Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,840 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,223 μηνύματα σε 78,673 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 479 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

ΟΕΦΕ: ΑΕΠΠ

^^Aris^^

Φοιτητής

Ο ^^Aris^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πελοποννήσου (Τρίπολη) και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O ^^Aris^^ έγραψε: στις 13:10, 23-04-12:

Ευχαριστώ
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Nikos Sitys

Φοιτητής

Ο Nikos Sitys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολογίας Πετρελαίου και Φυσικού Αερίου ΤΕΙ Καβάλας και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,540 μηνύματα.

O Nikos Sitys Ελλας ! το μεγαλειο σου . . έγραψε: στις 13:12, 23-04-12:

Απαπαπα τι ναρκωτικα χτυπησαν στον ΟΕΦΕ ΑΕΠΠ και εβαλαν τετοια θεματα?
Παράθεση

Demlogic

Μαθητής Α' γυμνασίου

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μαθητής Α' γυμνασίου του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ . Έχει γράψει 596 μηνύματα.

O Demlogic λ έγραψε: στις 13:20, 23-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από drosos
Εγω τοο τελευταιο στο Δ το κανα ετσι
Για i απο 1 μεχρι 70
Για j απο 1 μεχρι 30
Αν ταξη[j]="Γ" και ΑΠ[i,j]="+" τοτε
πλ<πλ+1
τελος...
..
.
Χοχο σωστος. Τόσο απλό και εγώ πήγα και έκανα το άλλο το μουρλο. Τι πας και κανείς όταν είσαι μαστουρομενος εεε;
Παράθεση

depth.hunter

Νεοφερμένος

H depth.hunter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 56 μηνύματα.

H depth.hunter έγραψε: στις 13:26, 23-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Nikos Sitys
Απαπαπα τι ναρκωτικα χτυπησαν στον ΟΕΦΕ ΑΕΠΠ και εβαλαν τετοια θεματα?
ελα ντε!και εγω απορω!
Παράθεση

drosos (Βασίλης)

Φοιτητής

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,144 μηνύματα.

O drosos έγραψε: στις 14:23, 23-04-12:

Παντως στις λυσεις του οεφε ειναι ακομα πιο κουλο
Παράθεση

nifty

Νεοφερμένος

Ο nifty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

O nifty έγραψε: στις 15:40, 23-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από drosos
Εγω τοο τελευταιο στο Δ το κανα ετσι
Για i απο 1 μεχρι 70
Για j απο 1 μεχρι 30
Αν ταξη[j]="Γ" και ΑΠ[i,j]="+" τοτε
πλ<πλ+1
τελος...
..
.
Με αυτή τη λύση,υπολογίζεις το πλήθος των ψήφων που πήραν όλοι οι μαθητές της Γ ενώ εσυ θέλεις να εμφανίσεις το πλήθος των μαθητών της Α που ψήφισαν κάποιον μαθητή της Γ...Οποτε αν ενας μαθητης της Α λυκείου εχει ψηφίσει 2 μαθητές της Γ λυκείου,τότε υπολογίζεις 2 φορές τον ιδιο μαθήτη.
Παράθεση

drosos (Βασίλης)

Φοιτητής

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,144 μηνύματα.

O drosos έγραψε: στις 17:08, 23-04-12:

για αυτο κτ δεν μ κολλαγε
Παράθεση

Athr

Φοιτητής

Ο Athr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής Πάτρας . Έχει γράψει 224 μηνύματα.

O Athr έγραψε: στις 17:42, 23-04-12:

Επειδη δεν μου τα βγαζει στο προηγουμενο λινκ ειναι δυνατον να μου τα στειλει καποιος η να μου δωσετε ενα διαφορετικο λινκ?

ακυρο τα βρηκα!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Εχέμυθη : 23-04-12 στις 22:39. Αιτία: Merge συνεχομενων posts :)
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Φοιτητής

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,152 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε: στις 23:23, 23-04-12:

Aν εγώ πω πως μου άρεσε το Γ θέμα θα με βαρέσετε; Είναι το καλύτερο που έχω λύσει! Παραθέτω και τη λύση, που είναι κάπως διαφορετική από την επίσημη. Σχόλια δεκτά, γιατί στο debugging χρειαζόμαστε πολλούς προγραμματιστές.
Α, και μόνο τον αλγόριθμο, που είναι και το ζουμί.
Την έγραψα στον διερμηνευτή, αλλά βαριέμαι να βάζω τιμές να δω αν δουλεύει
Παράθεση

drosos (Βασίλης)

Φοιτητής

O drosos έγραψε: στις 23:38, 23-04-12:

Κ γω καπως ετσι το χα στο μυαλο μου αλλα το σκοτωσα σε καποια σημεια . Παντως ωραιο σαν θεμα σπαστικο σαν λυση.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • ΟΕΦΕ vs Πανελλήνιες - Από vglakis16
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαθητικοί Διαγωνισμοί.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-04-17 στις 15:21.
    • Βράβευση από ΟΕΦΕ - Από vexlos
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Γ' Λυκείου & Απόφοιτοι.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 19-11-13 στις 02:07.
    • ΟΕΦΕ: ΑΟΔΕ - Από siouris
      Το θέμα έχει λάβει 83 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαθητικοί Διαγωνισμοί.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-06-13 στις 14:04.
    • ΟΕΦΕ: ΑΟΘ - Από eliastel
      Το θέμα έχει λάβει 31 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαθητικοί Διαγωνισμοί.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-04-12 στις 19:52.
    • ΟΕΦΕ: ΕΠΑΛ - Από kostas (agia)
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μαθητικοί Διαγωνισμοί.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-05-10 στις 18:24.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα