Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 69,110 εγγεγραμμένα μέλη και 2,483,107 μηνύματα σε 79,161 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 478 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών ΠΑΜΑΚ

Nxcoletaaa

Νεοφερμένος

H Nxcoletaaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Nxcoletaaa έγραψε: στις 11:59, 02-07-19:

Φέτος έδωσα πανελλήνιες από τη θεωρητική κατεύθυνση και σκέφτομαι να δηλώσω το συγκεκριμένο τμήμα γιατί μου αρέσουν πολύ οι διεθνείς σχέσεις. Παρ'όλα αυτά, έχει αρκετά μαθηματικά και φοβάμαι μήπως δε μπορέσω να αντεπεξέλθω καθώς δεν εχω ιδέα.. λέτε να δηλώσω απλα πολιτικών Επιστημών και να κάνω ένα σχετικό μεταπτυχιακό;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Nxcoletaaa : 02-07-19 στις 12:05.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,198 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 13:18, 02-07-19:

Αρχική Δημοσίευση από Nxcoletaaa
Φέτος έδωσα πανελλήνιες από τη θεωρητική κατεύθυνση και σκέφτομαι να δηλώσω το συγκεκριμένο τμήμα γιατί μου αρέσουν πολύ οι διεθνείς σχέσεις. Παρ'όλα αυτά, έχει αρκετά μαθηματικά και φοβάμαι μήπως δε μπορέσω να αντεπεξέλθω καθώς δεν εχω ιδέα.. λέτε να δηλώσω απλα πολιτικών Επιστημών και να κάνω ένα σχετικό μεταπτυχιακό;

Το τμήμα είναι εξαιρετικό και αν όπως λες σε ενδιαφέρει το αντικείμενο, να το δηλώσεις οπωσδήποτε. Τα μαθήματα με μαθηματικά δεν είναι πολλά και αυτά που υπάρχουν είναι "εισαγωγές" οπότε δεν νομίζω να έχεις κάποιο πρόβλημα. Εξάλλου και το τμήμα Πολιτικών Επιστημών αν δεν κάνω λάθος έχει κάποια "ελαφρά" μαθηματικά, οικονομικά και στατιστική. Υπάρχει σχετικό θέμα στο φόρουμ "Διεθνών και Ευρωπαϊκών Σπουδών Μακεδονίας" όπου μπορείς να πάρεις περισσότερες πληροφορίες.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια