Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,844 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,391 μηνύματα σε 78,680 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 204 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλήνιος Διαγωνισμός Φυσικής: Γενικό θέμα

SonnY

Φοιτητής

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 251 μηνύματα.

O SonnY έγραψε: στις 17:42, 13-02-13:

Παίδες έχω μια απορία!
για τη 2α λυκείου, δεν υπάρχει δεύτερη φάση?
1
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Daft Punk

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Daft Punk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Daft Punk Το "ουδέν σχόλιον" μετριέται για σχόλιο; έγραψε: στις 18:17, 13-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από SonnY
Παίδες έχω μια απορία!
για τη 2α λυκείου, δεν υπάρχει δεύτερη φάση?
Όχι, δυστυχώς, υπομονή μέχρι του χρόνου!!!
Παράθεση

IasonasM

Φοιτητής

Ο IasonasM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O IasonasM έγραψε: στις 19:01, 16-02-13:

Μήπως έχει κανείς κάποιο πρότυπο για την αίτηση συμμετοχής ή ξέρει τι πρέπει να γράφει;
Παράθεση

gregory, nub

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Πρόγραμμα Ιερατικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 19:40, 16-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από IasonasM
Μήπως έχει κανείς κάποιο πρότυπο για την αίτηση συμμετοχής ή ξέρει τι πρέπει να γράφει;
Πας στον φυσικό που σου κάνει μάθημα και πες του να σε γράψει.
Παράθεση

IasonasM

Φοιτητής

Ο IasonasM αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O IasonasM έγραψε: στις 20:09, 16-02-13:

Ο φυσικός την γράφει; Γιατί αυτός ήταν που μου είπε να κάνω την αίτηση.
Παράθεση

gregory, nub

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο gregory, nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Πρόγραμμα Ιερατικών Σπουδών (Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,491 μηνύματα.

O gregory, nub έγραψε: στις 20:10, 16-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από IasonasM
Ο φυσικός την γράφει; Γιατί αυτός ήταν που μου είπε να κάνω την αίτηση.
α τότε δεν ξέρω.
Εμένα ο φυσικός μ έγραψε.
Παράθεση

DrMimi

Φοιτητής

H DrMimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 97 μηνύματα.

H DrMimi έγραψε: στις 15:46, 17-02-13:

Στο δικό μου σχολείο δεν μας ενημερώνουν ποτέ εγκαίρως για τους διαγωνισμούς. Το μόνο που κάνουν είναι να αναρτούν κάτι κωλόχαρτα στον πίνακα ανακοινώσεων λες και εμείς στο 10λεπτο διάλειμμα θα τα διαβάσουμε...οι φυσικοί δεν ασχολούνται καθόλου και εμείς τα μαθαίνουμε από site όπως το ischool!!!!!
Παράθεση

gregory, nub

Μεταπτυχιακός φοιτητής

O gregory, nub έγραψε: στις 15:48, 17-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από DrMimi
Στο δικό μου σχολείο δεν μας ενημερώνουν ποτέ εγκαίρως για τους διαγωνισμούς. Το μόνο που κάνουν είναι να αναρτούν κάτι κωλόχαρτα στον πίνακα ανακοινώσεων λες και εμείς στο 10λεπτο διάλειμμα θα τα διαβάσουμε...οι φυσικοί δεν ασχολούνται καθόλου και εμείς τα μαθαίνουμε από site όπως το ischool!!!!!
Ε, υποτίθεται τον πίνακα ανακοινώσεων τον κοιτάς!
1
Παράθεση

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 17:28, 18-02-13:

Να ανοιξω θεματακι και για τη Φυσικη;
1
Παράθεση

gregory, nub

Μεταπτυχιακός φοιτητής

O gregory, nub έγραψε: στις 17:30, 18-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
Να ανοιξω θεματακι και για τη Φυσικη;
why not
εδώ έγινε ολόκληρο θέμα για την βιολογία, η φυσική που είναι και πιο γαμάτο μάθημα να μην έχει;
3
Παράθεση

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Κτηνιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,991 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 14:50, 19-02-13:

Παιδιά πέρασε η ημερομηνία δήώσεις συμμετοχής;
Παράθεση

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Λιβαδειά (Βοιωτία). Έχει γράψει 4,070 μηνύματα.

