IEK Θεσ/νίκης

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Αν και μου μένει ακόμη το ΑΟΘ είμαι κατά 99% σίγουρος οτι δεν περνάω πουθένα..Άρχισα λοιπόν από τώρα να σκέφτομαι κάποιο ιεκ γιατί δεν έχω το κουράγιο και τις δυνάμεις να ξαναδώσω!!Θα θελα λοιπόν τις απόψεις σας...
Ξέρω ότι λίγοι-μηδαμινοί από σας είστε σε ιεκ αλλά θέλω την γνώμη του καθενός..Θέλω κάτι που να έχει κυρίως επαγγελματική αποκατάσταση..
Γενικά τα ενδιαφέροντα μου είναι ηλεκτρονικά και ότι έχει σχέση με υπολογιστές και γενικότερα...Απ την άλλη και το μαγείρεμα δεν είναι άσχημο!!:)

Περιμένω τις απόψεις σας και αν τυχόν βρίσκομαι σε λάθος τόπικ ας μεταφερθεί!:)

Y.Γ Όσο για Ιεκ θέλω δημόσιο και όχι ιδιωτικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Μιας και με ενδιαφερει και εμενα η ηλεκτρονικη και γενικα οτι εχει σχεση με υπολογιστες και μιας και σκεφτομαι την ιδια λυση αν δεν περασω εκει που θελω,οποιος γνωριζει κατι επι του θεματος ας μας διαφωτισει:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Astraxan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
Μιας και με ενδιαφερει και εμενα η ηλεκτρονικη και γενικα οτι εχει σχεση με υπολογιστες και μιας και σκεφτομαι την ιδια λυση αν δεν περασω εκει που θελω,οποιος γνωριζει κατι επι του θεματος ας μας διαφωτισει:)

Μπράβο ρε συνάδελφε!!Εγώ πάντως το χω σίγουρο οτι...ΔΕΝ!!!:(

Περιμένουμε...!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Μια πρώτη γεύση για Δημόσια ΙΕΚ: www.oeek.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Για το "μαγειρεμα" :P που λες υπαρχει σχολή η ΣΤΕ Θεσσαλονίκης (Σχολή Τουριστικής Εκαπιδευσης) που ειναι δημοσια και εχει πολύ καλο επιπεδο παρεχομενων σπουδων. Επισης προσφερει και οικοτροφείο στους μαθητες της, ενω το καλοκαιρι κάνεις πρακτικη σε ξενοδοχειο της σχολής νομιζω με ενα μικρο μισθο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renaki....

Νεοφερμένος

Η renaki.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
κ εγω για δημοσιο ιεκ σκεφτομαι στη θεσ/νικη..αλλα αλεκα πεσ μ που μπορω να βρω λεπτομερειεσ γ τη σχολη π λεσ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

VouDou

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών, Καθηγητής και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Για περισσότερες πληροφορίες δείτε και εδώ: https://www.otek.edu.gr/index.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos_salonika

Νεοφερμένος

Ο giorgos_salonika αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ουτε εγω βλεπω να περναω πουθενα(στα παπ*αρια μου) οποτε λεω να κατσω Σαλονικα να βλεπω τον ΠΑΟΚ Ευρωπη και να παω και κανα ΙΕΚ(υπολογιστες επισης~!!)..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhorse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο deadhorse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 330 μηνύματα.
Χαλλλλλαρά ρε φίλε. Φραπέ έφτιαξες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GFrag17

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 80 μηνύματα.
Εγώ μάλλον με βλέπω στο ΑΚΜΗ στη Θεσσ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spypsy

Νεοφερμένος

Ο spypsy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Θέρμη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
IEK AKMH παιδες..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KostasTheGreek

Δραστήριο μέλος

Ο KostasTheGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Οπως και να εχει ψαξτε καλα την σχολη που θα διαλεξετε για να μην βγει ΙΕΚ ΠΑΡΑΚΜΗ...το ΙΕΚ ΑΚΜΗ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top