Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,844 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,391 μηνύματα σε 78,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 202 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Βόλου

ilianna

Φοιτητής

H ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 298 μηνύματα.

H ilianna oleee έγραψε: στις 15:41, 16-07-09:

Εγώ κατά 85-90% έρχομαι Βόλο...:p
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

RottenCrusader!

Φοιτητής

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 210 μηνύματα.

O RottenCrusader! έγραψε: στις 16:18, 16-07-09:

Ένα χρόνο μετά,βρίσκω -μελλοντικούς-συμφοιτητές μου στο ischool!(Το τοπικ το χα ξεκινήσει γι'αυτόν τον σκοπό!)
Παράθεση

ilianna

Φοιτητής

H ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 298 μηνύματα.

H ilianna oleee έγραψε: στις 15:37, 17-07-09:

Είδες τι σου κάνει το ίντερνετ;;
Βασικά και η αδερφή μου είναι στο 5ο έτος,αλλά δεν παίζει να την ξέρεις..
Παράθεση

RottenCrusader!

Φοιτητής

Ο RottenCrusader! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 210 μηνύματα.

O RottenCrusader! έγραψε: στις 15:52, 17-07-09:

Γενικά,δε κοινωνηκοποιήθηκα όσο ήθελα φέτος...πράγμα που ευελπιστώ να διορθώσω απο σεπτέμβρη.Φατσικά όσοι πατάνε συνελευσεις και λέσχη με ξέρουν
Παράθεση

RebeccaforJimani (Ρεβέκκα)

Φοιτητής

H Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 394 μηνύματα.

H RebeccaforJimani C.E.I.D. έγραψε: στις 15:56, 17-07-09:

Μπράβο Endless Rage που είσαι μορφή και σε ξέρουν όλοι!
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από ilianna
Εγώ κατά 85-90% έρχομαι Βόλο...:p
Πόσο είπαμε ότι έβγαλες?
Παράθεση

RottenCrusader!

Φοιτητής

O RottenCrusader! έγραψε: στις 15:58, 17-07-09:

Βασικά,παίζει να μαι ο γνωστός-αγνωστος!Όχι πως είμαι σνόμπ,απλά έχω τους δικούς μου ρυθμούς και είμαι συχνά στο κόσμο μου
Παράθεση

Φοιτητής

H Ρεβέκκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 394 μηνύματα.

H RebeccaforJimani C.E.I.D. έγραψε: στις 16:00, 17-07-09:

Καλά μην μου λες εμένα για δικούς σου ρυθμούς κτλ Πες ότι την ψώνισες κι ασε τα σάπια!
Παράθεση

RottenCrusader!

Φοιτητής

O RottenCrusader! έγραψε: στις 16:02, 17-07-09:

Εντάξει ρε Ρεβέκκα!,είμαι γαμάτος,πειράζει?
Παράθεση

Φοιτητής

H RebeccaforJimani C.E.I.D. έγραψε: στις 16:05, 17-07-09:

Ναι!:bravo: :bravo:Το Πραδέχτηκε! Ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!:bravo::bravo::yeah::yeah:
:ntomata:Αλλά θα σε ξεπεράσω το Σεπτέμβρη! Θα δεις!
Παράθεση

RottenCrusader!

Φοιτητής

O RottenCrusader! έγραψε: στις 16:08, 17-07-09:

Bασικά,δε ψήνουμε κανα Ischool meeting,Η τουλάχιστον οι συνκαμένοι,ημερομηνια ανοιχτη,να δούμε ποιός είναι ο πιο γαμάτος?:no1:
Παράθεση

Φοιτητής

H RebeccaforJimani C.E.I.D. έγραψε: στις 16:10, 17-07-09:

Αν καταλήξω Βόλο why not?(Αλλιώς ευτυχώς για σένα δεν θα με συναντήσεις)
Παράθεση

t0ny3

Απόφοιτος

Ο t0ny3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O t0ny3 έγραψε: στις 21:38, 17-07-09:

Εγω παιδια ειμαι 99% Βολο μην πω 100%.Το εχω βαλει δευτερη επιλογη μετα της Θεσσ/νικη που δεν την πιανω.Εχω βγαλει 18102.Παντως εχω ακουσει τα καλυτερα και για την σχολη και για την Πολη!!
ΑΝτε για να δουμε....
Παράθεση

ilianna

Φοιτητής

H ilianna oleee έγραψε: στις 11:31, 18-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από RebeccaforJimani

Πόσο είπαμε ότι έβγαλες?
Δεν είπαμε!

