Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,848 εγγεγραμμένα μέλη και 2,473,581 μηνύματα σε 78,687 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 418 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

ΟΕΦΕ: Γενικό Θέμα

smth17

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο smth17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O smth17 έγραψε: στις 18:24, 26-04-09:

αχ...θεοδώρα123 μπορείς να τα στείλεις και σε εμένα σε παρακαλω????μήπως έχεις και της βιολογίας???

s.mth91@hotmail.com
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

θεοδωρα231 (θεοδωρα)

Απόφοιτος

H θεοδωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H θεοδωρα231 έγραψε: στις 19:43, 26-04-09:

μωρα μου....αφηστε μου τα μαιλ σας κ θα σας τα στειλω ολα τα θεματα μολις μπορεσω..μεχρι στιγμης εχω εκθεση,βιολογια,κειμενα,αρχαια κ ιστορια..την αλλη κυριακη γραφω κ λατινικα..(γραφω θεοδωρα 231 οχι 123!ονειρο!!)

τα λεμε μολις μπορεσω...φιλια!!
Παράθεση

stefanosK

Φοιτητής

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 716 μηνύματα.

O stefanosK έγραψε: στις 20:22, 26-04-09:

Θεοδώρα θα σου ήμουν υπόχρεος αν μπορείς να μου τα στείλεις. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. aridaia234@yahoo.gr
Παράθεση

'Ερικα (Ερικα)

Φοιτητής

H Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Λογοθεραπείας ΤΕΙ Πάτρας και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

H 'Ερικα shaaaalalalaalala... έγραψε: στις 11:49, 28-04-09:

ξερω οτι θα γινω φορτικη....αλλα τα θελω και εγω!!!!Καλα αν μπορεις και οταν εχεις χρονο και αν θες στειλτα σε εμενα!erkdnk@gmail.com...φιλακια!
Παράθεση

efi_11 (Εφη)

Φοιτητής

H Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.

H efi_11 έγραψε: στις 12:04, 28-04-09:

Θεοδώρα μου, αν μπορείς στειλε τα και σε μενα!!!!!!!!
Αν δεν μπορεσεις ομως δεν χαλασε κι ο κοσμος... Δεν καιγομαι να τα δω
efitsa1991@yahoo.gr
Παράθεση

TreloGreek

Φοιτητής

Ο TreloGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Τεχνολογίας Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών ΤΕΙ Καλαμάτας (Σπάρτη) και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O TreloGreek έγραψε: στις 20:21, 29-04-09:

ΘΕΜΑΤΑ ΟΕΦΕ 2009

Περιέχει: Νεοελληνική Γλώσσα, Μαθηματικά Γενικής, Μαθηματικά Κατεύθυνσης, Φυσική Κατεύθυνσης, Ανάπτυξη Εφαρμογών Σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον.

Όλα τα Θέματα περιέχουν και τις Λύσεις τους. :no1:

Κατεβάστε: ΕΔΩ

ΚΑΛΗ ΕΠΥΤΙΧΙΑ!
Παράθεση

mastermind91

Μαθητής Γ' λυκείου

H mastermind91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 24 μηνύματα.

H mastermind91 έγραψε: στις 21:52, 29-04-09:

Sorry,Θεοδώρα231,αλλά τα θέλω κι εγώ!!Στείλε αν μπορείς στο arxontiakg@yahoo.gr
Παράθεση

gasbe

Καθηγητής

Ο gasbe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και Καθηγητής . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O gasbe έγραψε: στις 00:31, 01-05-09:

θα σου ημουν ευγνώμων αν τα έστελνες και σε μενα στο:
gasbe@yahoo.co.uk

σε ευχαριστω οπως και ν εχει, για τον χρονο σου
Παράθεση

chris_23

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο chris_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νικήσιανη (Καβάλα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.

O chris_23 έγραψε: στις 12:33, 01-05-09:

και εγω θελω τις απαντησεις!!!!!
-----------------------------------------
chris_lb23@yahoo.com
Παράθεση

κουνελι (γιωτα)

Απόφοιτος

H γιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.

H κουνελι Καλή επιτυχία σε όλους έγραψε: στις 18:12, 01-05-09:

παιδια θελω και γω αν μπορειτε στειλτε και τις εκφωνησεις και τις απαντησεις.ευχαριστω
Παράθεση

'Ερικα (Ερικα)

Φοιτητής

H Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Λογοθεραπείας ΤΕΙ Πάτρας και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 187 μηνύματα.

H 'Ερικα shaaaalalalaalala... έγραψε: στις 14:11, 02-05-09:

τη ζαλησαμε!!!!!
Παράθεση

litsa243

Φοιτητής

H litsa243 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H litsa243 έγραψε: στις 14:19, 02-05-09:

Θεοδώρα αν μπορείς στείλε τα και σε εμένα....είναι επείγον...
konstantina_21@hotmail.com
Παράθεση

panagiotis..A (ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)

Φοιτητής

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Βιολογίας Αθήνας και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

O panagiotis..A έγραψε: στις 07:52, 03-05-09:

μηπωσ μπορεις να βαλεις και τα θεματα οεφε για την βιολογια και την χημεια θετικης?
τα χρειαζομαι επειγοντως..:thanks:
Παράθεση

'Ερικα (Ερικα)

Φοιτητής

H 'Ερικα shaaaalalalaalala... έγραψε: στις 12:55, 03-05-09:

Βρε παιδια κανενα site που να εχει τα θεματα του ΟΕΦΕ υπαρχει?Μπαινω στο δικο τους και δεν τα εχουν βαλει,εχουν παλιοτερων ετων!Ας μου γραψει καποιος να μπω καπου να τα δω please...

Ευχαριστω
-'Ερικα
Α!μιλαω για 2009!!!...Εχω βρει τις απαντησεις τους μονο...Τα θεματα????
Παράθεση

Mariosxania (Μάριος)

Φοιτητής

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Mariosxania έγραψε: στις 13:52, 03-05-09:

Δεν μπορείς να τα δείς μέχρι τις 15 νομίζω.Επειδή τα φροντισήρια πληρώνουν συνδρομή για να τα έχουν δεν διαρρέουν υποτίθεται
Παράθεση

smth17

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο smth17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O smth17 έγραψε: στις 19:12, 03-05-09:

όντως την ζαλήσαμε αλλα μπορει ν βάλει όλες τισ διευθύνσεις μαζί σε ένα ε-μαιλ/...έτσι είναι πιο γρήγορο
Παράθεση

ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΧΡΙΣ

Καθηγητής

H ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΧΡΙΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και Καθηγητής . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΧΡΙΣ έγραψε: στις 19:32, 03-05-09:

! δυστηχώς δεν μπορώ να ανείξω τα αρχεία! Μήπως μπορείς να μου στείλεις τα θέματα στo "mathxrist@yahoo.gr":no1:
τα θέματα μαθηματικών γεν.παιδείας εννοω! mathxrist@yahoo.gr
Αρχική Δημοσίευση από aliki_s
Τα έχω τα θέματα Μαθ/κα Γενικής κ έκθεση αλλα δεν μπορώ να τα βάλω, μοιυ λέει ότι οι διαστάσεις της εικόνας είναι μεγάλες....

Αν θέλεις δώσε μου το email σου να τα στείλω από εκεί....
Θα μπορούσες να μου τα στείλεις και εμένα !!!ΠΑΡΑΛΑΛΩ!!!
mathxrist@yahoo.gr
Παράθεση

Trolen (Πετρος)

Απόφοιτος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O Trolen έγραψε: στις 13:17, 05-05-09:

Μπράβο μεγάλο αλάνι.
Παράθεση

Θωμάς28228 (ΘΩΜΑΣ)

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.

O Θωμάς28228 έγραψε: στις 23:31, 05-05-09:

αν βαλεις οντως τις διευθυνσεις μαζι τοτε βαλε και τη δικια μ αν μπορεις !! godhimself3@hotmail.com ευχαριστω!
Παράθεση

ynik

Καθηγητής

Ο ynik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 60 ετών και Καθηγητής . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O ynik έγραψε: στις 09:12, 06-05-09:

Ευχαριστώ πολύ!!!!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος