ΟΕΦΕ: ΑΕΠΠ

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Το 3ο θέλω να το δοκιμάσω. Φαίνεται ενδιαφέρον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Αυριο λογικα στην σελιδα τουο ΟΕΦΕ θα ανεβουν.
Το 4ο θεμα ηταν ενα(μετριο προς ευκολο για μενα)
Ειχε σχεση με 15μελες και ψηφους με πινακες
και το 3ο(παλουκι προς δεν παει αλλο για μενα )
Για εναν αγωνα βολλευ με ΣΕΤ ,ποια ομαδα θα κερδισει(χωρις πινακες), και ενα υποπρογραμμα(με πινακα)

Έχουμε και λέμε
1ο θέμα: Κανονικό / δεν απάντησα από τη θεωρία την μια ανάπτυξη
2ο θέμα: Μέτριας δυσκολίας / το έλυσα
3ο θέμα: ότι πιο δύσκολο έχω δει. Παρά πολύ σύνθετο και δυσκολο. / το έλυσα (ελπίζω)
4ο θέμα: τι να πω αν και σε σας φάνηκε εύκολο εγώ ήμουν τόσο ζαλισμενος από το τρίτο
Που αν και το έλυσα πιστεύω ότι είναι πολύ πιθανό να έκανα κάποιο λάθος

Ίσως το διαγωνισμα που μετα το τέλος του ένιωθα τοσο απερίγραπτα ζαλισμενος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.
Code:
Αρχή_επανάληψης
    Αν κάποιος έχει όλο το διαγώνισμα Ή έχει το 3ο θέμα τότε
       Να μου το κάνει πάσα
       Να τα κάνει πάσα και στο βασίλη από κάτω
    Τέλος_αν
Μέχρις_ότου να βρεθεί κάποιος που τα έχει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

vassilis498

Διακεκριμένο μέλος

Ο vassilis498 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7,079 μηνύματα.
κι εγώ κι εγώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
Code:
Αρχή_επανάληψης
    Αν κάποιος έχει όλο το διαγώνισμα Ή έχει το 3ο θέμα τότε
       Να μου το κάνει πάσα
       Να τα κάνει πάσα και στο βασίλη από κάτω
    Τέλος_αν
Μέχρις_ότου να βρεθεί κάποιος που τα έχει
μεχρι τωρα ατερμων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ρει αυριο βγαινουν τα θεματα στην σελιδα του οεφε υπομονη!! :P Παντως το θεμα 3ο ητα πολυ δυσκολο, κοπαναγα το κεφαλι αλλα δεν μ ρχοτανε τιποτα(ολες τις επαναληψεις εβαλα :P ). Η διαδικασια ποσες σειρες σου πειρε εμενα μονο 2(χωρις μεταβλητες κτλ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Ρει αυριο βγαινουν τα θεματα στην σελιδα του οεφε υπομονη!! :P Παντως το θεμα 3ο ητα πολυ δυσκολο, κοπαναγα το κεφαλι αλλα δεν μ ρχοτανε τιποτα(ολες τις επαναληψεις εβαλα :P ). Η διαδικασια ποσες σειρες σου πειρε εμενα μονο 2(χωρις μεταβλητες κτλ)

Και μένα δυο
Σκορ[τρέχον_σετ,1]<-ποντοι_πρωτης
Σκορ[τρέχον_σετ,2]<-ποντοι_δευτερης
Κάτι τέτοιο έκανα απο οτι θυμάμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
ναι κ γω μονο αυτα εβαλα(βεβαια εκανα βλακει και δεν αλλαξα τα ονοματα απο το προγραμμα στο υπποπρογραμμα :P )
Αν θυμασαι και εχεις χρονο εξηγα λιγο τον τροπο λυσης του θεματος(ειδικοτερα το γ3 μετα τρια ερωτηματα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ναι κ γω μονο αυτα εβαλα(βεβαια εκανα βλακει και δεν αλλαξα τα ονοματα απο το προγραμμα στο υπποπρογραμμα :P )
Αν θυμασαι και εχεις χρονο εξηγα λιγο τον τροπο λυσης του θεματος(ειδικοτερα το γ3 μετα τρια ερωτηματα).
Κοιτά δε θυμάμαι ακριβώς όμως τα κυρία βήματα που Έκανα ήταν


Πήρα μια μεγάλη ΌΣΟ ΣΕΤ1<>3 και ΣΕΤ2<>3 επαναλάβε
Και μέσα σε αυτή την όσο μια ΑΝ σετ1+σετ2<>4 τοτε
Όσο (ποντοι1<>25 και ποντοι2<>25) ή Α_Τ(ποντοι1-ποντοι2)<=1 επαναλάβε
Και εδω μέσα μετράγε ποντους
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
ναι κ γω μονο αυτα εβαλα(βεβαια εκανα βλακει και δεν αλλαξα τα ονοματα απο το προγραμμα στο υπποπρογραμμα :P )
Αν θυμασαι και εχεις χρονο εξηγα λιγο τον τροπο λυσης του θεματος(ειδικοτερα το γ3 μετα τρια ερωτηματα).
Κοιτά δε θυμάμαι ακριβώς όμως τα κυρία βήματα που Έκανα ήταν


Πήρα μια μεγάλη ΌΣΟ ΣΕΤ1<>3 και ΣΕΤ2<>3 επαναλάβε
Και μέσα σε αυτή την όσο μια ΑΝ σετ1+σετ2<>4 τοτε
Όσο (ποντοι1<>25 και ποντοι2<>25) ή Α_Τ(ποντοι1-ποντοι2)<=1 επαναλάβε
Και εδω μέσα μετράγε ποντους
Αν δεν ισχύει το ΑΝ σετ1+.... Τότε σήμαινε ότι βρίσκονταν στο τέταρτο σετ και πήγαιναν για το 5ο
Οπότε στην όσο γινότανε ποντοι1<>15...
Βέβαια υπήρχαν οι μετρητές που μόλις τελείωνε σετ αύξανε τον μετρητή σετ1 ή 2 του νικητή κατα 1
Έτσι νομίζω το πήγα αποτι θυμαμαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Οκ το πιασα!! Κτ τετοιο πηγα να κανω κ γω αλλα ξεχασα τελειως αυτο με την διαφορα που ελεγε :@ .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Οκ το πιασα!! Κτ τετοιο πηγα να κανω κ γω αλλα ξεχασα τελειως αυτο με την διαφορα που ελεγε :@ .

Καλά μη σκας κάτι τέτοιο δεν παίζει να βαλουνε για κανένα λόγο
Εντωμεταξυ στο τέταρτο το τελευταίο ερώτημα ενώ όλοι το πήγαν με
Ταξινόμηση κτλπκτλπ

Εγω βρήκα τις θέσεις στις οποίες υπάρχουν μαθητές της Γ
τις θέσεις τις έβαλα σε ένα πίνακα Θεσεις[πληθος_γ]

Πχ αν ο πρώτος της τάξης Γ ήταν στην στήλη 3 του πίνακα ΑΠ
Τότε στο θεσεις[1] έμπαινε το 3

Και είπα
Για κ απο 1 μέχρι πλήθος_γ
Για i απο 1 μέχρι 70
Αν ΑΠ[i,θεσεις[κ]]="+" τοτε
Πλ<-πλ+1
....
...
...

Δε ξέρω αν είναι σωστο αλλά είναι ότι πιο μουρλο έχω κάνει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
να πω και εγω τις εντυπωσεις μου.
1ο θεμα το εκανα εκτος απο εκεινο με τα συντακτικα-λογικα λαθη(τι ηταν αυτο;;:redface:)
2ο θεμα ελπιζω να ειναι σωστο..ειδικα ο πινακας τιμων
4ο θεμα το εκανα με αρκετες επιφυλαξεις εκτος απο το Δ5ii)
3ο θεμα το κοιταγα πανω απο μιση ωρα.δεν καταλαβα ποτε τι ζηταγε απλα εγραψα γυρω στις 10 σειρες για να μη λεω οτι δεν αγγιξα ενα ολοκληρο θεμα:(
χαλια.χαλια.χαλια.καλα αυτοι του οεφε γτ βαζουν τετοια;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εγω τοο τελευταιο στο Δ το κανα ετσι
Για i απο 1 μεχρι 70
Για j απο 1 μεχρι 30
Αν ταξη[j]="Γ" και ΑΠ[i,j]="+" τοτε
πλ<πλ+1
τελος...
..
.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

charoula3

Νεοφερμένος

Η charoula3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εγω στο 3ο θεμα εκανα την μεγαλυτερη συνθηκη ever! καταρχας κοιταζα πεντε ωρες το θεμα και δεν μπορουσα να καταλαβω πως στο καλο μετρουσαμε τους ποντους! τελειως αχρηστη εκφωνηση, μεχρι που ρωτησα μια κοπελια που παιζει βολευ πως τους μετραμε…

Ειπα

ΑΝ ΣΕΤ<5
ΑΝ ((Π1=25 Ή Π2=25) ΚΑΙ Α_Τ(Π1-Π1)>=2) Ή (Π1>25 ΚΑΙ Π2>25 ΚΑΙ Α_Τ(Π1-Π2)>=2) ΤΟΤΕ

ΤΕΛΟΣ_ΑΝ
ΑΛΛΙΩΣ
ΑΝ ((Π1=15 Ή Π2=15) ΚΑΙ Α_Τ(Π1-Π1)>=2) Ή (Π1>15 ΚΑΙ Π2>15 ΚΑΙ Α_Τ(Π1-Π2)>=2) ΤΟΤΕ

ΤΕΛΟΣ_ΑΝ
ΤΕΛΟΣ_ΑΝ

δεν ξερω αν ειναι σωστο, ομως με την ζαλαδα που ειχα απο την εκφωνηση και πολυ ειναι… ισως θα επρεπε να πω …Π1>25 Ή Π2>25 αντι για ΚΑΙ αλλά anyway…

εντωμεταξυ ψαχνω τις λυσεις και σε ενα site που εχει δωσει ολα του οεφε 2012, παταω για το αεππ και μου βγαζει error! :@:@:@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenita_k

Νεοφερμένος

Η elenita_k αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
είναι εύκολο κάποιος να μ στειλει τα φετινα θέματα οεφε στο αεππ???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Ανεβηκαν στην ιστιοσελιδα oefe.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Aris^^

Νεοφερμένος

Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Μπορείς να μου δώσεις το ακριβές Link διότι δέν τα βρίσκω πουθενά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina123

Δραστήριο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 699 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top