Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,821 εγγεγραμμένα μέλη και 2,472,169 μηνύματα σε 78,625 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 338 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Μηχανολόγοι Μηχανικοί

alfist

Νεοφερμένος

Ο alfist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O alfist έγραψε: στις 19:59, 23-02-16:

Thoba19 σε ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον σου.τις ομάδες που ανέφερες τις ήξερα ολες εχω μιλήσει και απο κοντά με μελή απο όλες αυτες τις ομαδες. Συμφωνω πως ολα τα παν. εχουν και τα θετικα αλλα και τα αρνητικα τους αλλα προσπαθω να παρω οσες περισσοτερες πληροφοριες μπορω. Για παραδειγμα το οτι στο 5 ετος του απθ υπαρχουν μαθηματα σχεδιασμου δεν το ηξερα. Και για να μαθεις και εσυ κατι και στην πατρα υπαρχει ομαδα με ηλεκτρικο οχημα. η ομαδα λεγεται Uop Racing team.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Thoba19

Φοιτητής

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,086 μηνύματα.

O Thoba19 έγραψε: στις 13:51, 15-03-16:

Η εκδήλωση αυτή ήταν καιρό στο μυαλό μας. Μια εκδήλωση για να μαζευτούν όλοι οι ανήσυχοι και δημιουργικοί φοιτητές μηχανολόγοι και να συναντήσουν ανθρώπους που πέρασαν απο τα ίδια θρανία λίγα χρόνια πίσω, και σήμερα εργάζονται στην F1. Στόχος μας μια εκδήλωση για να ακουστούν αυτές οι εμπειρίες. Μια εκδήλωση για να μοιραστούμε τo πείσμα μας και την ανάγκη μας για δημιουργία.

Στην εκδήλωση συμμετέχουν οι Πανεπιστημιακές Ομάδες κατασκευής μονοθέσιων οχημάτων τύπου Formula στην Ελλάδα. Από τις 12:00 το πρωϊ μπορείτε να επισκεφθείτε την έκθεση, ενώ το απόγευμα, 16:00 με 19:00, θα ακούσετε ομιλίες από Καθηγητές και μηχανικούς που σχετίζονται με το θέμα.

http://www.give-net.com/F1StudentEve...dentEvent.html
Παράθεση

alfist

Νεοφερμένος

Ο alfist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O alfist έγραψε: στις 20:55, 20-03-16:

Thoba19 μεγάλε σε ευχαριστώ πολύ με πώρωσες. ανυπομονώ να πάω εκεί. δεν υπάρχει περιπτωση να το χάσω αυτό αν και θα δίνω σε κάτι μέρες πανελληνιες.
Παράθεση

DarthFederer

Επιφανές Μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,161 μηνύματα.

O DarthFederer έγραψε: στις 21:04, 20-03-16:

Στο ΕΜΠ υπαρχουν σιγουρα 2 μαθηματα για κατασκευη οχηματων, στο 7ο και το 8ο εξαμηνο της κατευθυνσης των εναεριων και επιγειων μεταφορικων μεσων μαζι με αρκετα μαθηματα που ασχολουνται με αεροδυναμικη και μερικα ακομα που ασχολουνται με ΜΕΚ. Απο τη στιγμη που σου δινει τη δυνατοτητα επιλογης 2 μαθηματων στα τελευταια τρια εξαμηνα μπορεις να παρεις τα μαθηματα που σε ενδιαφερουν πιο πολυ.
Παράθεση

Guest 647452

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 647452 έγραψε: στις 20:00, 18-06-18:

Να ρωτήσω...Στις σχολές μηχανολόγων(Πολυτεχνείο,όχι Τει) διδάσκεσαι καλό προγραμματισμό ή πολύ λίγα πράγματα;
Παράθεση

Thoba19

Φοιτητής

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 1,086 μηνύματα.

O Thoba19 έγραψε: στις 17:15, 23-06-18:

Μονο matlab.....
Παράθεση

Guest 647452

Guest

Έχει γράψει n/a μηνύματα.

O Guest 647452 έγραψε: στις 17:18, 23-06-18:

Κατάλαβα.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια