Αγωνία για την ανακοίνωση των βάσεων

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

SotosMein

Νεοφερμένος

Ο SotosMein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Οι στρατιωτικές σχολές, ανεξαρτήτως πεδίου, λογίζονται ως ξεχωριστές και για αυτές ισχύουν διαφορετικά στοιχεία. Συνεπώς, ίσως αποτελούν εξαίρεση στον πτωτικό κανόνα αυτές του 2ου πεδίου και ενδεχομένως εντάσσονται στον κανόνα της σταθερότητας των στρατιωτικών σχολών εν γένει. Αυτό καταλαβαίνω εγώ.

Οι σχολές που θέλω ανήκουν μόνο στο δεύτερο πεδίο.
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
Οι σχολές που θέλω ανήκουν μόνο στο δεύτερο πεδίο.


Κοίταξε να δεις. Όλες οι σχολές του πεδίου θα πέσουν. Οι στρατιωτικές σχολές του 2ου πεδίου, ακολουθώντας τον γενικό κανόνα, μάλλον θα μείνουν σταθερές (η υψηλή ζήτησή τους είναι η αιτία σταθερότητας). Αν αποτελούν εξαίρεση αυτές του 2ου πεδίου, δεν το ξέρω. Εγώ σου μεταφέρω τις γενικές εκτιμήσεις.
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
Αισθανομαι ενα κλιμα παρανοιας, αλλα να κανω μια ερωτηση. Το "μετα τις 11" μπορει να σημαινει και απογευμα;
 

ρενακι 13

Νεοφερμένος

Η ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Καλά αποτελέσματα να έχει η κόρη σας!
Σ ευχαριστω πολυ,επισης,η πρωτη της επιλογη ηταν ιστορια αρχαιολογια αθηνα,αλλα με 15,300 δυσκολο,παντως οταν με το καλο βγουν οι βασεις,ολοι ξερουμε οτι ο ''ΑΡΧΑΙΟΣ'' Θα περασει πρωτος εκει,παντα επιτυχιες παιδι μου.Σας διαβαζω ολους συχνα.
 

SotosMein

Νεοφερμένος

Ο SotosMein αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Αισθανομαι ενα κλιμα παρανοιας, αλλα να κανω μια ερωτηση. Το "μετα τις 11" μπορει να σημαινει και απογευμα;


Χαχαχαχαχα όχι ρε συ, έλεος!!

Κοίταξε να δεις. Όλες οι σχολές του πεδίου θα πέσουν. Οι στρατιωτικές σχολές του 2ου πεδίου, ακολουθώντας τον γενικό κανόνα, μάλλον θα μείνουν σταθερές (η υψηλή ζήτησή τους είναι η αιτία σταθερότητας). Αν αποτελούν εξαίρεση αυτές του 2ου πεδίου, δεν το ξέρω. Εγώ σου μεταφέρω τις γενικές εκτιμήσεις.

Οκ ευχαριστώ, άνοδο 400 μόρια να μην έχουν και είμαι εντάξει
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
Σ ευχαριστω πολυ,επισης,η πρωτη της επιλογη ηταν ιστορια αρχαιολογια αθηνα,αλλα με 15,300 δυσκολο,παντως οταν με το καλο βγουν οι βασεις,ολοι ξερουμε οτι ο ''ΑΡΧΑΙΟΣ'' Θα περασει πρωτος εκει,παντα επιτυχιες παιδι μου.Σας διαβαζω ολους συχνα.


Σας ευχαριστώ ολόψυχα! Να είστε καλά!:give_rose:
 

Yiorgosk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος Αγησίλαος Κουφαλιτάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών, Φοιτητής του τμήματος Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΕΚΠΑ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Αισθανομαι ενα κλιμα παρανοιας, αλλα να κανω μια ερωτηση. Το "μετα τις 11" μπορει να σημαινει και απογευμα;


Αποκλείεται να σημαίνει απόγευμα. 11.05 11.10, βάλε και μισή, επειδή σίγουρα θα πέσει το σύστημα με 100.000 υποψηφίους
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 947 μηνύματα.

constansn

Δραστήριο μέλος

Η constansn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 530 μηνύματα.
Αισθανομαι ενα κλιμα παρανοιας, αλλα να κανω μια ερωτηση. Το "μετα τις 11" μπορει να σημαινει και απογευμα;


