Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 68,821 εγγεγραμμένα μέλη και 2,472,166 μηνύματα σε 78,623 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 394 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Σχολές Ανθρωπιστικών

Αδιάβαστος2019

Νεοφερμένος

Ο Αδιάβαστος2019 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O Αδιάβαστος2019 έγραψε: στις 11:55, 07-03-19:

Γειά φέτος δίνω πανελλήνιες και θα συμπληρώσω μηχανογραφικό.Ξέρω οτι την Νομικη δεν θα την πιάσω οπότε είμαι ανάμεσα στις εξής σχολές¨Διεθνών,Ευρωπαικών και Περιφερειακών Σπουδών (Πάντειο),Πολιτικές επιστήμες και Δημόσια Δοιήκηση(ΕΚΠΑ),Πολιτικές επιστήμες και Ιστορία (Πάντειο) και Δημόσια Δοιήκηση(Πάντειο).Πείτε μου τις γνώμες σας για αυτές τις σχολές και ποια θα επιλέγατε εσείς και γιατί
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Λένω

Επιφανές Μέλος

H Λένω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,890 μηνύματα.

H Λένω έγραψε: στις 12:18, 07-03-19:

Για να σου πούμε τη γνώμη μας θα πρέπει να μας δώσεις κάποιες επιπλέον πληροφορίες όπως τι αντικείμενο θα σε ενδιέφερε να σπουδάσεις, ποια είναι τα ενδιαφέροντά σου, ποιες είναι οι κλίσεις σου, με τι φαντάζεσαι τον εαυτό σου να ασχολείται στο μέλλον κτλ. ΄Εχεις μπει στα σάιτς των σχολών που αναφέρεις να διαβάσεις τις περιγραφές των αντικειμένων στους οδηγούς σπουδών; Νομίζω ότι αυτό θα είναι καθοριστικό για να δεις ποιο σου ταιριάζει περισσότερο. Πάντως επειδή είδα σε άλλα μηνύματά σου ότι θα σε ενδιέφερε ο τομέας της οικονομίας, αυτό που είναι περισσότερο κοντά είναι το Τμήμα Δημόσιας Διοίκησης του Παντείου που σου εξασφαλίζει επαγγελματικές προοπτικές απασχόλησης σε διάφορα πεδία οικονομικής δραστηριότητας και έχεις και δικαίωμα εγγραφής στο Οικονομικό Επιμελητήριο.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Λένω : 07-03-19 στις 12:37.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια