Στρατιωτικές σχολές και 5ο πεδίο

teorizo

Νεοφερμένος

Ο teorizo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Αληθεύει ότι βγάλαν τις στρατιωτικές σχολές από το 5ο πεδίο; Κατά πόσο θα μας επηρεάσει αυτό εμάς της τεχνολογικής;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Αν αληθεύει απλά θα ρίξει τις βάσεις I guess.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Οχι ολες..Μονο ΣΜΥΝ και ΣΜΥ τις πηγαν στο 4ο.Οποτε καταλαβαινεις οτι τα μαθηματα βαρυτητας πλεον θα ειναι μαθ+φυσ κατευθυνσης..:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teorizo

Νεοφερμένος

Ο teorizo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
ευτυχώς δλδ μόνο αυτές... Εμένα με ενδιαφέρει η ΣΤΥΑ. Οπότε δεν αλλάζει κάτι για αυτήν την σχολή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

George SK

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Γιαννιτσά (Πέλλας). Έχει γράψει 82 μηνύματα.
Για ΣΣΑΣ ξέρει κανένας τίποτα πέρα από τα επίσημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
ευτυχώς δλδ μόνο αυτές... Εμένα με ενδιαφέρει η ΣΤΥΑ. Οπότε δεν αλλάζει κάτι για αυτήν την σχολή.

Δηλαδή ποια είναι τα μαθήματα βαρύτητας για αυτό το πεδίο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

epsilon

Δραστήριο μέλος

Ο epsilon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 549 μηνύματα.
Δηλαδή ποια είναι τα μαθήματα βαρύτητας για αυτό το πεδίο?
μαθηματικά κατεύθυνσης(1.3) και φυσική κατεύθυνσης(0.7).Το δυσκολότερο πεδίο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
μαθηματικά κατεύθυνσης(1.3) και φυσική κατεύθυνσης(0.7).Το δυσκολότερο πεδίο.

Ναι αλλά είπαμε οτι η ΣΤΥΑ παραμένει στο 5 σωστά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g!orgos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Άργος (Αργολίδα). Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Αν είναι στο 5ο πεδίο τότε τα μαθήματα βαρύτητας είναι το Α.Ο.Θ ( 1.3) και τα μαθηματικά γενικης ( 0,7 )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eftychialou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Αν είναι στο 5ο πεδίο τότε τα μαθήματα βαρύτητας είναι το Α.Ο.Θ ( 1.3) και τα μαθηματικά γενικης ( 0,7 )

ναι σωστά...τελικά η ΣΤΥΑ είναι ή δεν είναι στο 5ο ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
Οχι....η ΣΤΥΑ ειναι στο 4ο πεδιο
Στο 5ο πεδιο ειναι τα εξης:
-ΣΥΔ
-Οικονομικο ΣΣΑΣ
-Αστυνομικες (αξιωματικων+αστυφυλακων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aks.el.as.

Νεοφερμένος

Ο Σπύρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
θα ερθω να συμφωνησω με τον soul. η ΣΤΥΑ ειναι μονο στο 4ο πεδιο και πουθενα αλλου. και δεν ειναι το δυσκολοτερο πεδιο αφου και το 2 εχει τα ιδια μαθηματα βαρυτητας και γενικοτερα ολα τα πεδια εκτος απο το 5ο εχουν για μαθηματα βαρυτητας τα μαθηματα της κατευθυνσης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sok_sofos

Νεοφερμένος

Ο sok_sofos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
οχι η σ.τ.υ.α ειναι 4ο.......ποσο θα πεσει η σ.μ.υ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
6.666 μορια.....Καλα ρε πλακα μας κανεις?Εισαι σιγουρος οτι θα πεσει και θες να μαθεις και ποσο...Κοιτα εγω δεν μπορω να σου πω γιατι ο φακιρης δασκαλος μου με εκοψε στο μαθημα της μαντικης...Ισως καποιος αλλος ξερει...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sok_sofos

Νεοφερμένος

Ο sok_sofos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
η σ.μ.υ απο 4ο και 5ο πηγε μονο 4ο .οταν ηταν 4ο και 5ο που στο 5ο ειχε μαθηματα βαρ. την οικονομια και αοθ ειχε 14.183 τωρα μ μαθηματα βαρ. την φυσικη και τα μαθ.κατ δν σ ακουγετε λογικο να πεσει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sok_sofos

Νεοφερμένος

Ο sok_sofos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
soul of sin κατι ειπεσ για τν φακιρι σ .....ο δικος μου παντοσ ειχε δικιο ...οταν μιλουσα εγω.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soul of Sin

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soul of Sin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 125 μηνύματα.
soul of sin κατι ειπεσ για τν φακιρι σ .....ο δικος μου παντοσ ειχε δικιο ...οταν μιλουσα εγω.......

Υπαρχει μια λεξη...Κατσε να δεις πως ειναι??Α ναι! Ειρωνεια...Αγαπητε sok εγω σχολιασα το γεγονος οτι μπηκες και εγραψες "ποσο θα πεσει η σμυ?"
Το θεωρησα μ@λ@κι@ ερωτηση απο μερου σου...Και μπραβο σου που περασες(Σμυ υποθετω)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top