όχι καλέ. πιο πιθανό είναι να ανοίξει η εφαρμογή και λίγο νωρίτερα. Συμβουλή ξεκίνα σε λίγο την ανανέωση γιατί όταν μπούν όλοι μαζί στις 11 η εφαρμογή μπορεί να πέσει για κάποια ώρα. Βέβαια μπορεί κανείς να δει τα αποτελέσματα και στο σχολείο του ή να δει τις βάσεις στις σχολές που τον ενδιαφέρουν και να καταλάβει αν περνάει ή όχι. Το αρχείο με τις βάσεις αναπαράγεται από όλα τα ειδησεογραφικά σάιτ.
 

Agnwsth

Δραστήριο μέλος

Η Agnwsth αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 486 μηνύματα.
ωραια, παω να κανω ριφρεσ την σελιδα μεχρι να ανοιξει, ευχαριστω και αντιο
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 947 μηνύματα.

ρενακι 13

Νεοφερμένος

Η ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι κι εγω κι οποιος ξερει απαντά,επειδη δεν εχω ιδεα τι μορφη θα εχουν τα αποτελεσματα,θα βαλουμε τους κωδικους του παιδιου,και μετα τι;θα λεει σε ποια σχολη περασε ας πουμε;και με ποια σειρα;πώς γινεται;
 

archaios19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Ιστορίας & Αρχαιολογίας ΑΠΘ. Έχει γράψει 947 μηνύματα.
Να ρωτησω κατι κι εγω κι οποιος ξερει απαντά,επειδη δεν εχω ιδεα τι μορφη θα εχουν τα αποτελεσματα,θα βαλουμε τους κωδικους του παιδιου,και μετα τι;θα λεει σε ποια σχολη περασε ας πουμε;και με ποια σειρα;πώς γινεται;


Θα έχει πάνω-πάνω τα στοιχεία της (όνομα, επώνυμο, πατρώνυμο, μητρώνυμο, κωδικός εξετάσεων κλπ). Από κάτω κατά σειρά: τον αριθμό σχολής, τη σχολή επιτυχίας, τη σειρά επιτυχίας και το σύστημα με το οποίο έδωσε (π.χ. με το 90% ΓΕΛ).
 

xrusa.kok

Νεοφερμένος

Η xrusa.kok αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να πληροφορούνται τα αποτελέσματα μέσω της ιστοσελίδας https://results.it.minedu.gov.gr πληκτρολογώντας:

α) τον οκταψήφιο κωδικό αριθμό τους,

β) τα τέσσερα αρχικά γράμματα των προσωπικών τους στοιχείων (Επώνυμο – Όνομα –Πατρώνυμο – Μητρώνυμο). Τα αποτελέσματα θα αναρτηθούν και σε όλα τα Λύκεια.
 

ρενακι 13

Νεοφερμένος

Η ρένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθήτρια Β' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Πάτμος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 112 μηνύματα.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να πληροφορούνται τα αποτελέσματα μέσω της ιστοσελίδας https://results.it.minedu.gov.gr πληκτρολογώντας:

α) τον οκταψήφιο κωδικό αριθμό τους,

β) τα τέσσερα αρχικά γράμματα των προσωπικών τους στοιχείων (Επώνυμο – Όνομα –Πατρώνυμο – Μητρώνυμο). Τα αποτελέσματα θα αναρτηθούν και σε όλα τα Λύκεια.
Στο λυκειο δεν παω,θα ναι εκει απ το πρωι ολες οι μαμαδες και θα κουτσομπολευουνε,ασε που μαλωνουν τα παιδια τους και ξενερωνω ασχημα,νησι μικρο εδω,οι μαθητες ελαχιστοι,λιγο ως πολυ ξερουν τον κωδικο των μαθητων...ουτε στα αποτελεσματα ειχαμε παει εκει,απ το λαπ τοπ τα ειδαμε.
Δε φτανει που διαβαζανε ολο το χρονο τα καημενα,τα βριζουν κι απο πανω.Αλλες συνθηκες η αθανατη ελληνικη επαρχεια...τι να πεις;
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,689 μηνύματα.
Συνέχεια εδώ!! :D
 
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top