Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Eγω παλι στο "The Devil Wears Prada" επαθα παρακρουση με την Anne Hathaway.....:whistle: :inlove: :inlove:

Ειδικα μετα την "μεταμορφωση" της και το ολο της στυλ στο ντυσιμο...:yes: :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giostau

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Eγω παλι στο "The Devil Wears Prada" επαθα παρακρουση με την Anne Hathaway.....:whistle: :inlove: :inlove:


+9999999999999999999999999
Εϊναι κούκλα η άτιμη!!!:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Νταξ, αντικειμενικά όμορφη είναι:P... θέλω να την δείτε όμως σε καμιά φώτο άβαφη να σας πω εγώ μετά:D:P

Την έχω δεί και εγώ την ταινία, και μπορώ να πω πως μου άρεσε αρκετά και στο τέλος με συγκίνησε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Πιο πολυ μου άρεσε στην αρχή, πολλές φόρες μετά την μεταμορφωση είχε ντυθεί χαλία. Εμένα μετά από την μεταμόρφωση μου άρεσε κυριώς στην πρώτη εμφάνιση.


Το τέλος δεν μου άρεσε κάθολου, πολύ στην σφαίρα της συμβατικότητας κινήθηκε το σενάριο στο τέλος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Eγω παλι στο "The Devil Wears Prada" επαθα παρακρουση με την Anne Hathaway.....:whistle:

Κι εμένα μου αρέσει πολύ αυτή η κοπέλα. Αν και γυναίκα το καλό πράγμα το λέω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Είδα το "5 λεπτά ακόμα", αρκετά καλή ταινία και πιστεύω οτι είχε και κάποια βαθύτερα νοήματα πέρα από το χιούμορ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Είδα το "5 λεπτά ακόμα", αρκετά καλή ταινία και πιστεύω οτι είχε και κάποια βαθύτερα νοήματα πέρα από το χιούμορ.

Ναι...το έλεγε και στο τέλος εξάλλου...και σε αυτήν συγκυνίθηκα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Babel... Πολύ καλοφτιαγμένο, πολύ δυνατό και στενάχωρο, κλασικός Inarritu...
Πολύ καλή ταινία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Superman Returns.
Μεγάλη πατάτα και μόνο ένα σχόλιο θα κάνω θετικό.Επιτέλους είχε γυναίκα στον ρόλο της Λόις.

MonsterHouse
Αν και μαρέσουν πολύ τα κινούμενα σχέδια, αυτό δεν μάρεσε καθόλου. Εκτός τον άλλων σαν να μην πήγαινε καλά κάτι με το animation.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
When a stranger calls
...Εντάξει,καλό ήταν αγωνία κτλ αλλά στο τέλος δεν μου άρεσε καθόλου που
στο τέλος η κοπέλα, η καημένη, τελικά τρελάθηκε και μπήκε στο ψυχιατρείο


:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Jet Li's Feerless. Πάρα πολύ καλό, με τρομερή χορογραφία στις μάχες, και απίστευτα αληθοφανής. Βέβαια το έργο είναι ακόμα περισσότερο combat-based από το Hero.

Μόνη βασική ένσταση κάτι σπασίματα και εξαρθρώσεις που έχει που τα Τίγρης και Δράκος και Hero δεν είχαν ευτυχώς. Το ιπτάμενα στιλέτα για μένα δεν υπήρξε ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εχτές είδα το "οι ατέλειωτοι αρραβώνες", πολύ καλό, μου άρεσε :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είδα το "Little children" με την Κέιτ Γουίνσλετ, την Τζένιφερ Κόνελι και άλλους που δεν τους ξέρω αλλά οι ερμηνείες τους ήταν πολύ καλές. Ωραία ταινία, με πολλούς χαρακτήρες. Ασχολείται με ανθρώπους που έχουν παιδιά ή ενδιαφέρονται με διάφορους τρόπους γι'αυτά, με την οικογένεια, τον έρωτα, τον πουριτανισμό της κοινωνίας. Μου άρεσε πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Που το είδες; Παίζεται στην Ελλάδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Που το είδες; Παίζεται στην Ελλάδα;

Το είδα στην Γλασκώβη. Δεν ξέρω αν έχει έρθει ακόμα Ελλάδα, αλλά δε νομίζω να μην έρθει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.

John Tucker Must Die


Γενικά μια πολύ απλοική ταινία με πολύ ωραίες γυναίκες.
Αλλά σε ένα σημείο και μόνο που χρειάστηκε είπε μεγάλη ατάκα, που δυστυχώς είναι μεγάλη αλήθεια.
Everybody knows he can be.
He is John Tucker

And still, every girl in school lines up to date him knowing what they know,
and yet he lies to girl to get them to fall for him

i cant imagine the kind of person who would do that
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Ειδα τον Borat!!! :hehe::hehe::hehe::hehe:
Γελασα παρα πολυ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
"Εις το όνομα του πατρός"...
Με πήραν τα ζουμιά βραδιάτικα [και τα νεύρα επίσης]

ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.
"Σε βλέπω ΙΙΙ"
....ίδια γεύση με το ΙΙ πολύ σιχαμάρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top