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 15:18, 19-02-13:

Πέρασε αλλά εγώ πήρα πριν τηλ στην ΕΕΦ και μου ειπαν πως μαλλον μπορω να δηλώσω αύριο συμμετοχή. Βέβαια μου ειπαν να καλέσω πιο μετά όταν θα έχει ερθει και η υπεύθυνη για το συνέδριο αυτό, οποτε μολις πάρω τηλ θα σας πω
Παράθεση

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 867 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε: στις 15:22, 19-02-13:

Οχι παιδια η προθεσμια δν εχει ληξει. Μεχρι τις 22/2 ειναι...
Παράθεση

Τάσος97 (Allostasis)

Τιμώμενο Μέλος

O Τάσος97 Sólo tu corazón caliente y nada más έγραψε: στις 15:37, 19-02-13:

Ααααα πολύ ωραία Όσοι πάνε εκεί θα μείνουν στο ξενοδοχείο ή όχι;

Μολις πηρα τηλ και για το συνεδριο 23-24 Φεβρ οι συμμετοχες εχουν κλεισει. Θα γινει ξανα ενα παρομοιο γύρω στον Απρίλιο μου ειπαν
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Τάσος97 : 19-02-13 στις 15:51.
Παράθεση

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Πτυχιούχος του τμήματος Κτηνιατρικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,991 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 17:21, 19-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από Τάσος97
Ααααα πολύ ωραία Όσοι πάνε εκεί θα μείνουν στο ξενοδοχείο ή όχι;

Μολις πηρα τηλ και για το συνεδριο 23-24 Φεβρ οι συμμετοχες εχουν κλεισει. Θα γινει ξανα ενα παρομοιο γύρω στον Απρίλιο μου ειπαν
Κάτσε τι εννοείς με το ξενοδοχείο; Κάθε πόλη δεν θα έχει δικό της εξεταστικό κέντρο.
Παράθεση

vasilakis13 (Βασίλης)

Φοιτητής

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής (ΑΕΙ/Πάτρα) και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 692 μηνύματα.

O vasilakis13 έγραψε: στις 20:16, 20-02-13:

τι προετοιμασια μπορω να κανω για τον διαγωνισμο φυσικης της α λυκειου?
1
Παράθεση

unπαικτable

Διάσημο Μέλος

Ο unπαικτable αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 867 μηνύματα.

O unπαικτable έγραψε: στις 22:32, 20-02-13:

Αρχική Δημοσίευση από vasilakis13
τι προετοιμασια μπορω να κανω για τον διαγωνισμο φυσικης της α λυκειου?
Δυστυχως δν υπαρχουν βιβλια αντιστοιχα με αυτα των διαγωνισμων ΕΜΕ. Και τις πιο δυσκολες ασκησεις απο σχολικα βοηθηματα να λυσεις, δν θα βρεις καποια σχεση μεταξυ των ασκησεων. Παρολαυτα οπως καταλαβαινεις οι μεθοδοι επιλυσης των προβληματων ειναι σε γενικες γραμμες ιδιο(τυποι, βηματα επιλυσης) απλα στους διαγωνισμους θελει την μια σκεψη παραπανω. Δες παρολαυτα παλαιοτερα θεματα.
1
Παράθεση

Orestis_13

Νεοφερμένος

Ο Orestis_13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O Orestis_13 έγραψε: στις 01:10, 24-09-13:

Παιδιά λέω να συμμετάσχω φέτος εδώ έχω μπει να δω κάποια παλιότερα θέματα αλλά δεν βρίσκω πολύ υλικό να διαβάσω. Ξέρετε αν υπάρχει κάποιο φόρουμ σαν το mathematica στα μαθηματικά? και που κυρίως κυμαίνεται η βάση στην α' φάση της τρίτης?
Παράθεση

Soleado Febrero ~

Φοιτητής

H Soleado Febrero ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 689 μηνύματα.

H Soleado Febrero ~ έγραψε: στις 21:32, 08-02-14:

Ποιοι θα πάρετε/πάρουμε μέρος φέτος;
Παράθεση

SonnY

Φοιτητής

Ο SonnY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων & Αεροναυπηγών Μηχανικών (ΑΕΙ/Πάτρα) . Έχει γράψει 251 μηνύματα.

O SonnY έγραψε: στις 15:40, 10-02-14:

αν δεν παμε εκδρομη εκεινη τη βδομαδα, εγω σιγουρα!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    PrograMark

Βρείτε παρόμοια