Εξετάσεις γυμνάσιο

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Nenoula

Δραστήριο μέλος

Η Ελένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 540 μηνύματα.
εμεις αυριο γραφουμε αρχαια....:( και δεν εχω βγαλει την ολη την υλη ακομα:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ευτυχώς η δικιά μας καθηγήτρια μας έδινε ερωτήσεις για το κάθε μάθημα και έτσι το διάβασμα της Ιστορίας γίνεται ευκολότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Σε εμας η καθηγητρια μας εδωσε τα σος κεφαλαια (βασικα αυτα που τα εχουμε ολοκληρα).Επισης τα περισσοτερα κεφαλαια της υλης ειναι ουτε 1 ολοκληρη παραγραφος (μονο υπογραμισμενα δηλαδη) και μερικα μαθηματα της υλης μας ειπε να τα κανουμε μονο μια αναγνωση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
εμεις αυριο γραφουμε αρχαια....:( και δεν εχω βγαλει την ολη την υλη ακομα:whistle:

χαλαρα..ουτε εγω εχω τελειωσει τα μαθηματικα:P
βεβαια εγω γραφω μεσημερι,οποτε θα αφησω και κατι για αυριο.. εσεις λογικα θα γραφετε πρωι..(οπως ολοι:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Πιστεύω, ότι θα ήταν καλύτερο να γράφουμε συγκεκριμένα για κάθε τάξη, στα αντίστοιχα θέματα εξετάσεων. Σε αυτό το θέμα, θα γράφουμε μόνο γενικά. Έτσι, θα υπάρχει καλύτερη δομή και δε θα μπερδεύει τον αναγνώστη;)

Εξετάσεις Α' Γυμνασίου: Εδώ
Εξετάσεις Β' Γυμνασίου: Εδώ
Εξετάσεις Γ' Γυμνασίου: Εδώ

;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Πιστεύω, ότι θα ήταν καλύτερο να γράφουμε συγκεκριμένα για κάθε τάξη, στα αντίστοιχα θέματα εξετάσεων. Σε αυτό το θέμα, θα γράφουμε μόνο γενικά. Έτσι, θα υπάρχει καλύτερη δομή και δε θα μπερδεύει τον αναγνώστη;)

Εξετάσεις Α' Γυμνασίου: Εδώ
Εξετάσεις Β' Γυμνασίου: Εδώ
Εξετάσεις Γ' Γυμνασίου: Εδώ

;)

Καλη ιδεα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά, τι έγινε;; Πως γράψατε;:)
Εμείς γράψαμε ιστορία και έσκισα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 019112

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λοιπόν παιδιά, τι έγινε;; Πως γράψατε;:)
Εμείς γράψαμε ιστορία και έσκισα:D
Μπράβο, κι εγώ το ίδιο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pikod

Νεοφερμένος

Ο pikod αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Κι εγώ κι εγώ!! Και αγχωνόμουν τόσο πολύ για την ιστορία!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Olga97

Νεοφερμένος

Η ΟΛΓΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εμείς γράψαμε σήμερα ιστορία και γράφουμε την Τρίτη φυσική...
Ιστορία μια χαρά έγραψα...Πάλι καλά δηλαδή...:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ωραία απο ότι βλέπω οι περισσότεροι μια χαρά τα πήγαμε:D
Και εμείς Φυσική γράφουμε την Τρίτη:/:
Οι υπόλοιποι τι γράφετε;;:)

:offtopic:Όλγα, μ'αρέσει πολύ η υπογραφή σου!!:P

:sorry: για το οφφ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Λοιπον εγω σημερα εγραψα Βιολογια και εσκισα!!:D.Την Πεμπτη γραφουμε Ελενη και μετα την Τριτη Αρχαια.Αντε να δουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Λοιπον εγω σημερα εγραψα Βιολογια και εσκισα!!:D.Την Πεμπτη γραφουμε Ελενη και μετα την Τριτη Αρχαια.Αντε να δουμε.

Μπράβο!!:D
Όταν λες ότι την Πέμπτη γράφετε Ελένη;;;;;;;;;;;;; Δεν θα γράψετε την Τρίτη που μας έρχεται;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Μπράβο!!:D
Όταν λες ότι την Πέμπτη γράφετε Ελένη;;;;;;;;;;;;; Δεν θα γράψετε την Τρίτη που μας έρχεται;:hmm:

Μπραβο και σε εσενα!Οχι εμεις γραφουμε Πεμπτη Ελενη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Μπραβο και σε εσενα!Οχι εμεις γραφουμε Πεμπτη Ελενη :)

Τυχεροί είστε!:) Εμείς γράφουμε την Τρίτη Φυσική και μετά την Πέμπτη Ιλιάδα και η ύλη είναι λίγο μεγάλη:/:
Η Ελένη είναι τόσο δύσκολη και σας άφησαν τόσες ημέρες για να διαβάσετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Prokopis22

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Prokopis22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 122 μηνύματα.
Τυχεροί είστε!:) Εμείς γράφουμε την Τρίτη Φυσική και μετά την Πέμπτη Ιλιάδα και η ύλη είναι λίγο μεγάλη:/:
Η Ελένη είναι τόσο δύσκολη και σας άφησαν τόσες ημέρες για να διαβάσετε;

Δεν θα ελεγα δυσκολη αλλα εχει περιπου 6 σελιδες εισαγωγη και 3 επεισοδια και τον προλογο.Το καθενα απο αυτα εχει περιπου 10 φυλλαδια.Αλλα ενταξει ειναι ευκολα και κανεις δεν θα σου ζητησει να τα μαθεις απ εξω.

Και αυτος που μας εκανε το προγραμμα ειναι λιγο:hypno:.Να φανταστεις μας εδωσε τοσες μερες για την Ελενη ενω μονο 1 μερα για Χημεια και 3 για Ιστορια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
εγω εγραψα ιστορια (παρα πολυ καλα) και την τριτη μαθηματικα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chr96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Chr96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 154 μηνύματα.
Οποιοι γραψανε ιστορια Γ'γυμνασιου ας πουνε τα θεματα!!Ευχαριστω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PanagiotisTh

Νεοφερμένος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 52 μηνύματα.
Παιδιά γράφω Αρχαία αύριο.. Είναι δυνατόν να πέσει Παράλληλο Κείμενο για μετάφραση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top