Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,843 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,331 μηνύματα σε 78,679 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 513 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Μαθητικές Καταλήψεις

Shadowfax

Φοιτητής

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,014 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε: στις 20:38, 30-10-09:

Ημερομηνίες ''κλεισμένων'' καταλήψεων. Δεν είμαστε καλά.

Τις καταλήψεις δεν τις επιζητούμε, τις απεχθανόμαστε κανονικά. Είναι το τελευταίο μέσο διαμαρτυρίας μας, δεν πάνε με το μήνα. Βέβαια από τη στιγμή που τείνουν να γίνουν προγραμματισμένες χειμερινές πενταήμερες, όλα θα τα περίμενε κανείς.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 20:39, 30-10-09:

Άκουσα ότι ένα σχολείο είχε κατάληψη και άνοιξε για τη γιορτή της 28ης
Παράθεση

tebelis13

Πτυχιούχος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Πτυχιούχος . Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O tebelis13 έγραψε: στις 20:41, 30-10-09:

Σε ενα σχολειο στην αθηνα περσι ειχε γινει 6μηνη καταληψη (δεν μπορεασαν να την κρατησουν αλλο)!!
Παράθεση

Shadowfax

Φοιτητής

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 3,014 μηνύματα.

O Shadowfax έγραψε: στις 20:46, 30-10-09:

Τα λέμε και γελάμε ρε παιδιά, όμως μόνο για γέλια δεν είναι το θέμα. Έχουμε καταντήσει τις καταλήψεις ετήσια παρτάκια. Και λέω ''έχουμε'' γιατί όλους, λίγο έως πολύ, μας βολεύει αυτή η κατάσταση. Φυσικά αυτό έχει επιπτώσεις και στον τρόπο που οι δέκτες των μηνυμάτων της ''εκδήλωσης'' ερμηνεύουν τις αντιδράσεις. Με λίγα λόγια, δεν παίρνουν στα σοβαρά κανένα, και καλά κάνουν στην τελική.
Παράθεση

kostantinosal (Κωστας)

Φοιτητής

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 85 μηνύματα.

O kostantinosal έγραψε: στις 20:52, 30-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Iliaso
Άκουσα ότι ένα σχολείο είχε κατάληψη και άνοιξε για τη γιορτή της 28ης
μαλλον αυτο που πηγαινα εγω ηταν!!!τετοιες καινοτομιες ανεκαθεν μονο εμεις τις καναμε...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 19-10-12 στις 21:16.
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Φοιτητής

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Φοιτητής του τμήματος Διοικητικής Επιστήμης & Τεχνολογίας (ΟΠΑ/Αθήνα) και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 22:20, 30-10-09:

Εμάς λένε να κάνουν την Δευτέρα το κ*λόπαιδα
Και όλα στο σχολείο μας είναι οκ!Δεν υπάρχουν ετήματα!Είναι μ*λάκες
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής του τμήματος Φυσικής (ΑΠΘ/Θεσσαλονίκη) και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 5,469 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε: στις 18:48, 31-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από dean
μαλλον αυτο που πηγαινα εγω ηταν!!!τετοιες καινοτομιες ανεκαθεν μονο εμεις τις καναμε...
Και εγώ από το μέρος σου είμαι
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 19-10-12 στις 21:16.
Παράθεση

κωστακης

Φοιτητής

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 598 μηνύματα.

O κωστακης έγραψε: στις 18:51, 31-10-09:

εμεις στο λυκειο καθε χρονο το κλειναμε για 2 μηνες
Παράθεση

Orestes (Ορέστης)

Φοιτητής

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος --- και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 663 μηνύματα.

O Orestes Dderp έγραψε: στις 18:51, 31-10-09:

Τι να πούμε και εμείς που κοιμάται κάθε μέρα η υποδιευθύντρια μέσα και δεν μπορούμε να το κλείσουμε....
Παράθεση

kostantinosal (Κωστας)

Φοιτητής

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Χημείας Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 85 μηνύματα.

O kostantinosal έγραψε: στις 18:52, 31-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από κωστακης
εμεις στο λυκειο καθε χρονο το κλειναμε για 2 μηνες
ε, εσεις το παρακανατε
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 19-10-12 στις 21:17.
Παράθεση

chronis_25 (ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ!)

Περιβόητο Μέλος

Ο ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΤΤΙΚΗ ΟΔΟ ΚΑΙ ΣΥΖΥΓΟ ΑΔΩΝΙ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,116 μηνύματα.

O chronis_25 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 22:00 MASTERCHEF! έγραψε: στις 18:53, 31-10-09:

Να κάνω μία ερώτηση;
Γιατί το Καταλήψεις 2009-2010 μου θυμίζει Πρωτάθλημα Superleague 2009-2010;
Το έχουμε κάνει και εθιμοτυπική διαδικασία...
Παράθεση

chrysoulitsa97 (χρύσα)

Μαθητής Β' γυμνασίου

H χρύσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H chrysoulitsa97 θέλω να δω ταινία :D έγραψε: στις 13:36, 05-11-09:

Σ'εμάς έχουν αρχίσει ήδη από 3/11 και θα τελειώσουν 10/11. Εγώ ψήφισα υπέρ αν και τώρα τις έχω ήδη βαρεθεί.
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

O Iliaso έγραψε: στις 13:57, 05-11-09:

Πω πω ούτε γιαούρτι με ημερομηνία λήξης να ταν.

Μπορώ να ρωτήσω με τι κριτήριο ψήφισες υπέρ;
Παράθεση

ilint_ntara (Κωνσταντίνος)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλκίδα (Εύβοια). Έχει γράψει 196 μηνύματα.

O ilint_ntara Γύρισα στο τόσο αλλαγμένο i-school... έγραψε: στις 14:35, 05-11-09:

Πάμε για Δευτέρα απ'όσο διαδίδεται...
Και οι δικοί μας έχουν σίγουρα αρκετά επιχειρήματα..
Παράθεση

fifika!

Φοιτητής

H fifika! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών και Φοιτητής του τμήματος Χημείας Αθήνας . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

H fifika! έγραψε: στις 14:56, 05-11-09:

Εγω απ' οτι εχω ακουσει θα το κλεισουν τ σχολειο μου την Δευτερα, αλλα πιστευω οτι ειναι φημες.
Παράθεση

manos4 (Μάνος)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 794 μηνύματα.

O manos4 έγραψε: στις 15:15, 05-11-09:

σε εμάς λέγανε τα παιδιά της πρώτης λυκειου να κάνουμε αλλά δεν κάναμε γιατί δεν υπάρχει ουσιαστικός λόγος και εμείς δεν πρέπει να χάνουμε βαρυσήμαντα μαθήματα..
Παράθεση

Iliaso

Μεταπτυχιακός φοιτητής

O Iliaso έγραψε: στις 15:32, 05-11-09:

Nα δω τον Crook καταληψία και τι στον κόσμο
Παράθεση

Evris7

Απόφοιτος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 784 μηνύματα.

O Evris7 έγραψε: στις 15:37, 05-11-09:

Εμείς κάναμε 2 μέρες.. Τέρμα ρεζίλι γίναμε. 220κάτι υπέρ, 80κάτι κατά (της κατάληψης).
Παράθεση

michalis karami (Μιχαλης)

Μαθητής Β' γυμνασίου

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 23 μηνύματα.

O michalis karami έγραψε: στις 15:39, 05-11-09:

no yet
Παράθεση

Lacta144 (Μαρία-Ειρήνη)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Lacta144 έγραψε: στις 15:47, 05-11-09:

Εμείς δεν έχουμε κάνει ακόμα αλλά συζητιέται να κάνουμε γιατί τα άλλα λύκεια κάνουν ενώ το δικό μας όχι.Κρίμα είναι να μην είμαστε κ εμείς στη μόδα... ( )
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος