Ισοτιμία ΑΕΙ και ΤΕΙ: Τι ισχύει για τους παλαιότερους πτυχιούχους;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
ναι καλα λες...η στατιστικη κολλαει σε πολλες επιστημες..ειναι δυνατο εργαλειο!:D

Μας παιδεύει όμως!!!
Ειδικά στα Αγγλικά!!!!!!:whistle::whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Μας παιδεύει όμως!!!
Ειδικά στα Αγγλικά!!!!!!:whistle::whistle::whistle:

χαχα...πρωτα βλεπεις και παθαινεις να τα μαθεις ελληνικα :book::book::book:και μετα σου λεει: αγγλικα πρεπει να τα μαθεις:rtfm::rtfm::rtfm:...και αντε να συντονιστεις παλι στους νεους συμβολισμους!:hypno::hypno::hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
χαχα...πρωτα βλεπεις και παθαινεις να τα μαθεις ελληνικα :book::book::book:και μετα σου λεει: αγγλικα πρεπει να τα μαθεις:rtfm::rtfm::rtfm:...και αντε να συντονιστεις παλι στους νεους συμβολισμους!:hypno::hypno::hypno:

Μωρέ οι συμβολισμοί είναι τα ίδια ελληνικά γραμματάκια!!!
Το θέμα είναι ότι οι Άγγλοι τα σκοτώνουν στην προφορά (μ=μιου!!!!!!!!!!!!) και επίσης η ανάλυση του SPSS στα αγγλικά είναι ένα θεματάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Μωρέ οι συμβολισμοί είναι τα ίδια ελληνικά γραμματάκια!!!
Το θέμα είναι ότι οι Άγγλοι τα σκοτώνουν στην προφορά (μ=μιου!!!!!!!!!!!!) και επίσης η ανάλυση του SPSS στα αγγλικά είναι ένα θεματάκι...

γιατι πρεπει να τα προφερεις κιολας?:hmm::hmm::hmm:
(μμμμ τωρα θα μου πεις οι δημοσιογραφοι καλουνται να προφερουν και πολλα αφου δεν ασχολουνται μονο με τα γραπτα!:P)
τεσπα...εμενα οι συμβολισμοι με χαλασαν σε αρχικη φαση αλλα τωρα..οκ!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
γιατι πρεπει να τα προφερεις κιολας?:hmm::hmm::hmm:
(μμμμ τωρα θα μου πεις οι δημοσιογραφοι καλουνται να προφερουν και πολλα αφου δεν ασχολουνται μονο με τα γραπτα!:P)
τεσπα...εμενα οι συμβολισμοι με χαλασαν σε αρχικη φαση αλλα τωρα..οκ!:D

Όταν είσαι σε μεταπτυχιακό στην Αγγλία, σίγουρα θα πρέπει να τα προφέρεις στα αγγλικά...!!:D:D

Οι δημοσιογράφοι δεν ασχολούνται με την στατιστική στη δουλειά τους. Ασχολούνται με στατιστικές. Εγώ πάλι που δεν είμαι δημοσιογράφος, χρησιμοποιώ στατιστική κάθε μέρα στην έρευνα...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
Όταν είσαι σε μεταπτυχιακό στην Αγγλία, σίγουρα θα πρέπει να τα προφέρεις στα αγγλικά...!!:D:D

Οι δημοσιογράφοι δεν ασχολούνται με την στατιστική στη δουλειά τους. Ασχολούνται με στατιστικές. Εγώ πάλι που δεν είμαι δημοσιογράφος, χρησιμοποιώ στατιστική κάθε μέρα στην έρευνα...:/:
ναι καλα αυτο εννεοιται...εμεις λεμε αν ειναι απαραιτητη η προφορα η αγγλικη στο προπτυχιακο!:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Revekka

Τιμώμενο Μέλος

Η Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών, Καθηγητής Πανεπιστημίου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22,453 μηνύματα.
Δεν σε καταλαβαίνουν οι Άγγλοι αλλιώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top