Κωνσταντίνου και Ελένης (ΑΝΤ1)

"Κωνσταντίνου και Ελένης". Το έχετε δει;
Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 217)
  • Έχω δει ό,τι επεισόδιο έχει δείξει.

  • Έχω δει αρκετά επεισόδια.

  • Δεν έχω δει κανένα, αλλά ξέρω την σειρά.

  • Τι είναι αυτό;


Πρέπει να ψηφίσετε για να δείτε τα αποτελέσματα.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Αγαπημένο επεισόδιο αυτό με τη Μαντάμ Ζαϊρα! :wizard: :alljumpy:
"Κορόιδευε" πολύ ωραία τα απλά για τον κοινό νου μεταφυσικά και τις τάσεις ορισμένων να τα πιστεύουν ή να πηγαίνουν σε μέντιουμ. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BeatrixKiddo

Περιβόητο μέλος

Η Trix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Δημόσιας & Κοινοτικής Υγείας ΠΑΔΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,048 μηνύματα.
Εμένα μου άρεσε εκείνο με τη αμνησία που έπαθαν αλλά καί εκείνο που έρχονται η αδερφή τού Κωσταντίνου και η μαμά της Ελένης....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,881 μηνύματα.

Guest 454371

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Eντάξει οι μισοί από τους 10 ήταν και 100 χρονών. Φαντάσου ήταν μεγάλοι όταν έπαιξαν σε ορισμένα επεισόδια. Θα κανουμε παιδιά, θα μεγαλωσουν με αυτή τη σειρά όπως και με το Εκείνες και εγώ
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Μου πήρε χρόνια να το καταλάβω ότι το κοντό informal καροτί μαλλί (ανεκδιήγητο καροτοκεφαλο όπως το έλεγε η κατακουζινα) με τα τσιμπηδακια μπροστά, ήταν ένας σκηνοθετικό τρόπος να παρουσιάζει την Ελένη ως δευτεραντζα, πέραν του ζητήματος τρόπων και μορφωτικού επιπέδου. :lol: δεν το είχα σκεφτεί μέχρι κάποια επεισόδια που είδα πρόσφατα με σχόλια της κατακουζινας.
 
Τελευταία επεξεργασία:

eukleidhs1821

Διάσημο μέλος

Ο eukleidhs1821 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος του τμήματος Ιατρικής Ιωαννίνων (Ιωάννινα) και μας γράφει απο Καινούργιο (Ηράκλειο). Έχει γράψει 3,605 μηνύματα.
το επεισοδιο οσο και αν ακουγεται φοβερο που δεν εχω καταφερει ποτε να δω ολοκληρο ειναι το τελευταιο γτ δεν το χουνε δειξει πολλες φορες επαναληψη.καθε φορα λεω θα το δω και ολο το ξεχναω.
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
309852590_3302034570116460_2368673150400687701_n.jpg
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
321789654_843758626908428_5009197963920149788_n.jpg
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top