Φοιτητική ζωή στην Καλαμάτα

marianin26

Νεοφερμένος

Η marianin26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Ποιά είναι η γνώμη σας για την φοιτητική ζωή στην Καλαμάτα; Όποιος γνωρίζει ας μου απαντήσει .Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

irw gk

Νεοφερμένος

Η irw gk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 84 μηνύματα.
Δεν μένω στην Καλαμάτα,αλλά είναι πολύ κοντά στο χωριό μου. Η Καλαμάτα για εμένα είναι από τις πιο όμορφες πόλεις, έχει πολλά κλαμπακια και εναλλακτικά καφέ και γενικότερα ωραία φοιτητικά στέκια. Είναι αρκετά φτηνή πόλη και απ ότι ξέρω παίζονται θεατρικές παραστάσεις κατά καιρούς και γινονται αρκετές συναυλίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marianin26

Νεοφερμένος

Η marianin26 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 14 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση. Ενδιαφέρον φαίνεται σαν πόλη. Μήπως γνωρίζεις πόση ώρα είναι από Αθήνα και αν υπάρχει κάποιος έμμεσος τρόπος για να φτάσω στο Βόλο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ_6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 204 μηνύματα.
Ποιά είναι η γνώμη σας για την φοιτητική ζωή στην Καλαμάτα;

Ωραία πόλη έχω πάει αρκετές φορές κυρίως τους καλοκαιρινούς μήνες. Έχει αρκετές καφετέριες και κλαμπ.Αρκετοί νέοι από κοντινές επαρχιακές πόλεις την επισκέπτονται συχνά με σκοπό να διασκεδάσουν.Ο δρόμος από Αθήνα προς Καλαμάτα είναι καλός.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greenlander

Νεοφερμένος

Ο greenlander αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Θα περάσουν ευχάριστα τα 4 χρόνια στην Καλαμάτα ή θα βαρεθω τη ζωή μ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panosedessa

Δραστήριο μέλος

Ο panosedessa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 482 μηνύματα.
Θα περάσουν ευχάριστα τα 4 χρόνια στην Καλαμάτα ή θα βαρεθω τη ζωή μ??

κοιταξε οντως υπαρχει μια διαφορα με τη φοιτιτηκη της θεσσαλονικης...αλλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sorsor

Νεοφερμένος

Ο Sorsor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εγω μενω στην Καλαματα και εχω παει 1 φορα Θεσ/νικη. Η καλαματα ειναι μια αναπτυσσομενη πολη η αληθεια ειναι. Αναμφισβητητα αποτελει μια ηρεμη πολη με βουνο και θαλασσα που ενδεχεται να σε ξεκουραζει κατα πολυ. Εχει την λαϊκη βιβλιοθηκη που δεν εχει καθολου κοσμο (εκει προετοιμαστηκα για πανελ) αλλα ειναι πολυ ομορφη. Σε γενικοτερα πλαισια θα βρεις φοιτητες αρκετους αλλα δεν πλησιαζει την Θεσ/νικη σε καμια περιπτωση :) .

Στεκια εχει για ολα τα γουστα , απλα η πολη ειναι μικρη και υπαρχει μια πιθανοτητα να βαρεθεις αν και κατ'εμε λιγο δυσκολο. Ξεκινα να λες μανα μου μετα απο καθε προταση , μανα μου. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top