Αγαπητέ Αϊ Βασίλη...

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μπα σε καλό σου, Κουέ... θα κλάψω!!!

Άγιε Βασίλη...

Ούτε παλτό δε θέλω, ούτε λεφτά...
Και δουλειά να μη βρω, δε με νοιάζει.
Θέλω να είναι πάντα καλά οι δικοί μου... Υγιείς και ήρεμοι...
Και, άσχετα με το πού θα καταλήξω, με ποιον, άσχετα πόσο μακριά από τους γονείς μου θα είμαι...
Να είμαστε καλά, χαμογελαστοί...
Γιατί έρχονται κι άλλες δυσκολίες και θέλω να είμαστε γεροί να βρούμε τη λύση.

Ναι;

Φιλιά στον Ρούντολφ!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αγαπημένε μου Άη Βασίλη

Κι εγώ το ίδιο δωράκι με ένα άλλο παιδάκι απο εδώ μέσα θέλω.
Δεν θέλω ούτε πράγματα να μου κουβαλήσεις ούτε δωράκια, δεν είναι ανάγκη να κουράζεσαι, θέλω μόνο να μου ψιθυρίσεις στο αυτάκι τα νουμερα του τζόκερ που θα κληρωθούν στο μεγάλο τζακ-ποτ της Πρωτοχρονιάς....όλα τα άλλα θα τα κάνω μόνη μου.

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Γωγούλα


Υ.Γ.Και φέτος ήμουν πολύ καλο παιδάκι ρώτα την μαμά μου
Υ.Γ.2 Γιορτές θα κάνω στο πατρικο μου, μην μπερδευτείς και μπεις σε άλλο δωμάτιο γιατί κοιμούνται βαριά οι υπολοιποι και τσάμπα θα τα πεις τα νούμερα, τρίτη πόρτα απο το σαλόνι είμαι εγώ
Υ.Γ.3 Κουλουράκια και γλυκά δεν νομίζω να έχουν περισσέψει οπότε να φας καλά στα σπίτια των άλλων παιδιών που θα πας
Υ.Γ.4 Αν μπορείς ταυτόχρονα να πραγματοποιήσεις και την ευχή του Founes θα σου είμαι διπλά υποχρεωμένη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Αγιε μου Βασίλη εγώ θέλω να σε ευχαριστήσω από τώρα για το δωράκι που θα μου κάνεις την επομένη των Χριστουγέννων, το νινάκι μου!!!:D Δεν θέλω τίποτα άλλο μην ξοδευτείς άλλο για μένα, τώρα αν θες να φέρεις κάτι για το νινί μου. ;)Οκ!​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Koριτσάρα μου Καλη λευτεριά!!!!!!!!!!!!!
Τι υπέροχο δώρο Χριστουγέννων σου επιφύλαξε η μοίρα για φέτος:)
Όλα να σου πάνε κατ'ευχήν και όταν νοιώθεις έτοιμη να μας ξαναεπισκεφτείς κρατώντας και το νινί στην αγκαλιά σου:clapup::clapup:
Καλά Χριστούγεννα και Καλή Χρονιά σε σένα, στον άντρα σου και στο καινούργιο μέλος της οικογένειας σας:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
kleftraκι ευχαριστώ πάαααρα πολύ για τις ευχές σου! Καλα χριστούγεννα και καλή χρονιά και σ'εσένα! Και ότι θες περισσότερο να γίνει πραγματικότητα!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Και ότι θες περισσότερο να γίνει πραγματικότητα!!:)

Μακάριιιιιιιιιιιιιι:clapup::clapup:
Σε ευχαριστώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αγαπημένε μου Αι- Βασίλη,
μιας και έχω ωραία φωνή θα σου τραγουδίσω τι ακριβώς θέλω... Αν πάλι δεν καταλάβεις τι ακριβώς ζητάω σου παραθέτω τους στίχους... Εκεί θα βρεις τι θέλω και τους λόγους που τους θέλω :P

Santa Baby,
Just slip a sable under the tree
For me
Been an awful good girl
Santa Baby, so hurry down the chimney tonight

Santa baby, a '54 convertible too
Light blue
I'll wait up for you, dear
Santa baby, so hurry down the chimney tonight

Think of all the fun I've missed
Think of all the fellas that I haven't kissed
Next year I could be just as good
If you'll check off my Christmas list

Santa Baby, I want a yacht and really thats not
A lot
Been an angel all year
Santa Baby, so hurry down the chimney tonight

Santa honey, one little thing I really need
The deed
To a platinum mine
Santa Baby, so hurry down the chimney tonight

Santa cutie, and fill my stocking with a duplex
And cheques
Sign your 'x' on the line
Santa cutie, and hurry down the chimney tonight

Come and trim my Christmas tree
With some decorations bought at Tif-fa-ny
I really do believe in you
Lets see if you believe in me

Santa Baby, forgot to mention one little thing
A ring
I don't mean on the phone
Santa Baby, so hurry down the chimney tonight
Hurry down the chimney tonight
Hurry...tonight

P/s: 'Ημουν απελπιστηκά καλό κορίτσι... να το τονίσουμε αυτό...

