάθε μία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top