Είμαι 2k πάνω από τη Σάμο και μπορώ να πάρω μετεγγραφή ως τρίτεκνη και επειδή έχω αδερφή στην ίδια πόλη. Αν η Σάμος ανέβει 2000,την έκατσα...!
Παράθεση

RottenCrusader!

Φοιτητής

O RottenCrusader! έγραψε: στις 14:47, 18-07-09:

Kαλά,τα παν κι άλλοι αυτά περι πόλης,και μετα δε θέλαν να πάρουν μεταγραφή
Πέρνα με το καλό όπου μπορέσεις,και βλέπεις με ηρεμία μετα αν συμφέρει η όχ να μείνεις.(Και ειδικά στη σάμο που παίρνεις γελοιώσως εύκολα εστία,και μάλιστα καλή,δε μπορούν να σου πούν οι γονείς τπτ)
Παράθεση

Fok (Κώστας)

Φοιτητής

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O Fok έγραψε: στις 15:10, 18-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από ilianna
Δεν είπαμε!

Είμαι 2k πάνω από τη Σάμο και μπορώ να πάρω μετεγγραφή ως τρίτεκνη και επειδή έχω αδερφή στην ίδια πόλη. Αν η Σάμος ανέβει 2000,την έκατσα...!
Ισχυει αυτο?
Παράθεση

RottenCrusader!

Φοιτητής

O RottenCrusader! έγραψε: στις 15:46, 18-07-09:

Είναι λόγος μεταγραφής,ανάλογα το εισόδημα,μπορεί ν'αποτελέσει ικανή συνθήκη
Παράθεση

ilianna

Φοιτητής

H ilianna oleee έγραψε: στις 21:31, 19-07-09:

http://www.tanea.gr/default.asp?pid=...&artid=4525297 Δες εδώ που τα λέει ωραία!

Αρχική Δημοσίευση από Εndless rage
Kαλά,τα παν κι άλλοι αυτά περι πόλης,και μετα δε θέλαν να πάρουν μεταγραφή
Πέρνα με το καλό όπου μπορέσεις,και βλέπεις με ηρεμία μετα αν συμφέρει η όχ να μείνεις.(Και ειδικά στη σάμο που παίρνεις γελοιώσως εύκολα εστία,και μάλιστα καλή,δε μπορούν να σου πούν οι γονείς τπτ)
Έχω ακούσει για τα νησιά ότι μπορείς να βρεις εύκολα εστία...Αν δεν μπορούσα να πάρω μετεγγραφή,δε θα είχα πρόβλημα να μείνω Σάμο! Μ'αρέσει η ιδέα! Απλά προτιμώ Βόλο και για την αδερφή που προανέφερα και για άλλους λόγους...Θα δούμε σε 1 μήνα!!
Παράθεση

kardinalios (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Η/Υ Τηλεπικοινωνιών και Δικτύων Θεσσαλίας (Βόλος) και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.

O kardinalios έγραψε: στις 00:38, 31-07-09:

Παιδιά τι έχει γίνει με την μετονομασία του τμήματος....??
Παράθεση

LITTLEROSES (ΑΘΗΝΑ)

Φοιτητής

H ΑΘΗΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Η/Υ Τηλεπικοινωνιών και Δικτύων Θεσσαλίας (Βόλος) . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H LITTLEROSES έγραψε: στις 00:53, 31-07-09:

Αρχική Δημοσίευση από kardinalios
Παιδιά τι έχει γίνει με την μετονομασία του τμήματος....??
Θα γίνει του χρόνου άντε καλέ τα λέμε τον Σεπτέμβρη στη σχολή εγω περνάω σίγουρα και είναι και η πρώτη μου προτίμηση.
Παράθεση

HEADBANGER (ΘΑΝΑΣΗΣ)

Φοιτητής

Ο ΘΑΝΑΣΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Πληροφοριακών και Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου (Σάμος) και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

O HEADBANGER έγραψε: στις 16:14, 01-08-09:

Με την μετονομασια θα προκυψει και αλλαγη στα μαθηματα( θα αντικατασταθουν καποια η' θα προσθεθουν...? ) ????
Κι ενας αποφοιτος απο το εν λογο τμημα μετα απο 5 χρονια (λεμε τωρα.....) θα ειναι αποφοιτος ΗΜΜΥ ???
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Alex2001, Maria2229