Με αγάπη και φιλάκια,
Βίκυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Αγαπημένε μου άγιε Βασίλη είμουν καλό παιδί φέτος και δεν έκανα καθόλου σκανδαλιές:whistle:(ψέματα επιτρέποντε στο γράμα έτσι;), φέτος θέλω να έχεις τους δικούς μου καλά και μαζί με εκείνους όλο τον κόσμο, θα ήθελα ένα φορητό dvd για τις διακοπές που θα περάσω με τον φανταστικό αντρούλη μου.

Αγιε Βασίλη το περιμένω πριν έρθω πάνω στις 23/12 και πλακωθούμε:P

Θα τα πούμε απο κοντά

Η Μάνια σου:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polyanna

Νεοφερμένος

Η Polyanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Aγαπημένε μου Αγιε Βασίλη. Εγώ δεν θα σε κουράσω πολύ. Γιατί βλέπεις είμαι καλό κορίτσι και σε αγαπάω πάααρα πολύ (σλουρπ σλουρπ).

Εγώ θέλω μόνο ... μόνο λέω ...

ΠΑΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ ΛΕΦΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Αγαπητέ Αη Βασίλη,
Δεν πιστεύω ότι υπάρχεις, αλλά αν θέλεις να το πιστέψω, φέρε μου ένα τσουβάλι λίρες, κι εγώ θα σου ξαναγράψω του χρόνου.
(μπορεί όμως τότε να ζητήσω 2)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.

KOULA

Νεοφερμένος

Η KOULA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 63 ετών. Έχει γράψει 111 μηνύματα.
αγιε βασιλη ξερεις τι θελω?λιγη χαρα,λιγη ευτυχια, κουραστηκα να χανω ανθρωπους που αγαπω , προβληματα υγειας γιαυτο σου ζητω λιγη χαρα και ευτυχια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Aγιε μου Βασίλη, δεν ξέρω αν για σένα ήμουν καλό κορίτσι φέτος, πάντως θα ήθελα εκτός από υγεία για όλους όσους αγαπώ και μ' αγαπούν, το 2008 να μου φέρεις μια καλή δουλειά, να μου δείξεις τον σωστό δρόμο στα αισθηματικά μου και να με κάνεις σχετικά πλούσια if possible! :D Μα πάνω απ' όλα να μου δώσεις ισορροπία και ψυχική γαλήνη..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tofugirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tofugirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Αγαπημένε μου Άη Βασίλη (λέμε τώρα..:P)
το μόνο που θέλω είναι να είναι καλά οι δικοί μου,
κι αν συμβεί κάτι κακό (χτύπα ξύλο) να μου δώσεις την ευκαιρία να πω αυτά που δεν έχω προλάβει,
να δώσω τις αγκαλιές που δεν έδωσα και να είμαι εκεί όταν πρέπει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
αγαπημενε μου αγιε βασιλη γεια σου:)
το μονο που θα ηθελα να σου ζητησω φετος και για παντα ειναι να μου δωσεις ΥΓΕΙΑ και τιποτα αλλο γιατι ολα τα αλλα τα εχω.
δεν θελω ουτε λεφτα ουτε τπτ.... τα λεφτα δεν φερνουν την ευτυχια αλλωστε.
αν δεν εχεις την υγεια σου τι να τα κανεις τα λεφτα;
γι αυτο σου ζητω Υγεια σε μενα και σε ολο τον κοσμο που εχει ανιατες ασθενειες για να γινει ο κοσμος μας πιο ομορφος και με περισσοτερα χαμογελα χαρας.:)
και σε ευχαριστω που ολα αυτα τα χρονια παντα με θυμοσουν και δεν με ξεχασες:)
σε φιλω γλυκα γλυκα...:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
A letter to santa, eh?

Κλισέ μεν.... αλλά θέλω υγεία, υγεία, υγεία.





Κατά τα άλλα.... να 'σαι καλά για τις εκπλήξεις που μου επιφύλλασες φέτος.... αλλά αν είναι να τελειώνουν έτσι προτιμώ να μη μου φέρεις τίποτα του χρόνου. Προτιμώ something more monotonus, όπως και πριν. Μπορώ να 'χω την ηρεμία μου καλέ μου santa;

Το πολύ-πολύ φέρε μου μία έτοιμη διπλωματική και εργασίες για τη σχολή.




Κι ένα δελφινάκι να μου κάνει παρέα.. και ευτυχία για εκείνη...




Άστο, ξέχνα τα τα παραπάνω. Θέλω να της φέρεις την ευτυχία που τόσο ποθεί και της έχει λείψει. Μου αρκεί.


Ζωρζ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Αγαπημένε Άγιε Βασίλη, ήμανε καλό παιδί ήμανε και το μόνο που θέλω...:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
την χαρα, την αγαπη, την ευτηχια και ολες τις ξαδελφες τους μαζι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
...και όπως θα έρχεσαι φέρε και μια πιατέλα μελομακάρονα.
Και δίπλες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Γιο σαντα.

Θέλω ένα Sabian Vault Crash 17".
Υποθέτω ότι ξες τι είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top