Kατατακτήριες με βαθμό πτυχίου

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
ναι ρε συ αλλα ο αποφοιτος ΕΜΜΕ εννοειται οτι θα ειναι πιο ανετος σε αυτες τις εξετασεις απο εναν ασχετο.τεσπα:hmm:

Δεν έχει να λέει, πραγματικά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Δεν έχει να λέει, πραγματικά!

δεν εχει τι;οτι δεν εχει σημασια εννοεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
δεν εχει τι;

Η σχολή που τελείωσες δεν έχει να λέει. Αν διαβάσεις την ύλη, γράφεις άνετα. Φέτος έπεσαν πολύ εύκολα θέματα. Με κλήρωση πέφτουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.

venividivici43946

Διάσημο μέλος

Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,392 μηνύματα.
σοβαρα;; και σε εσενα ειναι δωρεαν;;
Ναι. :P
Βασικά εξ όσων ξέρω ο κανόνας είναι τα δωρεάν, λίγα είναι με δίδακτρα. Θέλει ψάξιμο το πράγμα γιατί αρκετά έχουν αυστηρές προϋποθέσεις εισαγωγής όπως λόγου χάριν τα δικά μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Ναι. :P
λίγα είναι με δίδακτρα.
αυτο θα πει γκαντεμια με τα δικα μας....ε μα μια περιουσια θελουν πια και αυτοι...για ενα μεταπτυχιακο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
δωρεαν μεταπτυχιακα;; υπαρχουν τετοια κελεπουρια;;

Θα προσπαθήσω να στο πω με τρόπο μη μου πάθεις κανένα εγκεφαλικό:P. Και το μεταπτυχιακό μου στο ΕΜΠ δωρεάν είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Θα προσπαθήσω να στο πω με τρόπο μη μου πάθεις κανένα εγκεφαλικό:P. Και το μεταπτυχιακό μου στο ΕΜΠ δωρεάν είναι!

ΣΟΚ!!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Θα προσπαθήσω να στο πω με τρόπο μη μου πάθεις κανένα εγκεφαλικό:P. Και το μεταπτυχιακό μου στο ΕΜΠ δωρεάν είναι!

τι;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ενα ενα να το συνειδητοποιησωωωωωωωωω..
οκ λιποθυμησα...!μονο εγω δηλ εχω το πανακριβο μεταπτυχιακο;; αδικη ζωηηηη...εγω καρδια δεν εχω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,792 μηνύματα.
...και στις Φυσικομαθηματικές (μαζί με τις Βιολογοχημειογεωλογικές) επιστήμες δωρεάν είναι...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isovitis

Νεοφερμένος

Ο isovitis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γειά σας, είμαι απόφοιτος δύο σχολών (ΤΕΙ) η εισαγωγή μου στην πρώτη έγινε μέσω παν/νιων ενώ στη δεύτερη με κατατακτήριες. Γνωρίζει κάποιος/α αν υπαρχει διαφοροποιήση στο σύστημα υπολογισμού του βαθμού πτυχίου ή του τρόπου εισαγωγής με το σύστημα των κατακτήριων σε ΑΕΙ απιο τη στιγμή που είμαι κάτοχος δύο πτυχίων? Το ένα είναι συναφές με τη σχολή που με ενδιαφέρει να περάσω ενώ το άλλο όχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efsmar

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Δεν εχει σχεση ποσα πτυχια εχεις για τις κατατακτηριες, κανεις τα χαρτια σου με αυτο που εχεις μεγαλυτερο βαθμο πτυχιου. Το αν ειναι η οχι συναφες καποιο πτυχιο σου με τη σχολη που σε ενδιαφερει να περασεις παλι δεν εχει σχεση, στις περισσοτερες σχολες, γιατι οι θεσεις που βγαινουν για πτυχιουχους τει δεν διαχωριζονται αναλογα με το αντικειμενο σπουδων. Μονο στην ιατρικη γινεται διαχωρισμος κατηγοριων πτυχιουχων Οδοντιατρων,ΤΕΙ και λοιπων ΑΕΙ αλλα ακομη κ εκει οι πτυχιουχοι ΤΕΙ ειναι μια κατηγορια. Σε περιπτωση ομως που μπεις τελικα με το πτυχιο που ειναι συναφες με την καινουργια σχολη μπορεις να αναγνωρισεις ισως καποια μαθηματα, ενω σε περιπτωση που μπεις με μη συναφες ισωςνα μην εχεις αυτο το δικαιωμα. Αυτο ειναι καλο να το ρωτησεις στη γραμματεια του τμηματος που σε ενδιαφερει να εισαχθεις. Αλλα το πρωτο που πρεπει να σε νοιαζει ειναι να μπεις, οποτε κατα τη γνωμη μου κανεις τα χαρτια σου με το πτυχιο με το μεγαλυτερο βαθμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pennyy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 303 μηνύματα.
σε ποιες σχολές μπαίνεις με βαθμό πτυχίου ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
σε ποιες σχολές μπαίνεις με βαθμό πτυχίου ?

Το βλέπεις στις ανακοινώσεις κάθε σχολής! :)
Αυτά αλλάζουν και κάθε χρόνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kelli

Νεοφερμένος

Η kelli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
οι κατατακτηριες γινονται μονο απο τει σε τει και πανεπιστημιο σε πανεπιστημιο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

silverdog

Δραστήριο μέλος

Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 550 μηνύματα.
οχι απο τει και αει σε αει και τει δηλαδη μπορεις να μπεις παντου με τα χαρτια των δυο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top