Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,821 εγγεγραμμένα μέλη και 2,472,168 μηνύματα σε 78,625 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 388 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Έχετε Βοηθήματα;

Έχετε Βοηθήματα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 73)
Ναι
54
73,97%
Όχι
19
26,03%

maraki love (Μαρία)

Φοιτητής

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 1,985 μηνύματα.

H maraki love έγραψε: στις 13:55, 26-12-09:

όλα τα είχα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Bloody Μaria^^ (Mαρία ρε)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

H Mαρία ρε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 199 μηνύματα.

H Bloody Μaria^^ έγραψε: στις 13:57, 26-12-09:

Nαι συμφωνω με την pre+
Επίσης εγώ αν επαιρνα θα ηταν και φυσικη αλλα οκ τα καταφέρνω μια χαρά κι έτσι..!
Παράθεση

ΑνΘη!!!

Μαθητής Β' γυμνασίου

H ΑνΘη!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 27 μηνύματα.

H ΑνΘη!!! έγραψε: στις 08:46, 27-12-09:

βοηθηματα εχω αλλα δεν τα ακουμπαω ποτε
Παράθεση

christina.maria (Χριστινα-Μαρια)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε: στις 11:10, 27-12-09:

Αυτο κι αν ειναι πεταμα χρηματων...Δεν τους λυπασαι τους γονεις σου;
Παράθεση

dk13

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 346 μηνύματα.

O dk13 έγραψε: στις 15:31, 27-12-09:

μπα δεν νομιζω
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,220 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 19:38, 27-12-09:

Eγώ έχω 6
Παράθεση

violitzou

Δραστήριο Μέλος

H violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 177 μηνύματα.

H violitzou έγραψε: στις 20:09, 27-12-09:

εγω δεν θα ειχα αν ο ξαδερφος μου δεν μου τα δανειζαι
αλλα μονο μαθηματικα ανοιγω για εξασκηση.....εχει πολυ καλες ασκησεις το συγκεκριμενο
Παράθεση

christina.maria (Χριστινα-Μαρια)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H Χριστινα-Μαρια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 286 μηνύματα.

H christina.maria Καλό Καλοκαίρι!! έγραψε: στις 20:24, 27-12-09:

Σε ποια μαθηματα εχεις βοηθηματα;
Παράθεση

dreamy girl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H dreamy girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 130 μηνύματα.

H dreamy girl έγραψε: στις 21:37, 27-12-09:

οχι δεν χρειαστηκε ακομη
Παράθεση

Fedde le Grand

Απόφοιτος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε: στις 11:27, 28-12-09:

Και εγώ 6 είχα αλλά πέταξα τα 4 διότι δεν ήξερα καν ότι ήτανε λυσάρια..Νόμιζα ήτανε κάποια ας το πω βοήθεια για να εξηγεί καλύτερα..Τέλωσπαντων τώρα έχω 2 τα οποία θα τα πετάξω και αυτά
Παράθεση

Alexl1996

Φοιτητής

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε: στις 11:41, 28-12-09:

Για να είμαι ειλικρινής, κι εγώ 6 έχω, αλλά τα 4 δεν τα χρησιμοποιώ... Μόνο τα Μαθηματικά και σπάνια τη Φυσική για περαιτέρω ασκήσεις.... Και μην αρχίσετε πάλι για πέταμα χρημάτων, οι γονείς μου επέμεναν να τα πάρουμε για να αισθάνομαι -λένε- μεγαλύτερη σιγουριά...
Παράθεση

Fedde le Grand

Απόφοιτος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 1,463 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε: στις 11:48, 28-12-09:

Οκ..Από την στιγμή που εσύ νομίζεις ότι πραγματικά το χρησιμοποιείς σωστά άσε τους άλλους να λένε
Παράθεση

Alexl1996

Φοιτητής

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών (ΕΜΠ/Αθήνα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε: στις 11:48, 28-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Submarine
Οκ..Από την στιγμή που εσύ νομίζεις ότι πραγματικά το χρησιμοποιείς σωστά άσε τους άλλους να λένε
:iagree::iagree::iagree::iagree:
Παράθεση

violitzou

Δραστήριο Μέλος

H violitzou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κιλκίς (Κιλκίς). Έχει γράψει 177 μηνύματα.

H violitzou έγραψε: στις 12:33, 28-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Alexl1996
Για να είμαι ειλικρινής, κι εγώ 6 έχω, αλλά τα 4 δεν τα χρησιμοποιώ... Μόνο τα Μαθηματικά και σπάνια τη Φυσική για περαιτέρω ασκήσεις.... Και μην αρχίσετε πάλι για πέταμα χρημάτων, οι γονείς μου επέμεναν να τα πάρουμε για να αισθάνομαι -λένε- μεγαλύτερη σιγουριά...
ρε παιδια δεν λυπαστε τους γονεις σας που αγοραζετε τοσα πολλα αλλα δεν τα χρησιμοποιητε?
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,220 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 12:46, 28-12-09:

Και που ξέρεις μπορεί να τα έχει κατεβασμένα από το Ιντερνετ ή να τα έχει από μεγαλύτερα αδέρφια του.
Παράθεση

violitzou

Δραστήριο Μέλος

H violitzou έγραψε: στις 12:53, 28-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από ~LoVeR BoY~
Και που ξέρεις μπορεί να τα έχει κατεβασμένα από το Ιντερνετ ή να τα έχει από μεγαλύτερα αδέρφια του.
τοτε ενταξει sorry :no1:
Παράθεση

Alexl1996

Φοιτητής

O Alexl1996 έγραψε: στις 15:15, 28-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από violitzou
ρε παιδια δεν λυπαστε τους γονεις σας που αγοραζετε τοσα πολλα αλλα δεν τα χρησιμοποιητε?
Μ' αρέσει που έκανες και παράθεση το ποστ μου, το οποίο αμφιβάλλω αν διάβασες... Σου λέω οι γονείς μου επέμεναν να πάρουμε τα βοηθήματα, τι να τους πω? Ότι δεν τα θέλω? Έλεος....
Παράθεση

M@r@ki

Μαθητής Β' γυμνασίου

H M@r@ki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου . Έχει γράψει 158 μηνύματα.

H M@r@ki έγραψε: στις 15:58, 28-12-09:

Εγώ έχω στα Μαθηματικά για περισσότερες και πιο σύνθετες ασκήσεις, στη Φυσική για καλύτερη κατανόηση της θεωρίας και για ασκήσεις, στην Ιλιάδα για βοήθεια στην ανάλυση και ένα ηλεκτρονικό στη Χημεία.Πιστεύω ότι δε μου χρειάζονται άλλα, τα καταφέρνω και χωρίς αυτά προς το παρόν.
Παράθεση

ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ

Διάσημο Μέλος

H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 613 μηνύματα.

H ΑΓΝΗΓΙΩΡΓΟΣ A fresh start to a new world... έγραψε: στις 16:41, 28-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από violitzou

Nομίζω ότι το είπε στα ελληνικά ότι οι γονείς τις επέμεναν να τα πάρει...
Και επίσης αν οι γονείς τις δεν είχαν τα χρήματα για βοηθήματα δεν θα τα έπερναν.

violitzou

Δραστήριο Μέλος

H violitzou έγραψε: στις 22:47, 28-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Elevestar
Nομίζω ότι το είπε στα ελληνικά ότι οι γονείς τις επέμεναν να τα πάρει...
Και επίσης αν οι γονείς τις δεν είχαν τα χρήματα για βοηθήματα δεν θα τα έπερναν.

αα και κατι αλλο οι γονεις της ειναι οχι τις μια ειναι οι κοπελα!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια